Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Metal Gear Solid V - Temat Ogólny

275 postów w tym temacie

Tak tylko profilaktycznie - nie zabierajcie ludzkiego kompana na misje 29 i 42. Moze to zepsuc sejwy i wystepuje na wszystkich platformach. U mnie akurat klopotu nie bylo.

Jak komus sie odblokuje SideOps 112 to polecam zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 00:22, Kamiloos napisał:

Jak komus sie odblokuje SideOps 112 to polecam zrobic :)


Już zrobiłem i trochę tak... Słabo, myślałem że będzie to coś bardziej "epickiego", tym bardziej że

Spoiler

Hideo wpadł do mnie praktycznie na samym początku jak importowałem save z Ground Zeroes, więc nie może się zdublować :/



Ja mam natomiast inne pytanie:
Spoiler

ile trwa ta cholerna epidemia? niby znalazłem co może ją powodować, ale wnerwia mnie brak możliwości wysłania ludzi na misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też niekiedy dość długo ładują się okna w iDroidzie? Rozłączam się netem, ale pomimo tego i tak czasami czekam nawet po 10 sekund na odpalenie się okienka damnnn. Obejrzałem wczoraj jakiś materiał na YT z PS4 i gościowi hulało to bardzo szybko, bez znaczenia czy to w śmigłowcu czy w terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 09:29, Muradin_07 napisał:

Ja mam natomiast inne pytanie:

Spoiler

ile trwa ta cholerna epidemia? niby znalazłem co może
ją powodować, ale wnerwia mnie brak możliwości wysłania ludzi na misję



Spoiler

Jak znalazles powod to teraz musisz uratowac lekarza :P

A tego znajedziesz w misji 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 13:37, Damianuss1 napisał:

Wam też niekiedy dość długo ładują się okna w iDroidzie? Rozłączam się netem, ale pomimo
tego i tak czasami czekam nawet po 10 sekund na odpalenie się okienka damnnn. Obejrzałem
wczoraj jakiś materiał na YT z PS4 i gościowi hulało to bardzo szybko, bez znaczenia
czy to w śmigłowcu czy w terenie.


Mi na PS4 hula iDroid szybko. Ale ogólne ładowanie etapów jest strasznie wolne, nie spodziewałem się tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawię to tutaj - http://www.pssite.com/news-44313-z_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain_wycieto_duzo_zawartosci.html

I kolejne zakończenie w plikach gry? Pytanie teraz czy wycięte czy do odblokowania? Jeśli to drugie to grzebiący psują zabawę. Uwielbiam jak jakieś smaczki odkrywa się nawet kilka lat po premierze jakiejś gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, gra jest dobra, tylko do jej ukończenia brakowało co najmniej 30% - pewnie od tego momentu zaczynały się cyrki na linii Kojima - Konami, na czym tytuł ucierpiał. Zobaczysz jak będziesz bliżej końca o czym mowa. Parodia. Jeszcze śmieszniejsze jest to, że tylko nieliczne portale raczyły w recenzjach to zaznaczyć, chyba z obawy przed tym, że zaraz ich motłoch zlinczuje, za to, że nie chwalą nieukończonej gry Kojimy.

Spoiler

a) genialnym przykładem jest scena rozmowy Big Bossa ze Skull Face, gdzie zabrakło chyba pieniędzy na kwestie Sutherlanda,
b) dodatkowe zakończenie o którym również wspominają w tym newsie, to nic innego jak domknięcie jednego z wątków które pojawiają się w grze - niestety, zabrakło czasu, pieniędzy, woli Konami - cholera wie, w każdym razie dziura,
c) takich momentów w grze, gdzie ''czegoś brakuje'' jest więcej, coś rzuci Ci się w oczy nawet zupełnie przypadkiem, nie mówiąc już o misjach, które pełnią funkcję zapchaj dziur

,

Co zaś się tyczy materiału który wkleiłeś, to gdyby taki ''news-man'' go obejrzał, bądź skończył grę wiedziałby o co chodzi, oraz dlaczego na końcu widnieją pseudonimy różnych graczy. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 21:57, Damianuss1 napisał:

Postawię to tutaj - http://www.pssite.com/news-44313-z_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain_wycieto_duzo_zawartosci.html

I kolejne zakończenie w plikach gry? Pytanie teraz czy wycięte czy do odblokowania? Jeśli
to drugie to grzebiący psują zabawę. Uwielbiam jak jakieś smaczki odkrywa się nawet kilka
lat po premierze jakiejś gry.



To nie jest kolejnie zakończenie jest to cut scenka związana z eventem FOB i według Konami nie jest wycięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 09:08, Kedzoj napisał:

To nie jest kolejnie zakończenie jest to cut scenka związana z eventem FOB i według Konami
nie jest wycięta.

Tak to właśnie jest jak się grzebie w tych plikach. Coś co może zrobić niespodziankę w jakiś sposób nagle obiega świat jako niby wycięta scena ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 09:30, Damianuss1 napisał:

Tak to właśnie jest jak się grzebie w tych plikach.


Przecież tam nikt nie grzebał w plikach, masz po prostu filmik nagrany przez gracza który sam do tego doszedł. Winę możesz zwalić na portal który nie wie co publikuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gra wyszła również na konsolę PS3. Kolega mi mówił, że podobno są jakieś problemy ze spadkiem fpsów oraz pojawiają się pewne glitche. Szukałem w necie, ale jakoś nie mogłem nic znaleźć - ktoś tutaj gra może na starej konsoli i może potwierdzić lub zdementować to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=hjD3EMp1F1M - znalazłem jak na razie w wersji japońskiej, ale chyba warto obejrzeć co się kroi w Metal Gear Online.

Wydaje mi się, że będzie to całkiem fajna zabawa, oby tylko szybko nie umarła. Ciekawy jestem też jak będzie wyglądać roster tych postaci specjalnych, czy będą one tylko ograniczone do tych z MGSV czy też pojawią się inni. W sumie jak pojawiają się utwory z pierwszego MG to może...

Tak czy inaczej nie wiem czy dobrze przeczytałem lub zrozumiałem, ale premiera przewidywana jest na 6 października (?) więc już niedługo. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał pograć drużynowo to można coś ogarnąć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę zmieniłem taktykę i w sideops staram się robić trochę wolną amerykankę, ale nadal głównie po cichu i staram się fultonować tych, co mogą być przydatni. Choć też od jakiegoś czasu mam nawał żołnierzy rangi A+. Ostatnio po wykonaniu misji dodatkowej w

Spoiler

OKB Zero

wziąłem przeszedłem się na sam koniec, przywołałem jeepa, D-Doga na siedzenie i przy Final Countdown zrobiłem rajd do LZ przejeżdżając wszystko i wszystkich. Good times... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z

Spoiler

tą Quiet

? Z tego co wiem może do nas dołączyć, więc mam z
Spoiler

nią normalnie walczyć w epizodzie 11, uciec czy jakoś ją obezwładnić? Nie chcę jej przypadkiem zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować