Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft: Infinite, czyli kanciasta Columbia

32 postów w tym temacie

Wygląda świetnie, a mnie w mc udało się zrobić tylko katedrę wielkości jednego z tych budynków, to ludzie walną nawet kulę ziemską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> głupia gra, głupia społeczność "graczy", czyli 10 letnie dzieciaki, jacyś chłopcy i dziewczynki
> z gimnazjum oraz uposledzeni umysłowo ludzie typu eteranal101

Jednym z nich jesteś ty NIE-MATIJASIE. Masz coś więcej do powiedzenia czy będzie pierdzielić od rzeczy?
Nie jestem żadnym fanem Minecrafta bo sam za tą grą nie przepadam, nie kręci mnie budowanie ciągle budowli ale gra wymaga więcej myślenia niż Ci się wydaje, ale takie coś nie obejmie Twojego wielkiego i doświadczonego w życie umysłu :)
Bardzo ciekawy pomysł i gratuluje pomysłodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie przekonują mnie twoje argumenty

Nas Twoje też nie, bo żadnych nie podałeś, napisanie "głupia gra" to żaden argument, raczej pokaz bezmyślnego klepania bzdur w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle olewka takich ludzi jak nie-matis. Problemy starają się wyładować wypowiedziami na sobie, nie znane tematy. Co do mapki kozak, minecraft na najwyższym poziomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za minecraftem,ale jak ktoś lubi budować i jest kreatywny to niech gra,a po tym widać,że jednak niektórzy mają zapał do tego.Auditore nie karm trolla,szkoda nerwów na takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie odpisujcie temu matisowi, bo to jakiś troll, który chce być dokarmiany... A co do tematu to budowla świetna i graty dla twórców... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ^up hhahahahahaaha best trolling 4ever hahah wyborny troll :D
Jak dla mnie to jest to raczej trolling na najniższym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:01, nie-matis9988 napisał:

głupia gra, głupia społeczność "graczy", czyli 10 letnie dzieciaki, jacyś chłopcy i dziewczynki
z gimnazjum oraz uposledzeni umysłowo ludzie typu eteranal101


Skoro takiś mądry, to jakie gry są Twoim zdaniem nie-głupie i nadające się dla "dojrzałych" graczy? Chętnie poczytam jakie masz preferencje (patrząc na awatara, zgaduję, że za Wiedźminem nie przepadasz. Też dziecinny i głupi, nie?) :)

P.S.
Oszczędź sobie tego caps-locka, bo Ci żyłka wyskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować