Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja 2 za 1 na wybrane gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w sklepie gram.pl!

17 postów w tym temacie

gram.pl

Zamawiając grę z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki w sklepie gram.pl drugą możesz dodać do koszyka za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje wybrane produkcje, wśród których nie brakuje największych hitów ostatnich lat!

Przeczytaj cały tekst "Promocja 2 za 1 na wybrane gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez te koszty wysyłki nic u nich już nie kupuję. Punkt odbioru blisko mojego domu został zlikwidowany, a do drugiego musiałbym tłuc się przez prawie całe miasto. Czyli w moim przypadku 0 oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne gry, tylko niestety większość z nich już posiadam :D
Wziąłbym Mafię II, tylko nie mm pomysłu co wziąć jako drugą grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał, ale według regulaminu:
"§2 OKRES PROMOCJI
Promocja trwa od dnia 28 grudnia 2011 od godz. 11:00 do dnia 31 stycznia 2012 do godziny 23:59 ("Okres Promocji"). "

Również lista gier tak jakby ciut inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 13:52, KILLER-84 napisał:

Nie to żebym się czepiał, ale według regulaminu:
"§2 OKRES PROMOCJI
Promocja trwa od dnia 28 grudnia 2011 od godz. 11:00 do dnia 31 stycznia 2012 do godziny
23:59 ("Okres Promocji"). "

Również lista gier tak jakby ciut inna.

Mój błąd, dałam link do regulaminu poprzedniej takiej promocji - poprawione, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest 2 za 1 skoro jednak złotówkę trzeba zapłacić. :D Tytuły fajne. W Empikach jest teraz fajna akcja na podobnej zasadzie, tylko z Premium Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 22:31, Lusek-555 napisał:

Witam mam pytanie.Czy jak wezmę dwie gry na raz w koszyku to ta promocja będzie obowiązywać
i do tej gry i do tej?


Aby skorzystać z promocji należy włożyć do koszyka grę objętą promocją. Po wejściu w koszyk kliknij przycisk "Złóż zamówienie" - wtedy pojawi się lista dostępnych gier w promocyjnej cenie 1,00 zł. Na tej liście zaznacz produkt, który chcesz kupić za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować