Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 4 prawdopodobnie zmierza na next-geny! Rage 2 anulowany

23 postów w tym temacie

Prace nad Rage 2 zostały bowiem zawieszone z uwagi na niezadowalającą sprzedaż pierwszej części. Z tych samych powodów ukazało się mniej dystrybuowanych drogą cyfrową dodatków niż pierwotnie zakładano.

Niech zaczną robić gry, które sa grywalne i mogą konkurować z innymi wydawanymi grami. 20zł dałem za RAGE i żałuję wydajnej kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Rage za 20 zł w Biedronce. I tyle mniej wiecej ta gra jest warta. Wiem już, że jak ją skończę (jakieś 12-13 h za mną - jestem na początku Podziemnego Miasta) to do niej najprawdopodobniej nigdy nie wrócę. Może nie dlatego, że ta gra jest zła, ale dlatego, że nie przepadam za czystymi strzelankami i wręcz nienawidzę samochodów w grach...

Za to miejscówki są rewelacyjne :) Uwielbiam klimat postapo i te zrujnowane budynki urzekły mnie bardzo. Za to tylko zamierzam skończyć tę grę ;)
Broń też jest niezła, choć bardzo mnie rozczarował "kałach", który jest chyba najsłabszą bronią w grze (już zwykły pistolet naładowany Grubaskami sieje o wieeeele większe spustoszenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rage 2 anulowany"
Ludzie, projekt został zawieszony a nie anulowany. Nie róbcie takich błędów, prawie zawału dostałem jak przeczytałem tytuł newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage to dobra gra i bez wątpienia byłaby hitem gdyby nie to, że została po prostu skopana. Niech producent ma wyrzuty do sobie bo tak skopanej gry nie było od początku istnienia branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Rage 2 anulowany"
> Ludzie, projekt został zawieszony a nie anulowany. Nie róbcie takich błędów, prawie zawału
> dostałem jak przeczytałem tytuł newsa.

Prosto ze źródła: "ZeniMax, parent company of Bethesda and id Software, cancelled Rage 2". Słowa "cancelled" chyba nie muszę tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage pomimo małego problemu z teksturami był i jest grą bardzo dobrą. Nie ogarniam po co grzebać przy grze, która pewnie skończy jak ostatnia część Duke''a. Zamiast tego mogli by zdwoić pracę przy Rage 2 co z pewnością przełożyłoby się jakość, a to z kolei na dobre recenzje i na sprzedaż.

Mam nadzieje, że Rage 2 powstanie, bo jednak wielką szkodą by było położyć do piachu tą markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie wielkie nadzieje wiązało z konsolami id przy wydawaniu Rage''a... Mam nadzieję, że jednak Doom'a 4 nie spieprzą. Trójka imho była świetna i tak na prawdę dopiero po latach zacząłem ją doceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie giganty PCtowe sie podniecaja konsolami że tam można kokosy zbić...Interplay tez sie przeliczylo kasujac PCtowego Fallouta i robiac nowego na konsole z tym ze dla nich duzo gorzej sie to skonczylo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolal Dooma niz kolejne Rage, naprawde, te irytujace i slabe potyczki z lazikami (kto na to wpadl??). Mnie to nieco popsulo zabawe, a szkoda bo reszta byla nawet taka sobie. Nad taka gra trzeba troche popracowac, zwiekszyc liczbe misji pobocznych, rozbudowac miesciny, zastapic cienkie samochodziki i korytarze pelne innych cienkich samochodzikow konkretnym, otwartym swiatem, strawnym takze dla pielgrzymujacych z buta. No i dac wiecej wszystkiego, a to troche bedzie. Dobrze by bylo, zeby Doom 4 wyszedl pierwszy, chocby dlatego ze i tak nie ma teraz jakiegos hype''u na Rage a Doom brzmi jak cos czego trudno sobie odmowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wielka szkoda Rage''a :(, to jeden z najlepszych single-playerowych, długich, ciekawych shooterów na PC ostatnich wielu lat, z kapitalnym settingiem i fajnym, lekko old-skoolowym, za to bardzo rozrywkowym, ale nie w stylu CoDów, gaemplay''em...

Szkoda też, że ponoć nowy Doom ma ponoć odbiegać charakterem od genialnej IMHO trójeczki... :(

Same złe wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby ten Doom 4 nie miał finałowego pojedynku, jak w finale Doom 3 RoE.
Te meteoryty mi się do dzisiaj śnią po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię RAGE i wkurza mnie, że nie mam możliwości wykupić jakoś klucza Steam do DLC The Scorchers:( . Może gra nie zyskała odpowiedniej popularności i grywalności, ale jej klimat post-apokaliptyczny był dla mnie idealny:) - gra ucierpiała głównie przez denne zakończenie, ale jak ktoś nie pamięta co było w trakcie fabuły (Miasto Umarłych?!!), to rzuci całością w kąt!
Z drugiej jednak strony cieszę się, że w końcu wzięto się pełną parą za Doom''a 4 - markę, której nie wypada zawalić! Mam nadzieję, że dadzą mi to czym zaklęli mnie w "trójce"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować