Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer nowego Thiefa już w sieci!

14 postów w tym temacie

Ok. Trailer spoko choć nie powala. Liczyłem na choć odrobinę ''in-game footage'' a dostaliśmy klasyczny trailer "fabularny".
No nic, trzeba czekać na dalsze strzępki informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak mi się podobało cinematic intro z jedynki. Do tego ta muza....aż gdzieś mi się udało zassać wszystkie dźwięki z T1nki, ale teraz nie wiem gdzie mi się to podziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie gry tylko na nową generację konsol to według mnie strzał w stopę. Square Enix znowu będzie płakać, że nie zarobiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MUST HAVE. Pamiętam czasy, gdy zagrywałem się w jedynkę.

@Laston >>

Do wydania zostało dużo czasu i może wydadzą również na aktualną generację konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 08:17, mati285 napisał:

Trailer fajny tylko czyim głosem Garrett przemawia? Bo na pewno nie Stephena Russella.


Niestety. Steve stworzył znakomitą kreację. Swoim głosem znakomicie oddawał ironiczne i cyniczne podejście Garretta do świata. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 13:54, Vojtas napisał:

Wielka szkoda.

Ja bym jeszcze osobiście sprawy nie przesądzał. Pamiętamy jak było z nowym Hitmanem i Batesonem. Jeśli będzie duży "backlash" (a wszystko na to wskazuje) to może przywrócą Russella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 13:59, mati285 napisał:

Jeśli będzie duży "backlash" (a wszystko na to wskazuje) to może przywrócą
Russella.


Raban. Oby ktoś się w Eidosie zreflektował. To tak samo jakby zrezygnować z Dominica Armato jako Guybrusha, czy Marka Hamilla jako Jokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu alergia na liczbę 4 :D
Szkoda, ze to nie był gameplay trailer, bo gra pewnie tak nie będzie wyglądać nawet w połowie. Czekam z niecierpliwością, trójka to jedna z fajniejszych gier w jakie grałem, a im dłuższy staż jako gracz, tym bardziej cenię przejście po cichu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować