Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Kufle w sklepie gram.pl- ankieta

76 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 11:59, Budo napisał:

> Ja z chęcią bym zamówił taki kufel, ale z logo Gram.pl, a nie jakiejś gry :P
> Poza tym ile taki kufelek by kosztował? Bo jak dużo, to wolałbym kupić sobie jakąś gierkę
:]

No ewentualna cena pozostaje zależna od cdp ;]
A co do loga, to najlepiej będzie zrobić gram.pl, bo to pogodzi większość graczy :)


ja i tak bede sie upieral przy hommie 3 >XD napis + jakies jednostki :D np. archaniol i arcydiabel :> taki kontrascik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 14:03, Kamil.i.Maciek napisał:

A ja chce normalnie kufel i podkoszulke z napisem GuildWars a na tym piękna Assassinka by se
siedziała to by było cool :))


tu tez bym sie zgodzil >XD no ale fakt faktem ze gram.pl by bylo uniwersalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zdolny policzyć ile kosztowałby kufel srebrny!?
Jony srebra mają korzystne działanie. Wszystko piłbym z takiego kufla. Wolałbym co prawda kufel z Gothic''a, ale z Baldurs Gate też może być.
Jak do 300 zł, to bym się na taki kufelek pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popiram, ale z zastrzeżeniem że muszą być wylkonane w klimacie gry. Jeśli gra ma zróżnicowany klimat to kilka wzorów kufli.
Chciałbym na początku zobaczyć kufle z seri Gothic i gier Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram tę inicjatywę. Mam juz co prawda rzeczony kufel AOEIII ale chętnie wzbogaciłbym swoja kolekcję. Choćby nawet na kuflu tym napisane tylko było "gram.pl" ;)
JESTEM ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 11:38, GeoT napisał:

Popieram tę inicjatywę. Mam juz co prawda rzeczony kufel AOEIII ale chętnie wzbogaciłbym swoja
kolekcję. Choćby nawet na kuflu tym napisane tylko było "gram.pl" ;)
JESTEM ZA.


Hehe, "choćby" to zabrzmiało trochę dziwnie, nieprawdaż? :P

KrzysztofMarek----> ee o to niezłe masz wymagania, ale wiesz Grecy uważali, że mocz niewolników wpływa dobrze na higiene jamy ustnej :P
<nie no wiem wiem, że srebro tak działa, ale to trochę nierealne życzenie :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kufel z NWN lub Falloutem... Chciaż taki z Forumową Mafią tez by był ekstra :P Póki co pije z fajniutniego kufla Wareczki... Stronga znaczy się... Budo => ty masz dojścia, załatw wreszcie te kufle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kufel z: Morrowind, Gothic, BG, Icewind Dale, Fable, THAW, Heroes (cała seria), i chyba tyle.....no może jeszcze Dark Meshias of Might and Magic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kufle czemu nie ???, ale będzie problem jak każdy ma różne upodobania :P, więc można zrobić tak, że kufle będą przedstawiały postacie z tych gier które są w czołówce bestselerów na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, widze że troche osób jest za, ale nie jestem pewien jak możnaby zaspokoić oczekiwania wszystkich co do gier i postaci na kufelkach. Moge zacząć słać mejle gdzie trzeba, ale najprawdopodobnie będzie możliwy jedynie kufel z gram.pl. To nic pewnego, ale tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować