Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Kufle w sklepie gram.pl- ankieta

76 postów w tym temacie

Dla starych pryków proponuję zestaw kieliszków. Najlepiej z postaciami z BG na różnych poziomach. Wraz ze wzrostem upojenia zmieniało by się kielona na szkiełko z wyższym levelem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym zobaczył kufel z wytłoczoną podobizną Diablo. Oczywiscie szklany, z grubego szkła. No i oczywiście o pojemności 1 litra, bo do mniejszych to się nie opłaca podchodzić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 10:34, HumanGhost napisał:

/.../> No i oczywiście o pojemności 1 litra, bo do mniejszych to się nie opłaca podchodzić. ;-)

A co to, kufel jednorazowego użytku? A fe, gdzie dbałość o środowisko naturalne...;) Dobry kufel to powinien mieć około 0,7 pojemności, wtedy wchodzi pół litra piwa z pianką. Chociaż osobiście pianki nie lubię, nalewam do kufla ostrożnie, żeby było jak najmniej.
No i nie ukrywam, że nadal chciałbym srebrny - jony srebra wywierają korzystny wpływ na organizm. Starczyłby na piwo do końca życia. I nie widać, jak na szklanym, że jakieś zacieki ;) I z Gothic''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak na razie nie zanosi sie żeby w ogóle zwykłe były, a co dopiero srebrne ;P
A btw z morro powinien być, nie z Gothicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Mam taki co ma jakies 0,6 litra. Mieści się pół litra i zostaje miejsce na piankę. W sumie ciekawe ile by taki srebrny kosztował. Po cenie kruszcu to by i tak sporo było i nie wiem czy opłacałoby się CDP takie załatwić. Ale swoją drogą ciekawy byłby konkurs w którym byłoby coś takiego do wygrania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:25, Budo napisał:

/.../ > Jak na razie nie zanosi sie żeby w ogóle zwykłe były, a co dopiero srebrne ;P
A btw z morro powinien być, nie z Gothicka :)

Może być z Morro, albo Obliviona. Z gwiazdą Azury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:28, HumanGhost napisał:

/.../czy opłacałoby się CDP takie załatwić. /.../

Wszystko zależy od ilości chętnych. Gdyby ktoś rzetelnie obliczył cenę, to można by i przedpłaty zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Można jeszcze pomyśleć o różnych wersjach[np.]
Mleko--> RoL
Piwo --> GW:F
Herbata--> CoH:KB
Sok--> Gothic
Inne alkohole--> TQ
Chodzi mi o to, że kufle są przeznaczone do określonego napoju i mają logo gry. Może głupi pomysł, ale mógł by byc z wybranym logo z gry i nickiem. To by było coś. Popieram. Zbierajmy petycje[ kufelek dla mnie niekoniecznie na alkohol] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 16:06, WIkitory napisał:


--->>> KrzysztofMarek dostałes degrada :O

A mógłbyś popatrzeć na date posta KM ??

Ale żeby nie było. Ja bym z checią sie napił czegoś mając w ręce kubek z GIII w kolorze takim jak jest okładka trójki z napisem GOTHIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem tematu o gadżetach i na co wpadłem, aż se odkopie i może się takie pojawią.

Jestem jak najbardziej ZA - najlepszy byłby taki z grubego szkła z logiem gram.pl =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem tematu o gadżetach i na co wpadłem, aż se odkopie i może się takie pojawią.

Jestem jak najbardziej ZA - najlepszy byłby taki z grubego szkła z logiem gram.pl =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować