Zaloguj się, aby obserwować  
adamello190

Fallout

1103 postów w tym temacie

To pierwsze - chyba nic się nie da z tym zrobić, chyba, że jakieś mody są, bo normalnie przedmioty leżące na ziemi podświetlają się tylko jak się na nie najedzie kursorem.
A drugie - jak najbardziej mogą zginąć, więcej, to nie fantasy, więc jak ktoś zginie, to zostaje martwy na dobre. Bez modów/fanowskich patchów nie levelują, więc się w walce niezbyt przydają, sprawdzają się jedynie jako tragarze (mają nieskończoną pojemność ekwipunku :)). Używają wszystkiego, co mają w ekwipunku, jak im dasz pistolet a nie dasz amunicji, to nie będą z niego korzystać, tak że jak im dajesz jakąś broń to musisz dbać o to, żeby amunicję do niej im dawać. No i postacie mają ograniczenia co do używanych broni, nie licz, że np. Ian będzie biegał z turboplazmą (znowu, dotyczy "czystej" wersji, bez modów/fanowskich patchów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytania.. Jak dawać towarzyszom przedmioty na przetrzymanie ? Bo ja widzę tylko handel ale wówczas jak np przez handel oddam coś to już nie moge tego odzyskać ;(

Druga sprawa Jak sprawdzić ile HP i jakie cechy mają przeciwnicy? Czy to dopiero umożliwia jakiś perk? Bo nie wiem ile PW mają gdy ranię przeciwników ;( To samo dotyczy naszego towarzysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2015 o 17:31, Azazell napisał:

Mam kolejne pytania.. Jak dawać towarzyszom przedmioty na przetrzymanie ? Bo ja widzę
tylko handel ale wówczas jak np przez handel oddam coś to już nie moge tego odzyskać
;(


Możesz, musisz to później ukraść towarzyszom.

Dnia 27.12.2015 o 17:31, Azazell napisał:

Druga sprawa Jak sprawdzić ile HP i jakie cechy mają przeciwnicy? Czy to dopiero umożliwia
jakiś perk? Bo nie wiem ile PW mają gdy ranię przeciwników ;( To samo dotyczy naszego
towarzysza.


Jest perk Awarness (Orientacja)
http://pl.fallout.wikia.com/wiki/Orientacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować