Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: ulepszenia trybu multiplayer

30 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2013 o 18:56, Kijkowaty napisał:

Ja jeszcze poczekam. Jak wyjdzie pełnoprawny pudełkowy dodatek do D3 to gra powinna być
już w takim stanie, by można było grać bez nerwów.

To jest dobry pomysł. Sam w Diablo 3 przestałem grać jeszcze zanim pojawiły się te poziomy paragona, czyli kilka miesięcy temu. Ludzie zapominają (lub nie chcą pamiętać, bo tak jest wygodniej hejtować, że "to już nie to co kiedyś"), że dwójka również dopiero po dodatku zyskała zmiany, które sprawiły, że farming stawał się przyjemniejszy.

Widocznie nie może być newsa o Diablo 3 bez narzekań na Blizzarda. Taka trauma, że niektórzy nawet po prawie roku od premiery nie mogą dojść do siebie i muszą ciągle powtarzać to samo ;) Analogicznie jak w przypadku wszelkich newsów o Mass Effect często powraca wątek zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 miało przede wszystkim mega klimatyczne cutsceeny i klimat, którego nie będzie nigdy w D3. Poziom trudności też był dużo wyższy. Co z tego, że są usprawnienia w multi, jak core gry jest udupiony. Grafika pozostanie jaka jest, singiel się nie zmieni, brak customizacji postaci... eee... nie nie, PoE i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 17:43, EmperorKaligula napisał:

analogicznie jesli zalozyc, ze w swojej ocenie masz racje: jesli oni sa nieudacznikami
to kim jestes Ty, ktory (domyslam sie) kupil dobrowolnie od nich gre ? O.o
no i lacze sie w bolu - pierwszy nieudany zakup w zyciu. to musi bolec. zal sciska poslady
juz prawie rok od tego pechowego dnia... smutno mi sie zrobilo z powodu Twojej straty
;(

Mi tam gra się podoba, a mój komentarz miał charakter ironiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie na jakieś wieści o dodatku (pewnie z pół roku jeszcze) :) Dla mnie to jest bardzo dobra gra i powiem szczerze że DRM, granie "w chmurze" i inne tego typu aspekty są tutaj jednak znacznie mniej irytujące niż przy SCII gdzie często trzeba było ściągać jakieś magicznie wyczarowane dane.
Poza tymi usprawnieniami do grania w Co-opie można jeszcze usprawnić rozgrywkę na multum różnorakich sposobów i nie wątpię że tak właśnie będzie po Expie.
Ale szkoda mi w dalszym ciągu tych ludzi którzy tak czekali na to PvP (chociaż mnie ten tryb obojętny jest)
Tutaj Blizza nic nie usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz ja w diablo gralem glownie dla historii... ale ze gra strasznie krotka to dlugo niepociukalem... moze 1-2miechy po premierze az dom aukcyjny za prawdziwa kase wszedl i zaczely sie farmy... pewnie wroce jak bedzie dodatek i dalsza czesc historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zostanie wprowadzona funkcja informująca o graczach zalogowanych do Diablo III w sieci lokalnej" - yyy coś mnie ominęło i sieć lokalna to nie jest przypadkiem LAN, po którym w DIII grać się nie da??

Edytka
Oki: doczytałem w oficjalnym newsie o co chodzi - doradzam bardziej dokładne kopiowanie takich informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować