Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2005 o 10:12, GearHead napisał:

A czy PL lokalizacja gry obejmuje też dialogi? - pytam aby się upewnić.


Tak, obejmuje również kwestie mówione, chociaż niektóre odzywki żołnierzy są w orygnale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 20:42, DEViANCE napisał:

Ja już chyba tą grę mam od roku :P Jak będziesz miał problemy z jakąś misją, a zapewne tak
będzie, to pisz tutaj to Ci pomogę :] Możemy też pograć w necie...


własnie dzisiaj sobie zakupiłem tę gierkę. wygląda świetnie ale chętnie bym pograł w necie tylko nie weim jak ;( nie mogę znaleźć żadnych już zaczętych gier, żadnych serwerów!! NIC!! o co tu chodzi?? wersje mam najnowszą (chyba z końcówką 28) a nikt nie gra w necie. a moze coś źle robię - wchodze w grę wieloosobową i szukam serwera. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:26, mac27 napisał:

własnie dzisiaj sobie zakupiłem tę gierkę. wygląda świetnie ale chętnie bym pograł w necie
tylko nie weim jak ;( nie mogę znaleźć żadnych już zaczętych gier, żadnych serwerów!! NIC!!
o co tu chodzi?? wersje mam najnowszą (chyba z końcówką 28) a nikt nie gra w necie. a moze
coś źle robię - wchodze w grę wieloosobową i szukam serwera. Pomocy


Tam tak zwyczajnie nie pokazują się serwery. Ja grałem dzięki GameSpy Arcade. On sam wykrywał serwery, a ja się tylko dołączałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i prosze o pomoc.
W kampani Misja Ameryka, po wykonaniu wszystkich zadan i wejsciu do łodzi nie moge niestety odplynac.
Łódz stoi w miejscu.
W jaki sposob nia poplynac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:41, Galileusz napisał:

Mam problem i prosze o pomoc.
W kampani Misja Ameryka, po wykonaniu wszystkich zadan i wejsciu do łodzi nie moge niestety
odplynac.
Łódz stoi w miejscu.
W jaki sposob nia poplynac ?


Sam musisz nią kierować. Wciśnij bodajże END i steruj strzałkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:42, Stein napisał:

> Mam problem i prosze o pomoc.
> W kampani Misja Ameryka, po wykonaniu wszystkich zadan i wejsciu do łodzi nie moge niestety

> odplynac.
> Łódz stoi w miejscu.
> W jaki sposob nia poplynac ?

Sam musisz nią kierować. Wciśnij bodajże END i steruj strzałkami.


Dziekuje bardzo.

Faktycznie zadzialalo, chociaz to dziwne ze nie mozna sterowac myszka, tj czolgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem tylko w demo i musze przyznac że bardziej wciągają mnie misje w codename panzers. i do tego strasznie sie tnie w niektórych miejscach chociaż nie mam jakiegoś tam słabego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:42, Galileusz napisał:

Mam problem w kampanii Projekt Ameryka misja Ratunek.
Nie wiem jak dac znac pilotowi aby wyladowal na duzym polu.
Prosze o pomoc.

bieżesz w 3 dziurach kładziesz drewno z pobliskiego domu i zalewasz benzyną potem podpalasz i przylatuje samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w Soldiersach. Właściwie ten sam co Mayky. Wybiłem wszystkich niemców wziąłem katiuszę i przyczepiłem do pociągu. Pociąg wstawiłem do hangaru żeby przesunąć zwrotnicę, ale nie mogę tego zrobić bo on (pociąg) za głęboko wystaje. No i stoję w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem gierke ma przyjsc w poniedziałek :) Ale mam kilka pytanek. Czy tam mozna latac samolotami czy tylko naziemnymi pojazdami ?Jak to jest z tym inernetem bo czytałem ze zadko kto gra na necie :) I jak działa to Game Spy Arcade ? i czy pójdzie na amd duron 1.3ghz , 768ramu , radeon 9550 128mb/128bit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 15:07, Jack Bauer napisał:

Zamówiłem gierke ma przyjsc w poniedziałek :) Ale mam kilka pytanek. Czy tam mozna latac samolotami
czy tylko naziemnymi pojazdami ?Jak to jest z tym inernetem bo czytałem ze zadko kto gra na
necie :) I jak działa to Game Spy Arcade ? i czy pójdzie na amd duron 1.3ghz , 768ramu , radeon
9550 128mb/128bit ?


No więc odpowiadam - nie można latać samolotami, są one tylko elementami dodatkowymi, nie biorącymi bezpośredniego udziału w grze. Wszystkimi pojazdami jak i piechotą możesz kierować w trybie Direct Control. Jak dostaniesz grę, to proponuję od razu ściągnąć ze strony CDP patcha 1.28.3E. Jeśli chcesz grać na necie to musisz albo się umówić z jakąś konkretną osobą (np. poprzez gg lub forum) lub ściągnąć i zainstalować program The All-Seeing Eye lub właśnie GameSpy Arcade. Programy te wyszukają Ci aktualne serwery na króych grają w Soldiers. Jeśli chodzi o sprzęt jaki posiadasz, to nie będzie problemów - no może trochę procesor zbyt słaby, ale nie ma się co przejmować, pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 22:04, Jack Bauer napisał:

dzięki za odpowiedz :)

ja tylko dodam ze w pudełku jest dodatkowa płyta z łata i innymi fajnymi rzeczami - CDP sie postarał :) a gra jest genialna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:50, Jack Bauer napisał:

odpowie mi kiedyś ktoś ?


Problem może być w sterownikach do karty. 512 RAM to wystarczająco, procek też styknie. Ściągnij stery i DX i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować