Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piękne grafiki z Thiefa już w naszej galerii

21 postów w tym temacie

Dlaczego oni nie wyglądają jak normalni strażnicy, dlaczego mają dziwne hełmy? Wszystko w porządku, ale te hełmy przypomniały mi Dishonored, a tych dwóch gier nie powinno się porównywać w sposób jaki robi to kilka osób. Niech nowy Thief będzie starym dobrym Thiefem, bez udziwnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Golden Cat jak w mordę strzelił. Thief inspirowany Dishonored, który jest inspirowane Thiefem. Z jednej strony się cieszę, że robią nową część, bo ile razy można przechodzić stare, ale z drugiej strony nie podoba mi się dokąd to zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem numer dwa. Kurcze, jakieś pruskie hełmy, ludzie w surdutach, w ciuchach z 18 wieku, gdzie średniowiecze?? A do tego wszystkiego jeszcze maszyna do pisania na jednym ze screen''ów... Fajnie że wychodzi ale już czuję iż skończy się tym samym czym skończył się nowy Hitman i TR...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co złego było w nowym Tomb Raiderze? Był inny niż poprzednie, ale bardzo ciekawy i tylko zaciekawił mnie jeszcze bardziej w oczekiwaniu na następną część ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam. Choć klimat tej części wydaje się obiegać od tego do czego przyzwyczaiły nas stare Thiefy to i tak mam nadzieję, że będzie to dobry tytuł. Ale obawy mam mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że pod względem świata i klimatu ekipa tego Thiefa spierdzieli. Oryginały to przykład NIESAMOWITEJ dbałości o szczegóły i rewelacyjnego klimatu, tutaj niestety mam wrażenie, że twórcy chcą utrzeć nosa Arkane. Nie, żeby to było wyzwanie, ale oby się na tym nie przejechali, bo ja chcę skradankę, a nie nędzny miszmasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomieszanie z poplątaniem. Taki synkretyzm w grach raczej się nie sprawdza, dobrze jest postawić na konkretną i składną stylistykę. Mnie też drażni mieszanie "światów", trochę się odechciało tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej obawiam się o tego nowego Thiefa. Może się okazać, że pozostanie tam tylko nazwa...
Cóż, dopiero po zagraniu będzie można stwierdzić czy to Thief. Na niekorzyść przemawia już fakt, że Garrett przemówi innym głosem. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna! Screeny przecudne, ale faktycznie... O ile nie są to po prostu dziwaczne mundury służby pałacowej... Będzie buba jak się okaże, że to w XIX w. się dzieje... Ech... Bogowie! Proszę, niech tego nie spieprzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować