Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider z najlepszym startem w historii

29 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2013 o 00:56, EmperorKaligula napisał:

ksiazki czy filmy tez ''same sie przechodza'', polecam w miejsce przecietnych do bolu
gier akcji. no i warto doczytac dlaczego WD dostaje takie a nie inne noty. podpowiem:
nie sa one za gameplay.


Rozumiem, że taki CoD jakby miał genialną fabułę, ale reszta pozostałaby taka jaka jest, też dostawałby wysokie oceny? Bzdura. Zresztą co ja piszę, CoD dostaje wysokie oceny O.o A, i zapewniam, że nie wszystkie książki "same się przechodzą" np. seria Wojownik Autostrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ok, jak na 10h zabawy w singlu. Brakuje jej dużo do gier z serii bo mimo faktu ze gra jest bardzo ładnie zapakowana w grafikę to tytułowe tomby składające się z 2 pomieszczeń i słabej zagadki bardzo psuja obraz tego shootera.
Gra może by i była naprawdę ciekawa gdyby nie prowadziła za rękę na każdym kroku a tak jest raczej rozczarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest ok, jak na 10h zabawy w singlu. Brakuje jej dużo do gier z serii bo mimo faktu
> ze gra jest bardzo ładnie zapakowana w grafikę to tytułowe tomby składające się z 2 pomieszczeń
> i słabej zagadki bardzo psuja obraz tego shootera.
> Gra może by i była naprawdę ciekawa gdyby nie prowadziła za rękę na każdym kroku a tak
> jest raczej rozczarowaniem.
>

Fakt, jest liniowa. Natomiast nie bardzo rozumiem jak ludzie w to grają, że mają tylko po 10h. Ja mam 15h i 53% gry. Jak już kupię grę, szczególnie na której mi zależy, to przechodzę ją dokładnie, zaglądam w każdy kont, zbieram co się da. Po co te wszystkie speed runy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 10:13, TobiAlex napisał:

Bzdura.


http://www.gram.pl/artykul/2013/03/12/to-the-moon-recenzja.shtml

w sumie nie dziwie sie Twojemu podejsciu - to wygodniejsze i latwiejsze niz otworzyc sie na "nowe" pomysly.

Dnia 31.03.2013 o 10:13, TobiAlex napisał:

nie wszystkie książki


wiem, ukonczylem wszystkie Lone Wolfy poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 11:48, EmperorKaligula napisał:

w sumie nie dziwie sie Twojemu podejsciu - to wygodniejsze i latwiejsze niz otworzyc
sie na "nowe" pomysly.


Moje podejście? Nie znasz mnie, nie wiesz nad czym pracuję (nie licząc pakietu misji snajperkisch o którym wspomniałem na innym forum, a to tylko po to, aby pewnej grze dać "pstryczek" w nosa). Nowe pomysły? Hmm, wykorzystanie RPG Makera to na pewno jakiś nowy pomysł jest... Fabuła świetna, ale ile osób w to zagrało/zagra? Ile to spiraci (szczególnie u nas, pomimo, że gra kosztuje śmieszne pieniądze)? I teraz najważniejsze - czy gdyby taką grę wypuściło Acti, co by było? Przypuszczam, że hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 12:43, TobiAlex napisał:

> w sumie nie dziwie sie Twojemu podejsciu - to wygodniejsze i latwiejsze niz otworzyc

> sie na "nowe" pomysly.

Moje podejście? Nie znasz mnie, nie wiesz nad czym pracuję (nie licząc pakietu misji
snajperkisch o którym wspomniałem na innym forum, a to tylko po to, aby pewnej grze dać
"pstryczek" w nosa). Nowe pomysły? Hmm, wykorzystanie RPG Makera to na pewno jakiś nowy
pomysł jest... Fabuła świetna, ale ile osób w to zagrało/zagra? Ile to spiraci (szczególnie
u nas, pomimo, że gra kosztuje śmieszne pieniądze)? I teraz najważniejsze - czy gdyby
taką grę wypuściło Acti, co by było? Przypuszczam, że hejt.



120 zlotych to nie "smieszny" pieniadz, chyba, ze kupujesz gre raz na rok, albo masz kupe kasy i jestes oderwany od rzeczywistosci. Jak ktos zalozmy ma rodzine i dziecko na wychowaniu i inne wydatki to 120zl przy sredniej kasie na reke to juz nie jest malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 13:58, Killyox napisał:

120 zlotych to nie "smieszny" pieniadz, chyba, ze kupujesz gre raz na rok, albo masz
kupe kasy i jestes oderwany od rzeczywistosci. Jak ktos zalozmy ma rodzine i dziecko
na wychowaniu i inne wydatki to 120zl przy sredniej kasie na reke to juz nie jest malo.

Tu była mowa o "To The Moon", a to kosztuje 20 zł bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zamienienie gry logicznej na czystą prostą nawalankę jest doskonałym posunięciem. No chyba że ma się 13 lat i się nie pamięta poprzednich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować