Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Kufle w sklepie gram.pl- ankieta

76 postów w tym temacie


Jakiś czas temu już wpadłem na pomysł, że fajnie by było jakby w sklepie gram.pl w gadżetach można było kupić kufle. Jakoś inicjatywa podupadła, ale ostatnio RX-8 (pozdro :P) na nowo wygrzebał ten temat- wg mnie jest to pomysł godny uwagi- kufle mogłyby być z motywem jakiejś konkretnej gry (np Guild Wars, Gothic etc.), lub ogólne gram.pl. A czemu zakładam nowy temat? Żeby sprawdzić jaki będzie odzew, oraz dlatego, że kufle interesowałyby głównie starszych użytkowników, a tacy pewnie nieczęsto bywają w topicu gadżety.
Piszcie więc co o tym myslicie, wszelkie sugestie można tez kierować do mnie na maila 3tomato[at]wp.pl
Wesprzyjcie tą obywatelską inicjatywę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Bądźcie za! Wyobraźcie sobie sączenie zimnego napoju (złocistego :P) z kufla z logiem ulubionej gry... Mmmm... Sama rozkosz :D Jestem definitywnie za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ZŁO To jest Demoralizacja To jest propagowanie Pijaństwa i Rozwiązłości seksualnej. Poprosze jeden śliczny kufelek :-] Jak najbardziej ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kufle same w sobie sią fajne, ale nie wydaje się wam, że taki kufelek z motywem gry komputerowej jest troche... badziewny? Wole zwykłe grube szkło :) Czyste szkło, bez zbyt wielu upiększeń, ale jak chcecie to sie domagajcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym obiema ręcami :) Zaopatrzył bym się nawet w kilka takich kufli np.: z logo gram.pl, Gothic''a czy WarCraft''a. Miejmy nadzieję, że w gram.pl usłyszą nasze wołanie z otchłani forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za. Napiszcie list do CDP i wszyscy się popiszmy. ( Pamiętam że gdzieś w internecie jest strona gdzie można pisać różne podania ( lub jak to się zwie ) i podpisywać elektronicznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:51, Budo napisał:

Wesprzyjcie tą obywatelską inicjatywę :P


Przede wszystkim to nie obywatelską, Towarzyszu Przewodniczący ;> ! Tyle się męczyłeś, coby zdobyć ten status-więc korzystaj :P !

A poważnie(-j). To może być cacy pomysł (choć ja nie piję i nie planuję), gdyby znalazł się jakiś, powiedzmy, klimatyczny kufel z IceWind Dale''a na ten przykład-byłbym chyba pierwszą osobą, która by go zamówiła, taaa... Bo mi kufel kojarzy się na 2 sposoby: z typowymi krasnoludami z karczmy (pozdrowienia dla Buenora!) lub tymi śmiesznymi panami z Bawarii *zniesmaczony*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, kufel z grą to może troche przesadzony bo czasami trzeba było by je robić na zamówienie np jak ktoś by chciał kufel z motywem GW to ok - kilka(naście/dziesiąt) osób by go kupiło, ale jak ktoś by chciał kufel z motywem, który tylko on by chciał (powiedzmy że np Fallout - co nie znaczy ze mam cos do tej gry, wrecz przeciwnie :) )to wtedy ten ktoś byłby zawiedziony że dla niego NIE ZROBIĄ bo raczej by się CDP to nie opłacało. Najlepszym wyjściem jesli chodzi o takie kufle to zrobienie kilku motywów, ale tak żeby przypadały do gusty np jak gramowe koszulki. Ja osobiście też bym chciał kufel z motywem gry, ale CDP tego raczej by nie zrobiło dla pojedynczej jednostki bo TYLKO on chce mieć motyw taki i taki. Ale ogólnie pomysl ok - jak najbardziej popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale to dziala na zasadzie jakie gry umiescis w eg czy ek... po prostu cdp decyduje co sie oplaci co nie lekko biorac pod uwage opinie forumowiczow i klientow.. pozatym zapodaj pomysl moze akurat bedzie wiecej chetnych niz myslisz ;) a za falloutem jestem oczywiscie za (sory za maly sens wypowiedzi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:20, Keroth napisał:

Kufle... taaaak - zaaaaa :]


Tak jakos brzmiało to... zapijaczono? xD

Dzięki za odzew ludziska, dopisujcie się dalej (no i special thanks for TYHE :P), a może cdp coś z tym zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:27, Budo napisał:

> Kufle... taaaak - zaaaaa :]

Tak jakos brzmiało to... zapijaczono? xD


To był taki odzew gościa, który chętnie wypiłby piwko w kuflu fajnym ;P


A cudownie by było gdyby były za złotówke, tak jak kiedys gadżety a reszta wPLN... ale widze, że to ostatnio raczej tak nie funkcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować