Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drone Strike to roboczy tytuł dodatku dla zamawiających Battlefield 4 przed premierą

24 postów w tym temacie

"że to jedynie tytuł roboczy i może jeszcze ulec zdanie."
Chyba literówka wam się wkradła.

Powinniśmy obstawiać ile zostanie wydanych DLC to tego.
Stawiam, że 7 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, mimo, że gra jeszcze nie wyszła to oferujemy państwu kupno dodatku, który został przez naszych programistów chamsko wycięty z gry. Pieniądze proszę przesyłać na nasze konto poprzez aplikację Origin.

Tak widzę każdą wydaną w przyszłości grę przez EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "że to jedynie tytuł roboczy i może jeszcze ulec zdanie."
> Chyba literówka wam się wkradła.
>
> Powinniśmy obstawiać ile zostanie wydanych DLC to tego.
> Stawiam, że 7 będzie.
Dzięki, już poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Proszę państwa, mimo, że gra jeszcze nie wyszła to oferujemy państwu kupno dodatku, który
> został przez naszych programistów chamsko wycięty z gry. Pieniądze proszę przesyłać na
> nasze konto poprzez aplikację Origin.
>
> Tak widzę każdą wydaną w przyszłości grę przez EA.
I rzesze innych wydawców. :D DLC zapowiadane przed premierą to norma, więc nie ma co narzekać tylko na EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Proszę państwa, mimo, że gra jeszcze nie wyszła to oferujemy państwu kupno dodatku, który
> został przez naszych programistów chamsko wycięty z gry. Pieniądze proszę przesyłać na
> nasze konto poprzez aplikację Origin.
>
> Tak widzę każdą wydaną w przyszłości grę przez EA.

Nic nie jest wycięte, tylko zablokowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie zamierzam wydawać nawet złamanej złotówki na produkty EA, chociaż B4 mnie intryguje. Odstrasza mnie w ich polityce online pass (w CoD dla przykładu mogę grać multi w używkę) no i te DLC, gra jeszcze nawet nie ruszyła z betą, a już do 200+ zł trzeba będzie doliczać ceny niekończących się dodatków. Po prostu szkoda mi ciężko zarobionych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie, to DLC pewnie jest jeszcze robione i wyjdzie kilka miesięcy po premierze BF4, a znając DICE będzie to dobry dodatek. To samo było z BF3 od premiery wyszło 5 DLC (dobrych DLC) z tego B2K można było dostać w ten sam sposób co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować