Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekła rewelacyjna okładka Far Cry 3: Blood Dragon

22 postów w tym temacie

What the?! Co to ma być...? Ja coś czuję, że to bardzo duże DLC takie jak do Saints Row, które zmienia kontent :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobnie myślę, że to chyba żart na pierwszego kwietnia jest. Far Cry mi z tym w ogóle nie pasuje. Jeżeli tak to... naprawdę zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 14:15, Chopek napisał:

What the?! Co to ma być...? Ja coś czuję, że to bardzo duże DLC takie jak do Saints Row,
które zmienia kontent :).

Jutro jest pierwszy kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na primaapriliosowy żart nie załatwialiby klasyfikacji od ESRB ani nie publikowaliby achievementów ;)

Owszem, nie jest to poważny dodatek do FC3, ale arcade''owy spin-off w stylu Saints Row the Third jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność że ESRB i achievementów by nie skołowali na Prima Aprilis? Ale jeśli to jest prawdziwe to.. kurde już chce zamówić sobie ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 15:53, ToxicIce napisał:

Skąd ta pewność że ESRB i achievementów by nie skołowali na Prima Aprilis?

Bo żeby móc dostać klasyfikację, to trzeba mieć co klasyfikować, czyli gra musi istnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sci-Fi z lat ''80? w świecie Far Cry? Hm...

Żadna nowość - wystarczy przypomnieć sobie szalonego naukowca i jego mutanty z Far Cry 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby to był szop prawdziwej okładki. Po cichu mam nadzieję, że w Blood Dragon zagramy Vaasem... ale takim spinoffem, kojarzącym się nieco z Hotline Miami bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wcześniej trafnie zauważył - jutro prima aprilis, mimo to nie byłbym aż tak sceptycznie nastawiony do tego projektu - brakuje dziś takich gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak już ktoś wcześniej trafnie zauważył - jutro prima aprilis, mimo to nie byłbym aż
> tak sceptycznie nastawiony do tego projektu - brakuje dziś takich gier :D
Hm... Lista osiągnięć wygląda dosyć podejrzanie i wydaje się potwierdzać to, co widać na okładce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to jeszcze raz jak w innym podobnym temacie... Mnie się to kojarzy z czasopismem i komiksami Heavy Metal... tam też trochę takich pokręconych rzeczy było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bombastycznie, czekam na pierwsze szczegóły!

*beavisx
Zgadza się, nawet czcionka użyta w logo bardzo przypomina tą z HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować