Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tryumfalny powrót Jacka Thompsona!

46 postów w tym temacie

JAck, Jack... kiedy wreszcie skonczysz... jestes wyśmiewany przez milony internautów... a wracajoc do temamtu gry (moim zdaniem jesli wogle oddzialuje na psychike mlodych ludzi) to gry w bardzo mamlym stopniu kasztalcol psychike dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przeszukac domy wszystkich nastolatkow i sprawdzac czy NIE znajda tam brutalnych gier, bo jesli tak sie stanie to znaczy ze cos nie tak z rozwojem psychologicznym tego chlopaka ;] (nie trzeba tego zdania brac na powaznie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ten sposób zawsze znajdziemy wine u nastolatka bo kto nie ma brutalnych gier;) każdy i każdy jest potencjalnym mordercą ;P mogą jush zamknąć wszystkich nastolatków na świecie którzy grająw gry komputerowe według myślenia tego palanta to zniszczy całą porzemoc ze świata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chyba poszukam maila do tego pana i w pełnym przęjecia liście opiszę brutalny atak krzesłem wymierzony w kierunku matki przez nastoletniego, niewinnego chłopca grającego w pełną przemocy, krwi, urwanych głów/kończyn grę pod budzącym grozę tytułem... Tiba. :/

Cóż, dobrze że póki co w Polszcze nie ma podobnego oszołoma. Jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna.... rodzice a moze ich brak. Po 2 powinno się przestrzegać ograniczen wiekowych tak jak z alkoholem (tzn. lamanie tego powinno byc tak samo karane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to ciekawe czy wie, że najsłynniejszy morderca-rzeźnik nazywał się JACK The Reaper, a najsłynniejsza broń filmowa to podróba PPSH, zwany THOMPSON. I ciekawe czy wie, że kilka(dziesiąt) milionów graczy szuka właśnie ogłoszeń od płatnych morderców (ciekawe, na kogo się przymierzają...:))
A w twarz może strzelic np. napadnięty w lesie przez zboka bądź w domu przez złodzieja człowiek, bojący się o swoje życie - i zdeterminowany, by się bronic. Strzał w tułów przez kogoś nie umiejącego strzelac może skończyc się np. kulą w nosie. Mam doświadczenie z bronią (klub strzelecki) i wiem o tym dosyc.
Nie bronię tego chłopaka, bo nikt nie podajje, że się bronił. Ale Thompson racji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie strzela drugiemu człowiekowi w twarz, chyba że jest płatnym mordercą lub miłośnikiem gier komputerowych albo ma Jacka Thompsona za sąsiada "

a co jak strzeli w krocze ?? :P- to oznacza że jest gwałcicielem(on to powie jak będzie takie pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś wymiata. Parafrazuję "Nikt nie leje drugiemu na twarz, chyba że jest deszczem." :D :D :D
Jack, We love U. U Fu**ing rule! - parafraza tekstu z koszulek poświęconych znanej wszystkim graczom grającej babci z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak był Mały to go rodzice katowali jak grali w Riverride :P teraz on sie mści na młodszych od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie, czemu zaden mieszkaniec usa nie wszedl na nasze zacne forum i nie napisal
"USA przeprasza za Jacka Thomspsona!"
hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwazam ze takich jak on brakuje. Bo jezeli ktos nie widzi roznicy miedzy kawalkiem krzemu i tym co sie tam dzieje a rzeczywistoscia to dla kogos takiego dom bez klamek albo komora gazowa. JACK TOMPSON go go go I''d Kill Rock and Roll nie wiem co to ma do rzeczy ale sie rymuje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gratulujcie, bo to żyd głupi i to wszystko robi dla kasy i stanowiska (znam ten motyw szerzej)
wielu ludzi gra w gry brutalne i mordercami nie jest, w profilu psychologicznym mordercy wiele składowych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie strzela drugiemu człowiekowi w twarz, chyba że jest płatnym mordercą lub miłośnikiem gier komputerowych"
Ahahaha!! :D Uhahałem się bardziej, niż po wizycie na JoeMonster. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy nie wiecie, że to kij bejsbolowy jest winny pobicia napadniętego. Gdyby bandyta nie dostał kija to by nic nie wypaczyło jego psychiki.
Ot takie myślenie ma ten... prawnik. A poza tym biedak próbuje zbić kasę, a sędziowie tylko mu to utrudniają. Pwinni równie z nim współpracować jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować