Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Świetna gierka, choć momentami (ale tylko wtedy) niebywale trudna (ot, kłania się ostatnia misja w kampanii amerykańskiej). Póki co jestem pozbawiony internetu, ale z czasem się to naprawi i wtedy postaram się przedłużyć żywot tej gry o multiplayer. Tak więc mam dwa pytania : 1. Dużo ludzi gra w tą grę po sieci ? 2. Czy są jakieś problemy techniczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 10:26, MateoKiszlo napisał:

Świetna gierka, choć momentami (ale tylko wtedy) niebywale trudna (ot, kłania się ostatnia
misja w kampanii amerykańskiej). Póki co jestem pozbawiony internetu, ale z czasem się to naprawi
i wtedy postaram się przedłużyć żywot tej gry o multiplayer. Tak więc mam dwa pytania : 1.
Dużo ludzi gra w tą grę po sieci ? 2. Czy są jakieś problemy techniczne ?


1. Raczej nie gra sporo ludzi, chociaż są miejsca, gdzie można się umówić na grę (np. u mnie ;-)).
2. Problemów nie ma żadnych. Musisz mieć jedynie patcha 1.28.3E (jeśli kupiłeś w eXtra Grze to już jest) oraz jakiś program do wyszukiwania serwerów (np. The All Seeing Eye).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Fisher, dzięki! Ale i tak to mi się udało wcześniej(przed twoją odpowiedzią). Tylko mi przejęli Katyushe i bawiłem się dość długo, później lokomotywa byla uszkodzona i rozwaliłem wszystko dynamitem oraz pociągiem z nabojami do Nebewelfra. Wtedy na drodze stała skrzynka z benzyną, jak to lutło, to zniszczyło caly pociąg, Katyushę, ze 20 czołgów na raz oraz zmiatło wieżyczki. Pięknie było.
2.Dzisiaj gram sobie w Soldiersów 2. misja WB i chciałem przejąć pojazd pancerny, co stoi na początku po lewej, bo jest pusty. Początkowo stojący tam Niemcy wsiadali tam przede mną, ale w końcu mi się udało! Ale jak ja wsiadałem, to też jednemu Niemcowi się udało wsiąść!!! Ale jaja! I później z nim jeździłem i on był ładowniczym!!!
3. Nie wiecie, co jeszcze trzeba zrobić w 2. misji WB oprócz ocalenia tej całej agentki?
4. W której kampanii jest śnieg i zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Faces of War... Gra w moim przekonaniu lepsza od ludzi honoru i Outfront. Lepsza z dwóch powodów, grałem już w demo i podoba mi się możliwość kierowania pojedynczymi jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:53, swistak40 napisał:

4. W której kampanii jest śnieg i zima?


niema, bedzie dopiero w faces of war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:47, swistak40 napisał:

A to czemu w screenach na gram.pl jest screen na którym jest niemiecki czołg, śnieg i zima
w ogóle?


ja nie wiem :P może to screen z dodatku czy coś nie wiem :/ wiem jedno w tej grze nie ma misji ze śniegiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:42, Noxbi napisał:

Ja czekam na Faces of War... Gra w moim przekonaniu lepsza od ludzi honoru i Outfront. Lepsza
z dwóch powodów, grałem już w demo i podoba mi się możliwość kierowania pojedynczymi jednostkami.


No przecież Faces of War to sequel gier Soldiers i Outfront: Na tyłach wroga. W obu tych grach była możliwość sterowania pojedynczymi jednostkami, więc nie wiem czemu mówisz, że jest lepsza. Powinieneś powiedzieć, że sequel jest lepszy. Wszystkie trzy gry pracują na tym samym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 22:04, Fisher napisał:

> Ja czekam na Faces of War... Gra w moim przekonaniu lepsza od ludzi honoru i Outfront.
Lepsza
> z dwóch powodów, grałem już w demo i podoba mi się możliwość kierowania pojedynczymi jednostkami.


No przecież Faces of War to sequel gier Soldiers i Outfront: Na tyłach wroga. W obu tych grach
była możliwość sterowania pojedynczymi jednostkami, więc nie wiem czemu mówisz, że jest lepsza.
Powinieneś powiedzieć, że sequel jest lepszy. Wszystkie trzy gry pracują na tym samym silniku.


W Soldiers można sterować postacią klawiszami W,S,A,D i myszką w widoku TPP??? W Outfront tego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 17:54, Noxbi napisał:

> > Ja czekam na Faces of War... Gra w moim przekonaniu lepsza od ludzi honoru i Outfront.

> Lepsza
> > z dwóch powodów, grałem już w demo i podoba mi się możliwość kierowania pojedynczymi
jednostkami.
>
>
> No przecież Faces of War to sequel gier Soldiers i Outfront: Na tyłach wroga. W obu tych
grach
> była możliwość sterowania pojedynczymi jednostkami, więc nie wiem czemu mówisz, że jest
lepsza.
> Powinieneś powiedzieć, że sequel jest lepszy. Wszystkie trzy gry pracują na tym samym
silniku.

W Soldiers można sterować postacią klawiszami W,S,A,D i myszką w widoku TPP??? W Outfront tego
nie widziałem.


No oczywiście, że tak. Przecież właśnie ta opcja była innowacyjna w tego typu grach i ją wyróżniała spośród innych strategii. W Outfront także to było (tryb włącza się za pomocą klawisza "End").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko gdyż wgrałem sobie patha na v.1.28 i teraz gdy wkladam 1 albo 2 dysk pisze nie znaleziono płyty co mam zroibć ??? Mam orginał gre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie dzisiaj pograłem. Kupiłem Titan Quest nie działa, wyciągnąłem nowiótkich Soldiersów, których dostałem na urodziny - nie działają.

W obu grach yen sam komunikat, jak na obrazku tylko inny numer błedu

Co to są tymczasowe foldery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:13, Air napisał:

To sobie dzisiaj pograłem. Kupiłem Titan Quest nie działa, wyciągnąłem nowiótkich Soldiersów,
których dostałem na urodziny - nie działają.

W obu grach yen sam komunikat, jak na obrazku tylko inny numer błedu

Co to są tymczasowe foldery ?



Foldery tymczasowe to te które system i programu wykorzystują na zapisywanie (jak nazwa wskazuje) tymczasowych danych sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku c

Foldery które możesz bez ryzyka wyczyścić (skasować zawartość) to:
c:/windows/Temp
c:/windows/Prefetch
c:/Documents and Settings/(nazwa użytkownika)/Ustawienia lokalne/Temp
c:/Documents and Settings/(nazwa użytkownika)/Ustawienia lokalne/Temporary Internet Files

Powodem wyświetlania błędów na twoim kompie może być nieumiejętne używanie programów oczyszczających system ze śmieci - rada - ponowna instalacja systemu - zainstaluj gry na czysty system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie giera wypas. Muszę zakupić, bo grałem u kumpla i mi się BAARDZOO spodobała. Bardzo dobra konkurencja dla Codename: Panzers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 23:16, BzyQacz napisał:

Normalnie giera wypas. Muszę zakupić, bo grałem u kumpla i mi się BAARDZOO spodobała. Bardzo
dobra konkurencja dla Codename: Panzers :)


jeżeli masz dobry sprzęt to możesz się pokusić na Company of Heroes

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9gzi0

jednak Soldiers''ów równierz warto kupić a tym bardziej teraz za taką cenę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie sobie odpuszczę, bo na moim rumaku (GF4MX 440) CoH nie pójdzie niemal na pewno. Heh, szkoda, ale S:LH i C:P to też wypas gierki... Heh, ale na CoH też się napaliłem dość ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować