Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w kwietniu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

24 postów w tym temacie

Adam Berlik

W nachodzących tygodniach do sklepów trafi kilka długo oczekiwanych gier (np. Dead Island Riptide i Injustice: Gods Among Us) oraz kilka mniej głośnych tytułów, którymi warto się zainteresować (m.in. Don't Starve oraz Cities in Motion 2).

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w kwietniu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna poprawka - w Defiance akcja ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby ;]
Całkiem przyjemny... Borderlands, gdzie zamiast 3 osób, gra z nami 1000. Niestety brakuje chorych akcji i humoru (może to i lepiej?).

A jeśli chodzi o resztę, no to na pewno Don''t Starve. Grałem w betę i jest to całkiem interesujący projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już sobie przeglądałem co ma się pojawić w najbliższym czasie i... mnie to dopiero będzie interesował GRID 2 w maju, może Dead Island Riptide teraz. A tak to wszystko to co chciałem dostać dostałem wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic interesującego, w tym roku pojawił się Starcraft i jestem już szczęśliwy. Liczę jeszcze w 2013 na nowego Carmageddona i Pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Nie będzie to jednak pełnoprawna kontynuacja, lecz coś w rodzaju niezwykle obszernego, samodzielnego dodatku, rozwijającego idde zapoczątkowane w oryginale."
Zdaje mi się, że chodziło o "idee" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires II: HD Edition zawierać będzie zarówno podstawową wersję gry, jak również dodatki The Age of the Kings i The Conquerors.
Podstawowa wersja Age of Empires II ma podtytuł The Age of the Kings, a jedyny dodatek - tytuł The Conquerors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka. W grze Injustice: Gods Among Us nie będziemy sterować Spidermanem. Nie to uniwersum. Poprawcie ; ) Chociaz wyczuwam DLC " Postacie Marvela ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Defiance właśnie gram, świetne mmo, naprawdę coś nowego (shooter mmo). Pozostałe gry to oczywiście Dead Island i dodatek do Dragon''s Dogma. Nad Star Trekiem się jeszcze zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować