Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista cyfrowych gier w sklepie gram.pl

37 postów w tym temacie

Już chyba czwarty taki news gdzie oferujecie SimCity 4. I co? Za każdym razem brak produktu, więc jaki jest sens posiadania tego w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nielegalnych kluczach dyskusji nie prowadzimy.
My mamy klucze z oficjalnej dystrybucji od wydawców a nie z pokątnych źródeł a to jest różnica, kupując klucze na allegro trzeba liczyć się z banem i nawet skasowaniem konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 12:11, Rizzan napisał:

Już chyba czwarty taki news gdzie oferujecie SimCity 4. I co? Za każdym razem brak produktu,
więc jaki jest sens posiadania tego w ofercie?


Dzisiaj będzie dostępne SimCity a Dragonborn już jest dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O nielegalnych kluczach dyskusji nie prowadzimy.
> My mamy klucze z oficjalnej dystrybucji od wydawców a nie z pokątnych źródeł a to jest
> różnica, kupując klucze na allegro trzeba liczyć się z banem i nawet skasowaniem konta.
Albo z tym, że tak jak było z AC III Sprzedający po wysłaniu klucza i otrzymaniu forsy będzie miał kupującego gdzieś i nie raczy podsyłać linków. Później szukaj tego po netcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 13:03, NemoTheEight napisał:

Jak nie ma jak jest? Przed chwilą sprawdzałem.


Jak chcesz komuś odpowiadać, to najpierw zobacz kiedy post został napisany :D

Oferta gier rzeczywiście się powiększa, co mnie cieszy :) Teraz popracujcie nad cenami, bo są naprawdę bardzo wysokie :D Wiele gier od EA można było kupić na Originie już rok temu ponad 2 razy taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 13:22, pawbuk napisał:

Oferta gier rzeczywiście się powiększa, co mnie cieszy :) Teraz popracujcie nad cenami,
bo są naprawdę bardzo wysokie :D Wiele gier od EA można było kupić na Originie już rok
temu ponad 2 razy taniej :)


Ceny podane w newsie nie uwzględniają często organizowanych promocji.
Jeśli chodzi o gry EA (a także innych wydawców) to nasze ceny są uzależnione od tego w jakich cenach wydawca sprzeda te gry nam. Stale walczymy o to, aby były jak najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 13:29, Chowaniec napisał:

Ceny podane w newsie nie uwzględniają często organizowanych promocji.
Jeśli chodzi o gry EA (a także innych wydawców) to nasze ceny są uzależnione od tego
w jakich cenach wydawca sprzeda te gry nam. Stale walczymy o to, aby były jak najlepsze
:)


Ja to wszystko rozumiem, ale jako potencjalnego klienta interesują mnie przede wszystkim ceny, szczególnie przy cyfrowych wersjach gier :)
Chciałbym móc kupować w gram.pl, bo lubię ten sklep, ale sami rozumiecie - nie wydam znacznie więcej na grę tylko i wyłącznie przez sentymenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, na Allegro pokątne transakcje. Dziwnym trafem część owych pokątnych transakcji to zwyczajnie gałęź internetowa istniejących sklepów, ba, nawet z kasą fiskalną w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po pierwsze z Allegro trzeba umieć kupować i wiedzieć od kogo kupować a pisanie przez Konsula o nielegalnych kluczach to niezłe oszczerstwa, w szczególności do legalnych firm np. Ultima. To, że Wy jeszcze nie sprzedajecie gier / kluczy na Allegro to Wasz problem. Niestety, ale gram.pl czy też dokładniej sklep.gram.pl jest w tej chwili jednym z najdroższych w Polsce i o ile byłem Waszym stałym klientem od zawsze (od momentu, gdy miał jeszcze nazwę Wirtualny), zostawiłem u Was niezłe kilkanaście tysięcy złotych, to teraz praktycznie już nic u Was nie kupuję. A zapewne takich ludzi jest więcej, więc powinno Wam dać to do myślenia, bo w końcu obudzicie się z rękoma w nocniku a wtedy będzie już za późno. Więc zamiast pisać głupoty o nielegalnych kluczach (fakt, zdarzają się, ale jak już wcześniej napisałem na Allego trzeba umieć kupować i wiedzieć od kogo kupować) zacznijcie robić jakieś porządne promocje / obniżcie ceny, bo konkurencja teraz zjada Was na śniadanie (nigdy nie myślałem, że napiszę coś takiego o Waszym sklepie, bo zawsze stałem za nim murem, ale czasy się zmieniają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM.PL co się z wami dzieje a tak was kochałem ale chyba wasz czas minął a nadszedł Muve, rozumiem że wiele ludzi woli wersje cyfrowe ale nie można zapominać o ludziach którzy wolą pudełka a wy chyba zapomnieliście o takich graczach. Ostatnio szukałem u was Deponii szukam szukam nie ma myślę ''''aaa może coś się stało poczekam nie ucieknie'''' sprawdzałem wczoraj i nadal nie ma ale za to jest ogromna reklama i napis ''''GRY CYFROWE na Gram.pl już są !!!'''' naprawde ahh aż serce boli jak widzę tyle gier które jedynie możesz dodać do ulubionych w bibliotece Steam czy Origin, a tylko To The Moon czy jakieś nowsze tytuły ale je mogę przynajmniej dotknąć, otworzyć zamknąć polizać itd. Nie wiem czemu tak się teraz odchodzi od gier w pudełkach przecież to jest o niebo lepsze od kodu i nazwy w tych platformach Steam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GRAM.PL co się z wami dzieje a tak was kochałem ale chyba wasz czas minął a nadszedł
> Muve, rozumiem że wiele ludzi woli wersje cyfrowe ale nie można zapominać o ludziach
> którzy wolą pudełka a wy chyba zapomnieliście o takich graczach. Ostatnio szukałem u
> was Deponii szukam szukam nie ma myślę ''''aaa może coś się stało poczekam nie ucieknie''''
> sprawdzałem wczoraj i nadal nie ma ale za to jest ogromna reklama i napis ''''GRY CYFROWE
> na Gram.pl już są !!!'''' naprawde ahh aż serce boli jak widzę tyle gier które jedynie
> możesz dodać do ulubionych w bibliotece Steam czy Origin, a tylko To The Moon czy jakieś
> nowsze tytuły ale je mogę przynajmniej dotknąć, otworzyć zamknąć polizać itd. Nie wiem
> czemu tak się teraz odchodzi od gier w pudełkach przecież to jest o niebo lepsze od kodu
> i nazwy w tych platformach Steam.....

Deponia będzie lada moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 14:31, TobiAlex napisał:

Ludzie, po pierwsze z Allegro trzeba umieć kupować i wiedzieć od kogo kupować a pisanie
przez Konsula o nielegalnych kluczach to niezłe oszczerstwa, w szczególności do legalnych
firm np. Ultima. To, że Wy jeszcze nie sprzedajecie gier / kluczy na Allegro to Wasz
problem. Niestety, ale gram.pl czy też dokładniej sklep.gram.pl jest w tej chwili jednym
z najdroższych w Polsce i o ile byłem Waszym stałym klientem od zawsze (od momentu, gdy
miał jeszcze nazwę Wirtualny), zostawiłem u Was niezłe kilkanaście tysięcy złotych, to
teraz praktycznie już nic u Was nie kupuję. A zapewne takich ludzi jest więcej, więc
powinno Wam dać to do myślenia, bo w końcu obudzicie się z rękoma w nocniku a wtedy będzie
już za późno. Więc zamiast pisać głupoty o nielegalnych kluczach (fakt, zdarzają się,
ale jak już wcześniej napisałem na Allego trzeba umieć kupować i wiedzieć od kogo kupować)
zacznijcie robić jakieś porządne promocje / obniżcie ceny, bo konkurencja teraz zjada
Was na śniadanie (nigdy nie myślałem, że napiszę coś takiego o Waszym sklepie, bo zawsze
stałem za nim murem, ale czasy się zmieniają).


Ok sprecyzuje, chodziło mi o tych co sprzedają nielegalne. My też sprzedajemy poprzez Allegro tak dla informacji.

Co do promocji robimy przy wprowadzeniu każdego wydawcy, zawsze nie mniej niż 50% za mało?

Praktycznie od Stycznia dział cyfrowy rozwija się w szybkim tempie i zapewniam, że wkrótce będzie jeszcze ciekawiej.

Czy nas tak zjada to bym nie powiedział, raczej ma większe portfolio jeszcze....

Staramy się naprawdę, promocje akceptuje wydawca i gramy jak nam zagra narazie.

Proszę o cierpliwość, wkrótce będzie i więcej promocji i więcej "bardziej docenianych" wydawców


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 16:55, Wookie1991 napisał:

GRAM.PL co się z wami dzieje a tak was kochałem ale chyba wasz czas minął a nadszedł
Muve, rozumiem że wiele ludzi woli wersje cyfrowe ale nie można zapominać o ludziach
którzy wolą pudełka a wy chyba zapomnieliście o takich graczach. Ostatnio szukałem u
was Deponii szukam szukam nie ma myślę ''''aaa może coś się stało poczekam nie ucieknie''''
sprawdzałem wczoraj i nadal nie ma ale za to jest ogromna reklama i napis ''''GRY CYFROWE
na Gram.pl już są !!!'''' naprawde ahh aż serce boli jak widzę tyle gier które jedynie
możesz dodać do ulubionych w bibliotece Steam czy Origin, a tylko To The Moon czy jakieś
nowsze tytuły ale je mogę przynajmniej dotknąć, otworzyć zamknąć polizać itd. Nie wiem
czemu tak się teraz odchodzi od gier w pudełkach przecież to jest o niebo lepsze od kodu
i nazwy w tych platformach Steam.....


Niestety tendencje na świecie idą w stronę cyfrowych gier i będzie coraz gorzej z grami pudełkowymi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować