Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Total Overdose

305 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2006 o 15:09, cruzer napisał:

Jak lubicie Total Overdose to równie dobrze możecie zabawi sie w Legolandzie...


Nie chcesz to się nie wypowiadaj.Jeśli masz zaśmiecać forum, to wogóle zapomnij, że istnieje gram.pl, a w szczególności forum.Jak chcesz to Ty jedź do Legolandu...jak piszesz o nim to znaczy , że tam napewno byłeś i chętnie jeszcze raz pojedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 15:15, cruzer napisał:

Nie odpisuj juz na moje posty bo siejesz propagande na temat Total szlam Overdose..Nie oszukuj
innych..Bez odzewu...


Chyba chciałeś powiedzieć Super szlam cruzer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy wszyscy dajecie ... wy nie maci pojecia!!!!!!!!!!!Nagraliscie sie w san andreasy i wszystko tluczecie pozatym!!!!! Total overdose jest zaj.................!!!!!!!!!!!!!!! Moim zdaniem jest 100 razy lepszy niz san andreas chociaz andreas tez fajne ale na pewno bym wybral totala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ty się tam wychowywałeś i dlatego o nim wspominasz, a poza tym Total Overdose jest 100 razy lepszy od San
Andreas.Grałem w obie gry i uważam ,że choć San... ma rozległy świat ,ogromne możliwości to Total... jest lepszy między innymi dlatego ,że tam można zaszaleć,naprawdę się wyładować!!! W tej grze można roskoszować się czystą rozwałką z fajnymi efektami,a nie łazić po wielkiej mapie w poszukiwaniu następnej misji.
San Andreas oczywiście również jest grą w którą warto zagrać, ale (przynajmniej dla mnie) Total... wygrywa z nią choćby to ten jeden punkt lub +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję kupić tą grę, bo klimat jest po prostu mocny. Od razu się obie części Desperadosa (filmu) przypominają. A krzaczek mnie już całkiem do tej gry przekonał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu na wirtusie ta gra jest po 19 zł, a tutaj po 34. Jeśli to nie jest wyprzedaż w wirtusie, to CDP też powinno zmienić cenę bo im wogóle nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:04, miszehu napisał:

I o to chodziło, na pewno kupię

Tez bym kupił gdybym w listopadzie w play''u nie kupił:PZal patrzec jak się na cos wydaje 50 dych a 6 miechów później jest to za 2 dychy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:07, miszehu napisał:

To wtedy jest to co u Ciebie w podpisie ;)

Nie, mój podpis dotyczy tego, że Gothic III mi nie odpali na ,,antyku" z 2001 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:13, Vasilli napisał:

Nie, mój podpis dotyczy tego, że Gothic III mi nie odpali na ,,antyku" z 2001 r

Mogę Cię tylko pocieszyć, że na moim też :(
A żeby było o grze z tematu to ile jest lokacji w TO, bo w demie była tylka jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, jeśli miałbym wybór między zwykłą wersją, a wersją XKN (przy równej cenie) to wziąłbym tą zwykłą, ładniej wygląda na półce, a te wszystkie klasyki mają takie same niebieskie elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj ta gierkę. nie powiem, fajnie sie w nia gra tylko mam z nia pewien problem. a mianowicie po każdym jej wyłączeniu na pulpicie pojawia się komunikat o błedzie gry a po naciśnieciu OK nastepuje zrzut pamięci. czy to jest wina gry(ma ktos tez taki problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować