Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.1 do polskiej wersji już dostępny

369 postów w tym temacie

Domek

[Uaktualniono] W sieci ukazał się patch 1.1 do gry Heroes of Might and Magic V. Równolegle z jego światową premierą, pojawiła się też wersja, przeznaczona do polskiego wydania gry. Odnośniki umożliwiające pobranie uaktualnienia znajdziecie w dalszej części informacji.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - patch 1.1 do polskiej wersji już dostępny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, nie ma jeszcze oficjanie na półkach polskiej wersji, a patch już jest. Ale to dobrze, im mniej błędów tym lepiej, a te automatyczne aktualizacje to wygodna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:21, Priorin napisał:

Linki prowadza do patcha ktory nie patchuje wersji kolekcjonerskiej :)

nierozumei m:/a czym to sie rozni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:23, żyrafa napisał:

> Linki prowadza do patcha ktory nie patchuje wersji kolekcjonerskiej :)
nierozumei m:/a czym to sie rozni??

Tym ze przy probie instalacji wywala ze nie masz zainstalowanego H5, na GH jest osobny patch do werski kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:21, sig. napisał:

mały of topic wie ktoś co z rozmowami na koniec tygodnia?


Żyją i mają się dobrze. Tylko troche niedomagają, bo Chamb się przeprowadza i ma trochę urwanie głowy, więc zrobiliśmy małą przerwę. Ale w najbliższą niedzielę będą już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:27, Adi1000000 napisał:

Valkanis bez obrazy ,ale mów za siebie bo ja już mam od wczoraj oficjalną polską wersje.haha
i jest cool!!!


czytaj teksty ze zrozumieniem przeciez Valkanis napisal prawde bo HoMM nie znajdziesz na polkach sklepowych w Poslce - patch wyszedl wczesniej niz gra, wiec nie wiem po co przd nim sie chwalisz ze juz masz gre u siebie :/

a co do samego patcha to widac ze HoMM ma sporo bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować