Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 niczym najlepszy komputer świata według wiceszefa Epic

173 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2013 o 18:44, Fimbulvinter napisał:

Nie zapominajcie, że konsole Eternala nie obchodzą.


Człowieku czy jeśli nie obchodzi mnie coś nie mogę się na temat tego wypowiedzieć? Napisałem tylko jeden post i powstał spam bo wielcy obrońcy konsol się musieli odezwać bo prawda w oczy zakuła :/. Z resztą konsole mnie nie obchodzą ale takich bzdur jak wiceszef epic powiedział nie mogę ominąć od tak sobie.

Riddl3r zgłosiłem go ciekawe czy admini mu bana wlepią :).

Ehh naprawdę w internecie więcej trolli niż w grach i filmach fantasy ;/. Matisku dzieciaczku na konsoli nie grają durnie? No patrząc na twoje posty zaczynam zdrowo powątpiewać w to, już nie mówiąc że użytkownicy konsol to młodsi użytkownicy z nadmiarem czasu wolnego... Co do tych gier to wiesz nie wiem w co ty grasz ale ja np gram w Bioshocka obecnie, WoW'a, Diablo 3 i Residenta nowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:35, Eternal101 napisał:

Czy ja kogoś nawracam? Wypowiedziałem się do tematu i przy okazji skomentowałem temat
o komputerze za 4 tysiące, "z taką osobą" to znaczy jaką no rozwiń to... W końcu to
publiczne forum i mam prawo się wypowiadać, to że wam nie pasuję to nie mój problem i
tak wierzę w to bo umiem liczyć a co niektórzy raczej nie :).


Jeśli nie nawracasz, to po co w każdym poście o konsoli próbujesz wykazać wyższość pecetów? No chyba, że masz jakieś kompleksy i na przykład nie stać Cię na konsolę :D
"Z taką osobą" - chodziło mi o to, że jesteś całkowicie głuchy na jakiekolwiek argumenty (szczególnie te racjonalne) innych osób, które nie odpowiadają tezom, które głosisz. Dodatkowo, często piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia - szczególnie było to widoczne w temacie, w którym wypłynął wątek o Twoim mitycznym komputerze za 1000 zł. Henrar wtedy całkowicie Cię ośmieszył, ale wiadomo, że nigdy się do tego nie przyznasz.
Masz prawo się wypowiadać, tylko rób to kulturalnie - a Ty bardzo często obrażasz swoich rozmówców. Poza tym nie wątpię, że umiesz używać kalkulatora, tylko musisz jeszcze zrozumieć co powinieneś liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:48, Eternal101 napisał:

Człowieku czy jeśli nie obchodzi mnie coś nie mogę się na temat tego wypowiedzieć?


Ty tak na serio? Dam ci podpowiedź: Skoro coś cię nie obchodzi to znaczy, że cię to... nie obchodzi? A jeżeli cię to nie obchodzi to po co tak żywiołowo to komentujesz? Skoro komentujesz to znaczy, że jednak cię to bardzo, ale t obardz obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:39, Eternal101 napisał:

A na PC płacę za pożyczenie konta steam?


nie, ale Twoj bzdurny model zaklada tylko i wylaczenie kupowanie premier konsolowych za pelna cene. a pozyczanie za darmo to kolejna mozliwosc dla konsolowcow, ktora pominales.

Dnia 03.04.2013 o 18:39, Eternal101 napisał:

Wiesz ja od jakichś paru postów piszę o tym że to plotka i porównuję do PS 4 ile z nich
się sprawdziło :), i co z tego że je zdementowano, a zobacz ile plotek się potwierdziło,
ale jeśli 1 plotka zdementowana to siła no to o czym my tu rozmawiamy.


oceniac wiarygodnosc plotki w oparciu o stosunek plotek potwierdzonych do zdementowanych... moze juz lepiej zostan przy matematyce.

Dnia 03.04.2013 o 18:39, Eternal101 napisał:

tak wierzę w to bo umiem liczyć a co niektórzy raczej nie :).


umiesz, ale nie bierzesz pod uwage wielu czynnikow i dlatego Twoje liczenie nie ma zadnego sensu - ani dla PCciarzy ani dla konsolowcow.

Dnia 03.04.2013 o 18:39, Eternal101 napisał:

Napisałem tylko jeden post i powstał spam bo wielcy obrońcy konsol się musieli odezwać bo prawda w oczy zakuła :/


mnie jako PCciarza zabolal Twoj ograniczony tok rozumowania w wyliczeniach co jest niby bardziej "oplacalne" z finansowego punktu widzenia. sympatii do konsol u mnie za duzo nie ma.

Dnia 03.04.2013 o 18:39, Eternal101 napisał:

No jeśli od ciebie za takie coś koledzy biorą
kasę to fajnych kolegów masz.


wycieczki osobiste ? zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:50, Fimbulvinter napisał:

> Człowieku czy jeśli nie obchodzi mnie coś nie mogę się na temat tego wypowiedzieć?


Ty tak na serio? Dam ci podpowiedź: Skoro coś cię nie obchodzi to znaczy, że cię to...
nie obchodzi? A jeżeli cię to nie obchodzi to po co tak żywiołowo to komentujesz? Skoro
komentujesz to znaczy, że jednak cię to bardzo, ale t obardz obchodzi.


Ten artykuł mnie akurat interesuję bo nagłówek (wzięty z wypowiedzi tego pana) to juz jest bzdura) a na bzdurę trzeba zareagować z resztą dowody są na to że ta wypowiedź to chęć dowartościowania PS 4 :)

pawbuk Stać mnie na konsolę, po za tym hmm nie stać mnie na konsolę a stać na gry i upgrade do PC''ta? Logic. Człowieku komputer nie jest mityczny tylko autentyczny, ośmieszył nie wiedząc co to jest lan-party? Po tym jak skopiowałem mu definicję oraz link do niej nawet nie odpisał mi, więc kto tu kogo ośmieszył, z resztą już napisałem konsolowcy są tak krótkowzroczni jak nasz rząd, i nie przyznam się do czegoś co nigdy nie nastąpiło ;]. A czy ja obrażam kogokolwiek? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

nie, ale Twoj bzdurny model zaklada tylko i wylaczenie kupowanie premier konsolowych
za pelna cene. a pozyczanie za darmo to kolejna mozliwosc dla konsolowcow, ktora pominales.

Żeby pożyczyć druga osoba musi kupic żeby od niej pożyczyć :)

Dnia 03.04.2013 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

oceniac wiarygodnosc plotki w oparciu o stosunek plotek potwierdzonych do zdementowanych...
moze juz lepiej zostan przy matematyce.

Powiem ci tyle w PS 4 została zdementowana bo została pokazana już i wyszły wszystkie info na jaw o niej, a o xboxie jeszcze nie do lutego każdy plotkował o tym że PS 4 będzie miała znakowanie płyt.

Dnia 03.04.2013 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

umiesz, ale nie bierzesz pod uwage wielu czynnikow i dlatego Twoje liczenie nie ma zadnego
sensu - ani dla PCciarzy ani dla konsolowcow.

Patrz punkt pierwszy :)

Dnia 03.04.2013 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

mnie jako PCciarza zabolal Twoj ograniczony tok rozumowania w wyliczeniach co jest niby
bardziej "oplacalne" z finansowego punktu widzenia. sympatii do konsol u mnie za duzo
nie ma.

U mnie też nie ma sympatii do konsol, co do cen jak pisałem żeby ktoś mógł pożyczyć trzeba wpierw ją kupić, a kupujących jest więcej niż pożyczających ;], to samo zostawiających gier, może teraz trochę mniej bo next geny i kazdy pozbywa się gier by mieć na next gena kasę oraz sprzedają konsole.

Dnia 03.04.2013 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

wycieczki osobiste ? zegnam.


Matis jesteś dziecko żałosne Co do pkt 1 miałem i mam nadal, zamierzam sprzedać.
Co do pkt 2 Mam nadzieję że cie na zbity ryj wywalą z tego forum za obrazę, dostałeś od mamusi konsolę na 8-me urodziny i cwaniaczysz? Sponsoring rośnie co nie? Btw frajera to sobie zrób i wychowaj, ty jakbyś był moim synem to chyba wydziedziczyłbym cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wojenka jakich mało na forum więc dodam coś od siebie.

1) Koszty platform no biorąc pod uwagę wszelkie czynniki (używki, przeceny w dystrybucjach cyforowych itp. itd.)to koszty PC=konsola. Nic nie jest bardziej opłacalne

2) Kolejnym iście debilnym argumentem są teksty w stylu kupię konsolę i mogę być spokojny o to że gra będzie miała spokojnie te stałe 30 fps minimum - kogo ci ludzie chcą oszukać wszyscy wiedzą że od ostatnich 6 lat konsola nie jest gwarantem tego stanu rzeczy.

3) Dla konsolowców nie jest ważna grafika - ta jasne że ja w to uwierzę od zarania dziejów konsol zawsze jest podawany ten sam argument -> GRAFIKA!! I to zawsze zaczyna flame war.
Sega Genesis vs Snes
Nintendo 64 vs PS1 vs Sega Saturn vs Atari Jaguar
GameCube vs PS2 vs Dreamcast vs Xbox
Wii vs PS3 vs x360
Wii U vs PS4 vs nowy xbox
I wszędzie widzę ten sam argument grafika

4) co do walki z grami używanymi ehem tutaj to jeszcze nie wiadomo aż do momentu wydania konsol bo to że sony coś tam gada to nie oznacza że inni będą się słuchać i tu pojawia się problem że to może dotyczyć jedynie gier sony innych nie koniecznie. I wyobraźcie sobie co by się stało gdyby Microsoft ogłosił że używki nie będą widziane na nowym xpudle - zapewne wszyscy naiwni by od razu palnęli że PS4 górą podczas gdy większość twórców przeszła by na nowego xkloca bo tutaj widzą większą kontrolę nad produktem. Natomiast sami twórcy mogą narzucić odpowiednią walkę z używkami na konsolach nie zależnie od decyzji producenta sprzętu.

5) No i grafika gwarantowana - ehem dość że nie dawno wyszło Aliens: Colonial Marines które z tego co piszę się na serwisach zostało połatano do stanu używalności tylko na PC łącznie z ową grafiką (tylko nikt nie wie po grzyba film grain dodali) to jeszcze cyrki z Konami dochodzą ci od razu prosto z mostu nie będą łatali Silent Hill HD collection na x360 bo nie mogą tego zrobić(czyt. mamy waszą kasę i mamy was gdzieś!!!). Już o RAGE od ID Software nie wspomnę chociaż ja nie miałem zbytnich problemów XD. Bioshock infinte też ma problemy natury technicznej nie da się ukryć.

6) Mark Rein gada że PS4 jest PC-tem do gier no za przeproszeniem do fanatyków wszelkiej maści - a czy on kłamie Konsola służy głównie do gier!!! a PC ma wiele zastosowań - nie tylko gry!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:06, nie-matis9988 napisał:

nie ma sympatii do konsol? bo nie umiesz ich włączyc? takiego idioty jak ty dawno nie
było w internecie. chociaż baron xboxa to dureń, to raz dobrze napisał, że większość
użytkowników gram.pl to frajerzy. idż lepiej spuść się na tego swojego pececika


Tja, konsol prostsza w uzyciu niż PC ale nie umiem jej włączyć dobry jesteś... Musiałbym byc tobą. Co mamusia nie chce PC''ta kupić to będziesz obrażał, żałosne dziecko, dobra kończę ten off top z toba trollu bo nie mam zamiaru degrada za ciebie dostać.

NumenPL ehh widzę się wkurzyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No komputer musiałby być mityczny, bo częśc podzespołow składowych wyszła na rynek 2 lata po tym jak go kupiłeś :D
No ale kończę ten wątek, bo chyba nie ma sensu go ciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:11, pawbuk napisał:

No komputer musiałby być mityczny, bo częśc podzespołow składowych wyszła na rynek 2
lata po tym jak go kupiłeś :D
No ale kończę ten wątek, bo chyba nie ma sensu go ciągnąć ;)


Człowieku wystarczy mi że gry chodzą na wysokich w hd ready i 25-30 fpsów na tym komputerze od jakichś co najmniej 6 lat. Zgłosił ktoś jeszcze tego matisa prócz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować