Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat coraz bliżej pecetów? Gra w rejestrze Steama!

21 postów w tym temacie

O tak, czekam z niecierpliwością na oficjalne potwierdzenie. Brakuje porządnej bijatyki na PeCetach (Wziąłem pod uwagę SF4 i SFxTK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no... dzieje się, oj dzieje :) Powrót MK na blaszaki po tylu latach to byłby news... choć grałem na PS3, to mam szczerą nadzieję, że informacje się potwierdzą i smok znowu zaryczy na pecetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już będę szykował pada do podłączenia, kasę do gry kupienia i potem tylko grać sobie w wolnych chwilach na przerwach ze znajomymi :D Będzie moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną prośbę żeby twórcy usóneli z klatki piersiowej napis Johnny Cage z postaci Johnny Cage z Mortal Kombat. Ponieważ szpeci tą postać i nie pasuje i dostaną nowe kostiumy z filmu wszystkie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 15:49, Szmaragd napisał:

żeby twórcy usóneli


Chyba usUnĘli?

Dnia 31.03.2013 o 15:49, Szmaragd napisał:

Ponieważ szpeci tą postać i nie pasuje


Kolega to od dawna ma do czynienia z serią MK? Bo akurat tatuaż ten w przypadku postaci JC idealnie pasuje do jego charakteru (zadufanego w sobie snoba). Któż inny mógłby na swojej klacie wytatuować swoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że cena nie będzie wysoka. I dodadzą coś ekstra dla graczy na PC, no i żeby nie był to tylko port odwalony żeby wyciągnąć kasę.

A poza tym to czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 20:32, porckypizgus napisał:

Ciekawe czy w niedalekiej przyszłości będzie tak samo z Injustice ?


Nie obraziłbym się. Fajnie by było, choć w pierwszej kolejności wolałbym aby to z Mortalem zostało zapowiedziane na sto procent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że będzie na PC, to czy będzie GOTY z konsol stacjonarnych, czy będzie też zawartość z PS Vity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 14:51, Kacek111 napisał:

Szkoda że twórcy bijatyk omijają pecety szerokim łukiem. Tym większe oklaski dla twórców
MK.


Czy na pewno? SF IV wszystkie wersje, Tekken X SF. No może Tekken się nie pojawił ale z czasem i tego mógłbym się spodziewać jeżeli Tekken już nie jest exclusivem PS. Tak więc aż takiej posuchy nie ma jeżeli chodzi o bijatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować