Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 4 prawdopodobnie zmierza na next-geny! Rage 2 anulowany

23 postów w tym temacie

Cholera, szczerze mowiac bardziej liczylem na Rage 2 niz na Doom 4:/
Szkoda, Rage 2 gdyby lepiej promowany i nieco lepiej wykonany (pod wzgledem historii) moglby byc hirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 23:34, Herr_Pietrus napisał:

No właśnie niekoniecznie, przynajmniej kiedyś coś przebąkiwano, że trójka nie była zbyt
dobrze przyjęta i potrzeba coś zmienić...


Racja. Prawdą jest też, że community dla trójki ma się świetnie, a to właśnie Ci fani mają największe oczekiwania.
Sam bardzo lubię wracać do bazy na Marsie co jakiś czas i jestem bardzo przyzwyczajony do tamtejszych lokacji i rozwiązań (są proste) - to stara szkoła FPS, która dla wielu przyjęła się z przymróżeniem oka.
Od Doom''a 4 wymagam czegoś więcej, ale nie chciałbym jednocześnie stracić poczucia, że mam do czynienia z progresywnie idącym dziełem ID - innymi słowy, to ma być o wiele lepsza i solidna kontynuacja tamtych wydarzeń - niczego więcej nie wymagam jako fan tej gry. RAGE pokazał mi natomiast na ile stać silnik i jak ładnie i zróżnicowanie mogą się teraz prezentować lokacje - od tej strony to dobrze zapowiada Doom''a 4 i kontrastuje, że Doom 3 był bardziej schematyczny w tym temacie, co jeszcze można było wybaczyć biorąc pod uwagę, że to baza na Marsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować