Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie demo Unreal Engine 4 prosto z Game Developers Conference + pokazówka Elemental w wersji na PS4

8 postów w tym temacie

Wygląda fenomenalnie, lawa wygląda lepiej niż w filmie "wulkan w nowym jorku", ciekawe jak to tech demo się odzwierciedli w grach... Mam nadzieję że chociaż część tego dostaniemy w grach bo gry zaprezentowane na meetingu były hmm no ciut za słabe niż to czego oczekiwali gracze, po za tym jeśli ma być tylko grafika w next genach poprawiona to troche biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Samaritan" zrobił na mnie o wiele większe wrażenie. Nie tylko nie wyglądał gorzej, pod względem artystycznym był znacznie ciekawszy i nie budził skojarzeń pokroju "na podstawie owego tech demo powstanie jakaś sztampowa, szarobura strzelanina"... ale za to będzie można podziwiać ładne efekty cząsteczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dema demami ale tak naprawdę żadna gra tak nie będzie wyglądać (kiedyś na pewno ale jeszcze nie na nadchodzących next-genach) jak to zawsze bywa więc nie ma się co spuszczać. Prezentacja fajna ale też Samaritan bardziej mi się podobał klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dema demami ale tak naprawdę żadna gra tak nie będzie wyglądać (kiedyś na pewno ale jeszcze
> nie na nadchodzących next-genach) jak to zawsze bywa więc nie ma się co spuszczać. Prezentacja
> fajna ale też Samaritan bardziej mi się podobał klimatem.
Nie wiadomo . PS4 ma naprawdę duży potencjał i może przetworzyć naprawdę ładną grafikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda Unreal Engine 4 na PS4, a dokładniej rzecz biorąc na komputerze o specyfikacji zbliżonej do nowej konsoli Sony.

Jak należy to zinterpretować? Czy chodzi o PC z fizycznie podobnymi podzespołami, czy chodzi o PC o wydajności zbliżonej do wydajności architektury nowego PSiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować