Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkcja Deadpoola zakończona, twórcy zwolnieni

20 postów w tym temacie

Akurat nie grałem w żadną grę studia - ale słyszałem, że Transformersy, szczególnie ostatnia część, to naprawdę bardzo dobre gry. Nie moje klimaty, jednak zawsze szkoda, że dobrzy ludzie tracą pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 07:40, Sad_Statue napisał:

Akurat nie grałem w żadną grę studia - ale słyszałem, że Transformersy, szczególnie ostatnia
część, to naprawdę bardzo dobre gry. Nie moje klimaty, jednak zawsze szkoda, że dobrzy
ludzie tracą pracę...


Dokładnie to samo chciałem napisać. W Transformers nie grałem bo nie przepadam za takimi tytułami ale recenzje i opinie gracz były zdecydowanie pochlebne. Deadpool też zapowiada się na całkiem przyjemny i zakręcony tytuł.
Ale jak zawsze księgowi wiedzą lepiej... Po co robić dobre tytuły, które sprzedadzą się w ilości może 2-3 mln każdy, jak można ładować kapuchę w tego kotleta CoDa i mieć 6 mln sprzedanych kopi na samym starcie kolejnej 1538 części...
Ech... Czasem mam nadzieję, że piekło istnieje i ostatni krąg jest dla księgowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieli w umowach zapisane premie za sprzedaż gry. Jako, że się zapowiada dobrze to wolą ich zwolnić, zanim bonusy by musieli wypłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...Activision zawsze mi się kojarzyło tylko ze szpetnymi grami i nie umieli wykorzystać potencjału,ale High Moon Studios stworzyło dwie bardzo udane gry z serii Transformers i liczyłem,że to oni zrobią jeszcze trzecią.Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 10:16, Speed565 napisał:

Pewnie mieli w umowach zapisane premie za sprzedaż gry. Jako, że się zapowiada dobrze
to wolą ich zwolnić, zanim bonusy by musieli wypłacić.

Wątpię, żeby to miało być takie proste. Jeżeli są uwzględnione takie bonusy, to każdy rozsądnie myślący człowiek szukałby zabezpieczenia przed taką ewentualnością, a jeśli nie, to takie przewroty robiło by nie tylko EA.
Słaba sytuacja, natomiast z takim CV i takimi produkcjami na koncie, nie powinni mieć problemów z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w ich produkcje z serii Transformers i musze powiedzieć , że były bardzo dobre . Można było naprawdę poczuć klimat wojny między autobotami ,a deceptikonami . Opowieść jaką chcieli przekazać przekazali naprawde dobrze , potrafili też wywołać emocję w niektórych momentach rozgrywki co nie każdemu się udaje .
Activision już od dłuższego czasu dla mnie nie istnieje , nawet po fuzji z Blizzardem zawsze zasłaniam sobie ten przedrostek palcem albo długopisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 08:12, Martius0 napisał:

Czekaj, co *$#%&*^? Activison, porąbało?
Planowałem kupić ten tytuł jeśli będzie chociaż przyzwoity, zmieniam plany na kupno używki.


Doskonale, jeszcze więcej ludzi straci pracę dzięki tej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Activision Publishing nieustannie pracuje nad regulacją kosztów względem przychodów" Nie róbcie se jaj że coroczna sprzedaż na poziomie 20 mln 1 gry nie przynosi wielgachnych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej branży. Ludzie którzy stworzyli bardzo dobre gry, z szacunkiem do uniwersum, na którym je oparli, z nietypowym w dzisiejszych czasach gameplayem (TPS bez osłon), tracą pracę. Wielka szkoda, liczyłem na więcej ich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 16:15, leszeq napisał:

> Czekaj, co *$#%&*^? Activison, porąbało?
> Planowałem kupić ten tytuł jeśli będzie chociaż przyzwoity, zmieniam plany na kupno
używki.

Doskonale, jeszcze więcej ludzi straci pracę dzięki tej decyzji :)

Skoro studio które lubie praktycznie nie istnieje przed wydanie własnej gry to najwyżej zaszkodzę wydawcy. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 07:10, Martius0 napisał:

> > Czekaj, co *$#%&*^? Activison, porąbało?
> > Planowałem kupić ten tytuł jeśli będzie chociaż przyzwoity, zmieniam plany na kupno
> używki.
> Doskonale, jeszcze więcej ludzi straci pracę dzięki tej decyzji :)
Skoro studio które lubie praktycznie nie istnieje przed wydanie własnej gry to najwyżej
zaszkodzę wydawcy. Co w tym złego?

Wydawcy spadną zyski, więc będzie musiał ciąć koszty i zamknąć kolejne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 08:10, Dared00 napisał:

Wydawcy spadną zyski, więc będzie musiał ciąć koszty i zamknąć kolejne studio.

Brzmi debilnie, w sumie standard jak na dzisiejszych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować