Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełkowa wersja The Walking Dead od Telltale Games z europejską datą premiery

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, kiedy wszystkie odcinki niezwykle udanej produkcji studia Telltale Games zatytułowanej The Walking Dead trafią do jednego pudełka i sklepów na Starym Kontynencie. Na razie są one dostępne jedynie w cyfrowej dystrybucji.

Przeczytaj cały tekst "Pudełkowa wersja The Walking Dead od Telltale Games z europejską datą premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że jakiś polski dystrybutor zainteresuje się nią, może Techland, CDP.pl lun IQ Publishing. Czekam. A z zasady jestem kolekcjonerem pudełek, więc cyfrowe wydanie nie wchodziło u mnie w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie fanowskie jest w sieci, więc sprowadzić z UK, zassać i wgrać spolszczenie, i wszystkie problemy znikają. ;) Jednak miłym gestem by było wydanie tego w Polsce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada to to, że gra jest na raz, jak przejdziesz 2 razy to widać, że wybory nie mają właściwie znaczenia, mam nadzieję, że w 2 sezonie to poprawią. Kto nie grał, to polecam, albo ściągnąć, albo kupić pudełko, bo warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 15:28, Dared00 napisał:

Wysyłka free?


Niestety nie. W tej chwili na shopto wysyłka kosztuje 3 funty. Ale mimo to uważam, że warto stamtąd zamówić. I tak taniej niż z amazonu czy zavvi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto u nas wyda i jak będzie wyglądać sprawa ze spolszczeniem. Fanowskie są popularne i stoją na wysokim poziomie. Robienie konkurencyjnej wersji polskiej nie ma najmniejszego sensu, ale wydanie tylko po angielsku również mija się z celem. Wydawca będzie miał nie lada problem i jestem ciekawy jak to rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować