Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls Plus Plus, czyli jak wygląda wzorowo zrobiony NG+?

24 postów w tym temacie

Świetnie, że ktoś pochylił się nad tą grą i w pewnym sensie promuje gameplay. Jedna z najlepszych produkcji w jakie grałem, porównywalna do gier z początku wieku takich jak Gothic czy Morrowind ( w sensie klimatu i czasu spędzonego przy niej ).
PS. Na PC nadal są gracze ? Za ostatnim podejściem praktycznie nie mogłem wyszukać przeciwników do gry online na poziomach 1-60, a areny nie doświadczyłem nigdy, nawet zaraz po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu zrobić drugie podejście.

Grę i pad zakupiłem w zeszłym roku, krótko po premierze na PC, ale zaciąłem się na walce z braćmi. Ogólnie muszę przyznać, że byłem zniechęcony problemami natury technicznej i frameratem, a potem jakoś dałem sobie spokój. Nic to jednak, bo nie spocznę, dopóki jej nie przejdę, ale zapewne będę już grał od nowa. Warrior w tej grze chyba jednak nie jest dla mnie. Mam nadzieję, że przed wakacjami podejmę wyzwanie raz jeszcze. Mam nadzieję, że zostanę zainspirowany do wyboru innej klasy.

Artykuł solidny, dobrze, że przypominacie o tym unikalnym, dającym tyle satysfakcji tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już o pomyłce z przymierzami nie będę pisał... a co do wycalakowania, nie możliwe jest zrobienie tego w 2 przejściach, z tego względu, że trzeba wykuć wszystkie bronie z dusz bossów, a jak wiadomo, z duszy Sifa można wykuć 2 miecze i tarczę potrzebne do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dal mnie demon s souls i dark souls to są najlepsze gry tej generacji konsol trudność zdobycia platyny oceniam na 9/10 w demon souls a w dark souls 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rocznica DS czy jak? Gra już jest od pewnego czasu nawet na PC więc chyba spóźniony artykuł :P Ale swoją drogą może to zachęci ludzi do pogrania bo ostatnim razem nie mogłem znaleźć przeciwników do gry po sieci... a szkoda.
P.S. Przejście gry nie sprawia że wrogowie są trudniejsi- zadają więcej dmg ale ich wytrzymałość jest nadal taka sama, co znaczy że pierwszego bossa skosiłem na 4 hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osiągnięcia można zrobić za trzecim podejściem. Zakładając, oczywiście, że nie dostaniemy duszy bossa od napotkanych graczy. I nie, nie jest to trudne. Magiem jest trudno, to fakt, ale tylko dlatego, że do czasu zdobycia Lordevessel, nie mamy dostępu do strzały duszy. Potem idziemy dalej, zdobywamy kryształową strzałę i hulaj dusza, piekła nie ma. Kupić do tego zbroję giganta od... giganta, ulepszyć ją i jesteśmy postacią, której nikt nie przewróci, zada znikome obrażenia, i która zadaje masakryczne obrażenia. Powaga. Kiedy w końcu poszedłem pomagać innym ubijać Artoriasa, kazałem hostom po prostu uciekać. No bo po co mają tracić człowieczeństwo, skoro jedna strzała zadaje 800 obrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 13:47, Mysurek napisał:

Jakaś rocznica DS czy jak? Gra już jest od pewnego czasu nawet na PC więc chyba spóźniony
artykuł :P Ale swoją drogą może to zachęci ludzi do pogrania bo ostatnim razem nie mogłem
znaleźć przeciwników do gry po sieci... a szkoda.


Sporo osób może grać z wyłączonym poprzez DSFix Framerate lockiem i wtedy pewnie się bawią na koncie offline żeby bana na Live nie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co jest tak krytykowana wersja na pc? Naprawdę kusi mnie żeby kupić grę jednak opinie o beznadziejnym porcie mnie odrzucają. Do prepare to die bez pada w ogóle nie podchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie endgame to maltretowanie bossów na wszystkie: najwymyślniejsze i najbardziej perwersyjne: sposoby jakie mi przyjdą do głowy..ot tak w rewanżu;)

Ech, gdyby nie te wszystkie bugi był by to tytuł na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 14:42, faceless078 napisał:

Za co jest tak krytykowana wersja na pc? Naprawdę kusi mnie żeby kupić grę jednak opinie
o beznadziejnym porcie mnie odrzucają. Do prepare to die bez pada w ogóle nie podchodzić?


Da się zagrać, ale jest to dość niewygodne. Kolega próbował na początku na klawiaturze, to doszedł do 2 bossa i pobiegł do sklepu po pada :P Choć są ludzie, którym to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Xboxie 360, gra raz skończona, teraz przechodzę na plusie. Warto dodać ,że dodatek Prepare to Die jest świetny i dodaje moim zdaniem najtrudniejszego bossa w grze (Otchłań). Klimat tej pozycji jest genialny, dawno tak się nie bawiłem w grze RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 17:29, SpecShadow napisał:

Z drugiej strony karta graficzna do kitu :/


Pojęcia nie mam czym dysponujesz, jednak ten tytuł zbyt wymagających nie jest - szczególnie wersja podstawowa, bez korzystania z modów znacznie poprawiających grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra. Niestety grałem na PC i musiałem zrezygnować z dalszej gry ponieważ nie mogłem osiągnąc wystarczającej płynnosci animacji. O ile na początku jeszcze dało się pograć, to po ponad 30 godzinach rozgrywki na ekranie bywał taki sajgon, że komputer mi nie wyrabiał. A granie w 10 klatkach to żadna przyjemność. No cóż...Bardzo żałuję, bo gra wciągnęła mnie na maksa a na przeszkodzie stanęły technikalia. Crysis 3 na średnich detalach śmiga mi w 30 klatkach a Dark Souls w najniższych detalach wyciaga 10 klatek. Być może wielu pecetowców zrezygnowało z tej gry włąśnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować