Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: ulepszenia trybu multiplayer

30 postów w tym temacie

Kolejna paczka ułatwień i udogodnień. Nadal jednak jest do bezmyślne mielenie mobów, milion razy tych samych. Nie żebym narzekał, w końcu o to chodzi w Diablo, jednakowoż chyba już z tego wyrosłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli nadal akt 3 i farmienie bez efektu. Nadal zdumiewa mnie to, że tam wypadają białe, niebieskie i uwaga - zniszczone (szare) przedmioty z którymi KOMPLETNIE NIC nie można uczynić. Leża sobie tak po prostu żeby były - to jest esencja tej gry - zrobić coś by po prostu leżało i zasłaniało ekran :D trzeba być skończonym nie powiem czym, żeby wprowadzić coś do gry a później wyciąć w pizdu i zostawić bezużyteczne elementy.

GJ Bli$$ard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inb4 shitstorm. Idę po popcorn.

BTW. Gram zapomniał o jednej z najważniejszych zmian - zwiększy się populacja potworów w innych aktach więc będzie można wydajnie farmić w innych miejscówkach niż trzeci akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 16:25, Rivid napisał:

czyli nadal akt 3 i farmienie bez efektu.


Właśnie dziwię się, że w artykule nic nie wspomniano o zmianach w dropie. Na stronie battlenetu była mowa właśnie o takowych poprawkach jako kluczowych w nadchodzącym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 16:41, Essau napisał:

> czyli nadal akt 3 i farmienie bez efektu.

Właśnie dziwię się, że w artykule nic nie wspomniano o zmianach w dropie. Na stronie
battlenetu była mowa właśnie o takowych poprawkach jako kluczowych w nadchodzącym patchu.

Bo to był artykuł tylko o zmianach w trybie wieloosobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 17:33, ZubenPL napisał:

I tak d3 siee a blizzard to złodziejska banda nieudaczników.


analogicznie jesli zalozyc, ze w swojej ocenie masz racje: jesli oni sa nieudacznikami to kim jestes Ty, ktory (domyslam sie) kupil dobrowolnie od nich gre ? O.o
no i lacze sie w bolu - pierwszy nieudany zakup w zyciu. to musi bolec. zal sciska poslady juz prawie rok od tego pechowego dnia... smutno mi sie zrobilo z powodu Twojej straty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 17:34, ZubenPL napisał:

> > czyli nadal akt 3 i farmienie bez efektu.
>
> Właśnie dziwię się, że w artykule nic nie wspomniano o zmianach w dropie. Na stronie

> battlenetu była mowa właśnie o takowych poprawkach jako kluczowych w nadchodzącym
patchu.
Bo to był artykuł tylko o zmianach w trybie wieloosobowym.


To zadziwiające, że identyfikacja wszystkich przedmiotów dotyczy tylko trybu wieloosobowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czyli nadal akt 3 i farmienie bez efektu. Nadal zdumiewa mnie to, że tam wypadają białe,
> niebieskie i uwaga - zniszczone (szare) przedmioty z którymi KOMPLETNIE NIC nie można
> uczynić. Leża sobie tak po prostu żeby były - to jest esencja tej gry - zrobić coś by
> po prostu leżało i zasłaniało ekran :D trzeba być skończonym nie powiem czym, żeby wprowadzić
> coś do gry a później wyciąć w pizdu i zostawić bezużyteczne elementy.
>
> GJ Bli$$ard

Tak to jest jak sie nie wie o czym pisze:) juz sporo czasu temu wyrownano poziom WSZYSTKICH aktow . wiec farmic mozna dowolny content:) Co do niebieskich i szarych itemow.. bez urazy ale to samo bylo w diablo 2;p tyle ze tutaj mozesz je sproszkowac i craftnac chociazby nowe lvl 63 itemy ktore juz sa calkiem niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czyli nadal akt 3 i farmienie bez efektu. Nadal zdumiewa mnie to, że tam wypadają białe,
> niebieskie i uwaga - zniszczone (szare) przedmioty z którymi KOMPLETNIE NIC nie można
> uczynić. Leża sobie tak po prostu żeby były - to jest esencja tej gry - zrobić coś by
> po prostu leżało i zasłaniało ekran :D trzeba być skończonym nie powiem czym, żeby wprowadzić
> coś do gry a później wyciąć w pizdu i zostawić bezużyteczne elementy.
>
> GJ Bli$$ard

Bo rozumiem, że w T2 i PoE będące arcydziełem jeśli chodzi o H&S, na wyższych poziomach trudności lecą same najlepsze przedmioty z mobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, naprawdę ciężko się gra z przypadkowymi ludźmi z BN. Albo siedzą w obozie, albo się rozdzielają i lezą nie wiadomo gdzie. Niestety, mimo tych, jakże pozytywnych, zmian, gra wciąć będzie wymagać stanowczo zbyt wiele czasu i uwagi (Głównie mam na myśli operowanie domem aukcyjnym), nie oferując zbyt wiele w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować