Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym jest nowy Total War od Creative Assembly? Znamy odpowiedź!

39 postów w tym temacie

Moba mobą, ale ja chce Warhammera! :(
Trzepanie kasy z "f2p"(Czy p2w, albo p2get skórki) im się należy, ale kurde, niech nie rezygnują przypadkiem z normalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam to sobie jako rozgrywkę w stylu DOTY tyle że na jednej mapie dwa ufortyfikowane "miasta" do oblężenia, każda strona własne, zamiast bohaterów mielibyśmy jednostki a celem byłoby, jak można się domyślić, zdobyć fortecę przeciwnika (przeciwników). Taki po prostu zwykły tryb oblężenia jak w każdym Total War tyle że w stylu MOBA i intensywnie polegającym na kooperacji.
Chętnie bym zobaczył taki twór :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawa alternatywa od fanatycznych i baśniowych grach z gatunku MOBA. League of Legends raczej nie jest zagrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem podtytuł "Arena", pomyślałem od razu o sieciowej grze bitewnej, która pozwalałaby toczyć walki rodem z Total War pomiędzy graczami. I to moim zdaniem byłoby ciekawszym rozwiązaniem niż setna z rzędu MOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wolałbym Warhammera fantasy ........ no nic trzeba będzie poczekać aż skończą rome2 to wtedy może się doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to będzie taki właśnie total war.
Będziemy kupować/losować oddziały. Do pewnego momentu będą awansować za udział w bitwach, może będziemy mogli je jakoś rozwinąć.
Możliwości jest sporo, takie tam zbieranie własnej armii i naparzanie się w multi.
Na betę się już zapisałem.
Mam tylko nadzieję, że nad mobą pracuje oddzielny zespół, a normalny total war i tak powstanie. Za bardzo najarałem się na warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zawiodłem . Liczyłem na Total Wara w jakiś klimatach których jeszcze nie było, ewentualnie jakieś Fantasy Total War, ale MOBA w dodatku p2win to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moba mobą, ale ja chce Warhammera! :(
> Trzepanie kasy z "f2p"(Czy p2w, albo p2get skórki) im się należy, ale kurde, niech nie
> rezygnują przypadkiem z normalnych gier.

Nic nie wskazuje na to, żeby mieli rezygnować. Jak długo te spin offy czy inne cuda nie wpływają na główną gałąź to niech sobie robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale MOBA w dodatku p2win to nie dla mnie.
Skąd wiesz, że p2win?

Ja się trochę zawiodłem, jeśli chodzi o moby to wystarczy mi zdecydowanie DOTA. Ale może CA ma jakieś ciekawe pomysły na odświeżenie tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehhh wolałbym Warhammera fantasy ........ no nic trzeba będzie poczekać aż skończą rome2
> to wtedy może się doczekam.

warhammerem raczej dalej będzie zajmować się relic. Tym bardziej, że teraz TWR2 + to moba + potem pewnie dodatki do TWR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież już wcześniej mówili że żaden Warhemmer nie będzie Total Warem więc skąd te
> głupie nadzieje?

Mówili, że nie będzie WARHAMMERA 40K.
Co innego Warhammer Fantasy Battle do którego również mają prawa i je nabyli jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 00:44, Kijkowaty napisał:

Mówili, że nie będzie WARHAMMERA 40K.
Co innego Warhammer Fantasy Battle do którego również mają prawa i je nabyli jakiś czas
temu.


Mówili że nie chcą mieszać i zbijać dwóch marek w jedno. To dotyczy też WHF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować