Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producent The War Z twierdzi, że gracze uwielbiają tracić swoje przedmioty

17 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Na trwających obecnie targach GDC kilka minut na swoje przemówienie otrzymał m.in. producent The War Z - Sergey Titov. W swojej wypowiedzi poruszył temat recenzji swojej produkcji, a także tego, że gracze chcą tracić swój ekwipunek. Także ten, za który zapłacili

Przeczytaj cały tekst "Producent The War Z twierdzi, że gracze uwielbiają tracić swoje przedmioty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zła opinia przylgnie na zawsze" - tyle, że nie da się mieć gorszej. Ludzie dalej narzekają na błędy, hakerów, a "gra" sama w sobie jest oskarżana o plagiat, od nazwy, aż do jak ktoś się doszukał nawet eula jest bezczelnie skopiowana. O bezczelności i podejściu do klientów już nie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jedno wielkie wyłudzanie kasy w najbrutalniejszy mozliwy sposob. Takie glupie tlumaczenie, ze gracze chca tracic cos za co placa jest po prostu oszustwem! Kto o zdrowych zmysłach chcialby wywalic kupe kasy na wypasiony ekwipunek... i dwa dni pozniej... wszystko stracic?! Ba... i jeszcze to popierac! Parodia na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Zła opinia przylgnie na zawsze" - tyle, że nie da się mieć gorszej. Ludzie dalej narzekają
> na błędy, hakerów, a "gra" sama w sobie jest oskarżana o plagiat, od nazwy, aż do jak
> ktoś się doszukał nawet eula jest bezczelnie skopiowana. O bezczelności i podejściu do
> klientów już nie mówiąc

O, ten opis to pasuje np. do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że Sergey Titov stworzył takiego potwory o nazwie
Big Rigs: Over the Road Racing i Midnight Race Club: Supercharged!
Nie dziwię się że Warz to kłamanie graczy w żywe oczy,sam dałem się nabrać na te 15$
(Dobrze że to tylko 15$)
Crapy jakie stworzył ten człowiek to zniewaga dla ludzkości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pozwoliłem sobie wypowiedzieć swoje zdanie pod recenzją WarZ na gram.pl
http://www.gram.pl/artykul/2012/12/29/warz-recenzja.shtml
(ostatni post)

Od tego czasu wiele się zmieniło. to prawda, do sklepu z itemami za kasiorę wpadło sporo nowych przedmiotów oraz amunicji, grafika w grze uległa znacznej poprawie za sprawą zmieny grafiki ładowania mapki która była sklejką zajebanych obrazów z google grafika.
Cheaterzy też przeżyli niemałe zaskoczenie, w końcu dostali zniżkę za cheaty z 15$ do 10$, a jak informuje nas producent cheatu ESP - już 50% graczy korzysta z wspomagaczy.
Ogranizacja lamusów i [m] jak działała tak działa, w grze nie ma ani jednego ziomeczka który nie chce nas [m] dla puszki zupy.
Ale największe zmiany zaszły jednak na polu optymalizacji, w końu z stabilnych 30FPS zrobiło się... 15
Chyba pan titov uznał ze za dobrze by się grało gdyby obraz był płynny.
Zombie sie bugują jak bugowały, generalnie syf i gówno.
A ten złodziej, mr. Titov pies go trącał, jeszcze bezczelnie kłamie w wypowiedziach prasowych.
Szkoda mi tych 15$, mogłem sobie za to kupić premium w brazzersie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś czas temu pozwoliłem sobie wypowiedzieć swoje zdanie pod recenzją WarZ na gram.pl
> http://www.gram.pl/artykul/2012/12/29/warz-recenzja.shtml
> (ostatni post)
>
> Od tego czasu wiele się zmieniło. to prawda, do sklepu z itemami za kasiorę wpadło sporo
> nowych przedmiotów oraz amunicji, grafika w grze uległa znacznej poprawie za sprawą zmieny
> grafiki ładowania mapki która była sklejką zajebanych obrazów z google grafika.
> Cheaterzy też przeżyli niemałe zaskoczenie, w końcu dostali zniżkę za cheaty z 15$ do
> 10$, a jak informuje nas producent cheatu ESP - już 50% graczy korzysta z wspomagaczy.
> Ogranizacja lamusów i pedałow jak działała tak działa, w grze nie ma ani jednego ziomeczka
> który nie chce nas upierdolić dla puszki zupy.
> Ale największe zmiany zaszły jednak na polu optymalizacji, w końu z stabilnych 30FPS
> zrobiło się... 15
> Chyba pan titov uznał ze za dobrze by się grało gdyby obraz był płynny.
> Zombie sie bugują jak bugowały, generalnie syf i gówno.
> A ten złodziej, mr. Titov pies go trącał, jeszcze bezczelnie kłamie w wypowiedziach prasowych.
> Szkoda mi tych 15$, mogłem sobie za to kupić premium w brazzersie...
Jesteś mistrzem, i oczywiście masz rację. Miałbyś jakość HD w 60FPS ;), miód dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 15:22, Gandalfthegrey napisał:

Wiecie że Sergey Titov stworzył takiego potwory o nazwie
Big Rigs: Over the Road Racing i Midnight Race Club: Supercharged!

przy czym ta druga gra to po prostu to samo co pierwsza gra ze zmienioną nazwą i modelami pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdybym otrzymywał dolara, za każde pytanie "dlaczego The War Z nie jest grą F2P", w ogóle nie musiałbym jej tworzyć"

Gdyby nie stworzył tej gry, to by nikt tego pytania nie zadawał, yo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu graczy sprzeciwia się temu systemowi i wielu jest "za" tym systemem. Wydaje mi się, że producent wali ścieme z graczami i po prostu trzepie kasę na tym systemie oraz na sklepiku za prawdziwą gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować