Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A edycja kolekcjonerska Dead Island Riptide wygląda tak...

24 postów w tym temacie

Grubo i ekskluzywnie. Dzięki Techland! Gdzie moge rzucić swoimi złotówkami aby zarezerwować to cudo? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wypasiona edycja! :o I to w całkiem sympatycznej cenie :> Siekierka ftw

Edit: Sorry, to nie miała być odpowiedź na Twój post, aTF-KUDLaTY666 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na techland można pluć i się zżymać bez cienia litości

ale ich kolekcjonerki wyprzedzają o kilka lig nie tylko krajowe oferty, ale i zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 15:56, Ostrowiak napisał:

na techland można pluć i się zżymać bez cienia litości

ale ich kolekcjonerki wyprzedzają o kilka lig nie tylko krajowe oferty, ale i zagraniczne


Niektórym nie pasuje, że nie ma figurki - zakrwawionego popiersia ;) Pytanie brzmi: na co komu taka maszkara? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2013 o 15:57, O2si napisał:

Niektórym nie pasuje, że nie ma figurki - zakrwawionego popiersia ;) Pytanie brzmi: na
co komu taka maszkara? :/


Żebym mógł dzieci straszyć!
A tak poważnie to ta propozycja jest o wiele lepsza niż z popiersiem. Kolekcjonerka genialna! I to jeszcze za taką cenę.

Widziałem że na Ultimie można zamawiać już tą edycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem na pewno ją kupię. Pamiętam jak w 2011 musiałem wybierać między EK Dead Island a EK Call of Juarez: The Cartel. No i wybrałem The Cartel. Gorszego wyboru zrobić nie mogłem, gra była tak słaba, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest jak duży dlc tylko za pełną sumę do tego wersja EK PS3 taka droga (do DI łyknąłem ek od razu fajna cena) a teraz trochę się zawiodłem ceną na PS3. Niby to tam droższe o 60-70zł ale jednak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną w życiu kolekcjonerkę kupiłem, pierwszego dead island. Generalnie na początku trochę żalowalem z biednego plastiku bidona... i kilku innych rzeczy. Ale w koszulce od czasu do czasu chodzę, scyzoryk się ma, no i klucze na smyczy ;) A tego plecaczka, torby już nie mam, za małe żeby coś w tym zmieścić, za duże na portfel i dokumenty, więc oddałem. A teraz chyba kupię drugą moją kolekcjonerkę, koszulka zawsze spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad kupnem.
Oferują dość dużo i nie chcą też zbyt wiele pieniędzy.
Koszulka co prawda za mała jak w każdych kolekcjonerkach (noszę XXL lub XXXL) ale zawsze można dać w prezencie jakiemuś koledze. Czy twórcy nie mogą wypuszczać większych rozmiarów ?
Poza tym karta, książka, wejściówka do kina całkiem spoko.
Mnie najbardziej kusi maskotka(tak wiem wiem dziwny jestem) i otwieracz do butelek. No i może jeszcze ta karta wielofunkcyjna. Gre kupię na 100%, ale skoro kolekcjonerka nie jest taka droga to może szarpnę się na nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre posuniecie Techlandu w strone polskich graczy! Kolekcjonerka utrzymana w stylu i zapewne jakości porzedniczki ale liczy się dobry gest i wyróżnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siekierka, karta, koszulka, figurka, ale ta książka i bilety na taką kaszane jak World War Z to skuteczny odstraszacz kupna 180 zł zostanie w mojej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... kolekcjonerka jest świetna moim zdaniem :):) ale spotkałem się z komentarzami ze bilet do kina odstrasza kupno albo książka... przecież bilet jest na dowolny seans !!?? wiec wybrać film i za free go obejrzeć dla mnie git :) (np.Szybcy i wściekli VI (2013)). a co do książki to nie do końca rozumiem bon w sensie rabat czy tez za free tak czy siak poczytać do poduszki zawsze można :) pozdrawiam serdecznie wszystkich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować