Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twócy Darksiders chcą wykupić prawa do marki

16 postów w tym temacie

Biedni ludzie takie dobre gry a nikt nie chce kupić tej marki mogliby gdzieś poprosić o pieniądze na wykupienie to na pewno moje pare dolarów pomogłyby i przyspieszyły 3 część Darksiders bo gry mi się strasznie podobały. A tak na naprawde szkoda i nie rozumiem czemu nikt tego nie kupił studio z dobrymi grami na koncie, ludzie z doświadczeniem i już marka która ma fanów według mnie jest to najlepszy materiał tylko kupujesz studio dajesz pieniądze na tworzenie gry i czekasz na zyski bo wszystko inne już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... aż szkoda mi jest tego Darksidersa, bo jest to jedna z tych gier które fajnie jakby były kontynuowane. Dwójki jeszcze nie przeszedłem, bo i czasu nie było, ale do tej pory bawiłem się znakomicie. Więc trzecią część kiedyś w przyszłości chciałbym też zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję, że Adamsowi uda się kupić prawa do tej marki. Dobrze by było gdyby Darksiders wróciło do swoich twórców. Wtedy mógłbym spokojnie czekać na kolejną część. Może nie od razu, może nie za rok czy dwa, ale prędzej czy później kolejna część by się ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie jakby udało się stworzyć Darksiders III to by był hicor! Tylko problem pewnie leży w tym, że oby dwie części nie miały super wyników sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby im się udało. Facet ma rację i życzę mu powodzenia.
Mam też wrażenie, że serii mogłoby to pomóc. Być może studio chciałoby pokazać, że seria powróciła we właściwe ręce i zobaczylibyśmy coś, czego mogłoby nie być gdyby nie utrata praw do własnej marki i deklaracja Cryteku o "innych zadaniach" dla studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest śliczna, przynajmniej 2 cz bo w jedynke nie gralem, ale no cos pieknego te swiaty do penetrowania, kocham te klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba w rozmowie z Destructoidem Ryan Stefanelli powiedział, że to Crytek będzie próbował wykupić Darksiders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie jednak nie jest warto czatować na te marke.
To TYLKO marka, nie gameplay. Aby było zabawniej, nijaka marka która nie jest dużo warta. Do gameplaya nie ma nikt praw. Świat przedstawiony w Darksiders jest wyczerpany wg mnie w 100%. Nie wiem czy chce kolejną grę znów w tym klimacie. Z takim gameplayem jak najbardziej.
Niech twórcy stworza nowy setting - wszystkim wyjdzie to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować