Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista cyfrowych gier w sklepie gram.pl

37 postów w tym temacie

> Niestety tendencje na świecie idą w stronę cyfrowych gier i będzie coraz gorzej z grami pudełkowymi niestety

Ciekawe bo dla mnie gra bez pudełka jest niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 16:14, UCS napisał:

Ciekawe bo dla mnie gra bez pudełka jest niczym.

A dla mnie pudełko było śmieciem już w czasach, gdy o dystrybucji elektronicznej nikt jeszcze nie myślał.

Liczą się i tak tendencje w całej grupie konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 16:14, UCS napisał:

Ciekawe bo dla mnie gra bez pudełka jest niczym.

Można mieć sentyment do zbierania pudełek (sam trzymam ich całkiem sporo), aczkolwiek dzisiaj można powiedzieć, że to samo pudełko jest niczym. Co ci po płycie z nieaktualnym klientem gry, której działanie i tak jest zwykle uzależnione od jakiejś zewnętrznej aplikacji wymagającej połączenia z siecią? Poza tym minęły czasy, gdy w pudełku była jakaś dobra zawartość. Teraz nawet grubej instrukcji nie uświadczysz, a w niektórych przypadkach nawet płytki.

Odnośnie samej oferty, to jak zwykle te "większe" tytuły nie są tańsze, niż u konkurencji. Gram.pl wciąż pozostaje drogim sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kiedyś pudełko i jego zawartość to było coś - ładne, duże kartonowe, w środku obszerna instrukcja i jakieś inne bajery. Dziś to z reguły jest plastikowe pudło DVD wykonane z najtańszego materiał, co nie tylko powoduje smród, ale także to, iż pudełko wręcz zapada się do środka. A w środku co? Płyta DVD, która z reguły nie wykorzysta się do dnia premiery a do tego czasu Steam zrobi wcześniejszy pre-load gry, i wkładka o epilepsji. W chwili obecnej dla mnie wersja cyfrowa > wersja "pudełkowa". A, i jeszcze coś. Bardzo często ceny wersji cyfrowych w promocjach mają tak niskie ceny, iż wersje pudełkowe nigdy nie osiągną takiego pułapu (mówimy o Polsce) - proszę mi pokazać, dla przykładu, wersję pudełkową GTA IV za 24 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panowie nie obraźcie się, ale na stronie origin trwa właśnie super hiper mega promocja
> i można nowego MoH-a za 25zł kupić, a BF 3 Edycja premium za 75 :D http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/pd/productID.255751200
Tak wiemy o tym doskonale ale tak jak pisałem w innym watku, my dostajemy promocje na jakie wydawca pozwoli. Niestety jak trafia się promocja równoległa to polegniemy jak w tym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił takie gry po Polsku jak:
Airline Tycoon
Faraon + Kleopatra Królowa Nilu
Zeus Pan Olimpu + Posejdon Bóg Atlantydy
Niestety póki co nikt nie oferuje tego. Były kiedyś w gazetach różnych, ale pogubiłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 13:26, pat_ron napisał:

O nielegalnych kluczach dyskusji nie prowadzimy.
My mamy klucze z oficjalnej dystrybucji od wydawców a nie z pokątnych źródeł a to jest
różnica, kupując klucze na allegro trzeba liczyć się z banem i nawet skasowaniem konta.


Czyli skany kodów z polskiej dystrybucji sprzedawane na keye.pl są nielegalne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 18:29, Feallan napisał:

> O nielegalnych kluczach dyskusji nie prowadzimy.
> My mamy klucze z oficjalnej dystrybucji od wydawców a nie z pokątnych źródeł a to
jest
> różnica, kupując klucze na allegro trzeba liczyć się z banem i nawet skasowaniem
konta.

Czyli skany kodów z polskiej dystrybucji sprzedawane na keye.pl są nielegalne? :)

A czy ja coś napisałem , że chodzi o scany kodów z polskiej dystrybucji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 23:18, pat_ron napisał:

> Nie widzę jakichś wielkich różnic, wolę jednak płytki.

w promocjach płytki siadają :)


Na płytki też są dobre promocje, deus exa mam za 20 zł. Ogólnie trend jest taki, że kiwa się tłocznię płytek, osoby pracujące przy sprzedaży/wysyłce czyli maksymalnie schodzicie z kosztów, a cena jest taka sama jak wersji pudełkowej? Przynajmniej gdy przejrzałem listę dostępnych gier i interesujących mnie tytułów widzę że tak jest, być może jakieś gry wychodzą tu taniej w zakupie, ale wiem że jak kupię płytkę to ktoś przynajmniej jeszcze dzięki temu będzie miał pracę. Trend jest inny, ale dla mnie nie jest wcale wygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować