Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft: Infinite, czyli kanciasta Columbia

32 postów w tym temacie

Teraz poproszę o argumenty czemu wymienione przez Ciebie gry, ot takie Call of Duty, Battlefield czy Borderlands jest mniej "głupie" od Minecrafta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 20:31, nie-matis9988 napisał:

bo mnie sie podobaja


Nie mam więcej pytań. Albo jesteś trollem albo masz na tyle mało lat, że nie powinieneś grać w gry, które wymieniłeś ;)

Z mojej strony koniec dyskusji. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie przepadam za minecraftem,ale jak ktoś lubi budować i jest kreatywny to niech gra,a
> po tym widać,że jednak niektórzy mają zapał do tego.Auditore nie karm trolla,szkoda
> nerwów na takich.
Ach te dzieciaki, dzieciaki. :) Wcale nie zamierzałem odpisywać Jarsston, to nie miałoby większego sensu a rozmowa z takimi ludźmi nie doprowadzi nigdy do niczego dobrego. :)

EDiT: Swoją drogą naprawdę coraz ciekawsze rzeczy tworzą przez tego MC. Za starego bioshocka też kiedyś się wzięli i wyszło im coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minecraft... gra jak gra kazda sie nudzi. Swoje odsiedzialem w kwadratowym swiecie i nie mam sil juz do niego wracac. A za sama mapke gratulaje, ze ktos mial tyle zapalu aby ja wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Wiele godzin pracy zabrała ta mapka. Szacun wielki. Nie łatwo jest zbudować coś z bloków metr na metr, by to ładnie wyglądało.

A tak po za tematem, to widzę że się pojawił jakiś uzurpator władzy należnej Arcyksiężnej TYHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubię tej gry ale darze ją szacunkiem :) tak samo społeczność MC
> ich kreatywność nie zna granic jak widać :)

W tym przypadku to nie kreatywnosc tylko nasladownictwo. Poza tym sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować