Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.1 do polskiej wersji już dostępny

369 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 13:31, Kakarotto13 napisał:

Aragi jeśli cos wiesz na ten temat to pisz na moje gg 4857497

Każda wersja chyba ma inne wpisy do rejestru. Niestety nie manm GG zainstalowanego.
Na Twoją bolączke powinien pomóc patch pt. HeroesV .... wersja HUN-PL 1.1 i 1.2 - miałem podobnie jak Ty (znaczy klucz rejestru miałem, ale po zamienie nie pomagało) przeinstalowałem grę i właśnie te patche HUN-PL zainstalowały się bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:48, Kakarotto13 napisał:

PODAJ MI STRONKE Z TYM PATCHEM

Wersja 1.1
ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_hu-pl_patch_101.exe
wersja 1.2
-niestety na razie nie moge znaleźć - na tern czas sprawdź z 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 14:13, Kakarotto13 napisał:

Aha napisz mi jeszcze na jakiej partycji masz zainstalowanego heroesa tam gdzie jest windows
??

Znalazłem:
http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.02_hu_pl.exe
Hirołsa mam na partycji F: a Wina oczywiście na C:
Błąd był tego typu, że wszystkie moje próby paczowania (różnymi patchami) kwitował instaler - "brak zainstalowanej wersji Heroes V" i dopiero te "węg-pol" dały radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gierka a mianowicie gralem w wersje 1.0 a dokladnie standardowa DVD ( nie kolekcjonerska ) i doszedlem bez problemow do Kampani 4 misji 3.
Nameczylem sie by ukonczyc ta misje ale sie udalo i tu niemile rozczarowanie bo na koncu pojawia sie napis info Cel zrealizowany, Misja ukonczona klikam ok i pojawia sie koncowa animacja po ktorej zamiast kolejna misja gra wywala mnie do Menu i w sytuacji gdy:

nie mam patcha 1.1 i 1.2 to wywala mnie do menu z mozliwoscia wyboru rozpoczecia 4 kampanii od poczatku

a gdy m am patcha 1.1 i 1.2 to wywala mnie do menu rozpoczynajacego gre doslownie od poczatku od 1 kampani


moj komputer to P4 2,8, karta ATI Radeon Saphire 9800pro, ram 1 gb Geil

czy moze mi ktos podpowiedziec o co chodzi lub w wypadku gdy nie da sie nic zrobic podeslac sava z poczatkiem 4 misji 4 kampani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować