Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe DLC do SimCity - stacja ładująca pojazdy Nissan LEAF, która uszczęśliwi wszystkie Simy

29 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2013 o 18:45, Kijkowaty napisał:

Nissan płaci, Nissam ma.
A gra jak była zabugowana i zepsuta, tak jest nadal.

to nic ze zabugowana, wazne ze jest stacja ladujaca nissana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:00, Shinigami napisał:

EA sięga po kolejne stałe źródło dochodu - w wielu grach pojawiały się już reklamy, zobaczymy
co będzie kolejne ;)


Konieczność zapłaty za zapisywanie stanu gry argumentowana zajmowanym miejscem na serwerze?
A może automatyczna (włączająca się przy zarejestrowaniu gry) subskrypcja na DLC, tak że od razu kupują ci się wszystkie, dopóki tejże subskrypcji nie zrezygnujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > EA sięga po kolejne stałe źródło dochodu - w wielu grach pojawiały się już reklamy,
> zobaczymy
> > co będzie kolejne ;)
>
> Konieczność zapłaty za zapisywanie stanu gry argumentowana zajmowanym miejscem na serwerze?
> A może automatyczna (włączająca się przy zarejestrowaniu gry) subskrypcja na DLC, tak
> że od razu kupują ci się wszystkie, dopóki tejże subskrypcji nie zrezygnujesz?


proszę nie podpowiadać, jeszcze się okaże że ktoś z EA czyta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej wydadzą jakiś patch zwiększający rozmiary map, bo to co jest obecnie to jakaś kpina. Nic nie ulepszyli względem wydanego 10 lat temu Simcity 4, a przez ten czas komputery bardzo się rozwinęły i spokojnie udźwigną dużo większe miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie znowu darmowe ono nie było. Nissan po prostu wykupił sobie reklamę i opłacił stworzenie takiego dlc. Gdyby było inaczej, EA zapewne nie wypuściłoby czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 20:21, Arcling napisał:

Czyli takie znowu darmowe ono nie było. Nissan po prostu wykupił sobie reklamę i opłacił
stworzenie takiego dlc. Gdyby było inaczej, EA zapewne nie wypuściłoby czegoś takiego.


Darmowe z punktu widzenia graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...dopóki tejże subskrypcji nie zrezygnujesz?"
Rezygnacja ze subskrypcji oczywiście pod warunkiem wykupienia odpowiedniej subskrypcji anulującej tę poprzednią rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc waszym tokiem rozumowania nie istnieje darmowe DLC, bo za każde ktoś płaci... przy czym w większości jest to producent gry.

Nie widzę nic złego w takiej reklamie. Ja tam do portfela nie patrzę producentom (po części dlatego, że mnie to nie obchodzi, a po części dlatego, że nie mam dostępu do wiarygodnych danych na ten temat, więc nawet nie próbuję) i nie wiem czy ratują sobie w ten sposób budżet czy wyciskają nadprogramowe pieniądze. Jeśli dają mi coś za co nie muszę płacić to mogę najwyżej podziękować. Oczywiście, że SimCity ma jeszcze masę problemów do rozwiązania, ale bez przesady, trzeba wiedzieć kiedy słuszne uwagi zamieniają się w czepialstwo. Darmowe DLC zdecydowanie na krytykę nie zasługuje, nawet jeśli to perfidna reklama. Już lepiej niech reklamują ekologiczne samochody niż napoje czy inne śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech lepiej wydadzą jakiś patch zwiększający rozmiary map, bo to co jest obecnie to
> jakaś kpina. Nic nie ulepszyli względem wydanego 10 lat temu Simcity 4, a przez ten czas
> komputery bardzo się rozwinęły i spokojnie udźwigną dużo większe miasta.

Ale to by się wiązało ze zwiększeniem wymagań sprzętowych - i co np miałby zrobić osoby które ledwo spełniają wymagania minimalne? Ale słyszałem plotek, że jeżeli uda im się z optymalizować grę to powiększą miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować