Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LucasArts - wspomnienie

27 postów w tym temacie

>
> > Dokładnie to. Kompletnie nie rozumiem tych hejtów, które ogarnęły cały Internet...
> Wreszcie
> > pojawiła się jakaś nadzieja, że jeszcze dostaniemy coś lepszego od produkcji typu
> Kinect
> > Star Wars.
>
>
> Tak dostaniemy cała baterię gier a''la disney style...
> Czyli crap, crapem poganiany, dla ameby z iq poniżej 50, wydymają ta licencję ile się
> da po najniższej linii oporu tak jak dymają marvela.
> Ciemne wieki dla uniwersum SW nastały.
Nie wiem co masz na myśli o dymaniu Marvela, komiksy są dokładnie takie same, jakie były, a filmy wreszcie da się oglądać. Disney dał tylko większą kasę i promocję.

A co do SW dla ameb, to chyba już LF i sam Lucas zrobili tyle, ile się dało: The Clone Wars, Star Wars Kinect itp. Jeśli chodzi o gry, to przecież nie będą ich robili ludzie z Disneya, oni tylko dadzą licencję i budżet. Od razu w pierwszych komunikatach po kupnie marki było powiedziane, że produkowaniem gier zajmą się zewnętrzne studia będące przodownikami w swoich dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 19:51, Pietro87 napisał:

Tak dostaniemy cała baterię gier a''la disney style...


Tak to może by i było gdyby Lucasarts został jaki był. Ale go dobito (i dobrze) więc tak nie będzie. Jedyna opcja na gry Star Wars to teraz sprzedawanie licencji, a jak to zrobią to nie będę mogli stać nad studiem i mówić im co mają robić.

Było mówione nie raz i będzie jeszcze wiele razy, Marvelowi i Pixarowi sprzedanie się Disney wyszło na dobre, wyjdzie i Gwiezdnym Wojnom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2013 o 02:34, Nagaroth napisał:

Było mówione nie raz i będzie jeszcze wiele razy, Marvelowi i Pixarowi sprzedanie się
Disney wyszło na dobre, wyjdzie i Gwiezdnym Wojnom.


A co konkretnie oprócz aspektu finansowego ?
Bo nie powiesz, ze dla fanów marvela coś z tego dobrego wyszło - zalano nas falą tandetnych i crapowatych seriali a animacje marvela jak przed sprzedażą stały kiepsko tak spadły poniżej dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, LA będę wspominać za Jedi Academy, która była moją pierwszą grą sieciową, w którą grałem, że tak to ujmę, "na serio". Dobrze wspominam też Dark Forces, która była chyba pierwszą grą z uniwersum Star Wars, w którą grałem. No i Galactic Battlegrounds, spodobała mi się idea Age of Empires w świecie Vadera i spółki. No nic, panowie, czapki z głów i kufle w górę dla upamiętnienia Lucas Arts!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najwspanialszą grą LucasArts było Dark Forces 2: Jedi Knight. Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem, zaraz po pierwszym Deus Exie. Nic tej grze nie mogę zarzucić, po dziś dzień jest wspaniała. Kto się ze mną zgadza? Są tu jacyś fani Jedi Knight? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 14:03, Ostrowiak napisał:

lucasarts = przygodówki

gdyby nie oni, sierra zeżarłaby rynek

choćby za to pomnik


A przygodówki Sierry były złe? Chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Battlefronta 3 przejął DICE. Ta gra jest w fazie produkcji. Wnioskując z wypowiedzi szefa szwedzkiego studia, które do mnie doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować