Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.1 do polskiej wersji już dostępny

369 postów w tym temacie

Ja mam patha i zamówioną EK. Niestety qrier nie może do mnie przyjść bo wszyscy u mnie w domu pracują :/. Mam nadzieje że będzie na tyle bystry i w miare prędko (nie za rok) jarnie się, żeby podejść koło 17 lub później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro nie dziala zwykla wersja to moze trzeba instalowac zawsze patch do edycji kolekcjonerskiej ?

ja mam EK i mi patch dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć !! Pozdrawiam wszystkich i ostrzegam!! Mam już edycję kolekcjonerską i... nie ma filmu z powstawania gry.. nie ma płyty z muzyką (cóż - wiedziałem o tym wcześniej, ale po zamówieniu edycji).. w środku materiał wykładający skrzynkę jest uszkodzony i rozerwany..hmm.. nie popisali się...mogłem zwykłą kupić.. ale cóż.. tyle zawdzięczam serii Heroes.. że warto było !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:00, żyrafa napisał:

najgorzsze jest to ze niektorym patch dziala:/bo jak by nikomu nie dzialal to bylby oczywisty
jakis blad a tu niestety nie ..


na pewno dziala u wszystkich z edycja kolekcjonerska...a nie dziala ludziom z edycja dvd/cd...co jest bardzo niepokojace niesety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ja wiekszość 5 czerwca wiec gram już troche patcha ściągnołem z FILE FRONT bez problemu sie zainstalował gra jest po prostu rewelacyjna
tylko mały problem jest umnie jak wczytuje save nie mam ju z tej kolekcjonerskiego sladu na bohaterze jak dam powtórz misje od nowa to juz sie pojawia czy macie taki problem
CYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop! Ale znalazłem byga w tłumaczeniu: mianowicie opis zdolności klątw nie jest przetłumaczony! Może i było mówione ale ja się tego nie doczytałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:02, morthi napisał:

> najgorzsze jest to ze niektorym patch dziala:/bo jak by nikomu nie dzialal to bylby oczywisty

> jakis blad a tu niestety nie ..

na pewno dziala u wszystkich z edycja kolekcjonerska...a nie dziala ludziom z edycja dvd/cd...co
jest bardzo niepokojace niesety....

ale wszyscy maja to samo , my tez mamy ek tylko ze ci za 120 zl maja jeszcze skrzynie .przeczytaj sobie np na karcie pomocy jest homm5 edycja kolekcjonerska.oczywiscie chyba wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gra byla juz gotowa w polowie maja... a premiera no coz to juz sprawa marketingu...

Kumpel mi mowil ze ma wersje zwykla homm5 na cd i patch mu zadziałał... chyba tu jest problem tylko z wersja DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tera dopiero skojarzyłem, że łatka nie jest mi potrzebna, hehe ;)

Łatka jest przeznaczona do wersji 1.1, co nie????, a ja mam wersję 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jkoś nie widzę na liście zmian poprawionego wyświetlania liczby stworzeń w oddziale na tym pasku na dole podczas walki. Przy większych armiach się tamte ilości zacinają. Dziwne, bo w demku wszystko było dobrze. Ale zainstaluje się demo, to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze nie dostałem swojego homm V jak to jest z zapowiedziami CDP ze gra bedzie na dzien ( czyli jak dla mnie 24h ) przed polska premiera, premiera 8 wiec gra powinna byc dzisiaj i mozna powiedziec ze to wina kuriera ale w zapowiedziach byl kurier a nie przesylka pocztowa czyje sie troche oszukany ale pozostaje mi tylko czekac ............ wszystkim co graja milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez bym byl zadowolony jakby ktorykolwiek patch wykrywal zainstalowane homm5, jakby sie dalo pograc w multiplayera bo albo jest inna wersja, albo blad 2.22.9 nie wiadomo skad... loguje sie minute jak nie dluzej....ciezko strasznie to dziala mam nadzieje ze ubi.com to podciagnie i to ostro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gierka dobrze dziala, nie narzekam. Filimik z produkcji fajny. Muza z gry jest nagrana w mp3 wiec mozna samemu sobie plytke zrobic. Glowny problem to ze mam troche za slbego kompa zeby grac ze wszytkimi opcjami wlaczonymi na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować