Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins tematem najnowszego magazynu Game Informer

39 postów w tym temacie

Szkoda liczyłem na kontynuacje świetnego Arkham City a tu wydarzenia z przeszłości. Mam obawy dotyczące zmiany studia Rocksteady odwaliło kawał zarąbistej roboty i nie rozumiem czemu zabrano im prawa czekam na grę ale obawiam się ze ta gra może stać się niewypałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ktoś musiał zapakować tych wszystkich złoczyńców do Arkham... mam obawy związane z tym, że nie robi tego Rocksteady, ale też nie spisuję gry od razu na straty. Choć tak naprawdę to bym chciał zobaczyć coś w realiach Batmana Przyszłości, którego kiedyś oglądałem jak byłem mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony cieszę się, że jedna z najlepszych moim zdaniem serii gier tej generacji dostanie nową odsłonę. Z drugiej strony: prequel? Nie robi tej gry Rocksteady? Mam trochę obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 18:44, Brambor napisał:

Ale słabo.

Źle zrobiło Batmany Rocksteady, że ich zmienili ?


Może nie zmienili. Może RS robią właściwą kontynuację Batmana, która wyjdzie w 2014? Asasynów też nie robi jedno studio, ale kilka na zmianę. Były lepsze i gorsze AC, ale żadnego słabego. Batman też powinien wyjść z tego bez szwanku. Ja się jaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 18:46, SARWINS napisał:

Rocksteady odwaliło kawał zarąbistej roboty i nie rozumiem
czemu zabrano im prawa czekam na grę ale obawiam się ze ta gra może stać się niewypałem!


Nic nikomu nie zabrano. O ile dobrze pamiętam, po premierze Arkham City, ludzi z Rocksteady mówili, że chcieliby się zająć czymś innym zamiast wałkować Batmana jak kolejne Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale słabo.
> >
> > Źle zrobiło Batmany Rocksteady, że ich zmienili ?
>
> Może nie zmienili. Może RS robią właściwą kontynuację Batmana, która wyjdzie w 2014?
> Asasynów też nie robi jedno studio, ale kilka na zmianę. Były lepsze i gorsze AC, ale
> żadnego słabego. Batman też powinien wyjść z tego bez szwanku. Ja się jaram :)

To już brzmi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 19:11, diabolo20 napisał:

Czyli grafika rodem z 2007 roku:(


" Jako że studio ma dostęp do silnika wykorzystanego i modyfikowanego przez Brytyjczyków, możemy spodziewać się solidnej oprawy graficznej. "

http://www.cdaction.pl/news-31900/batman-kontynuacja-serii-arkham-w-pazdzierniku-takze-na-handheldach-wideo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w Arkham City nie grało mi się AŻ TAK dobrze jak w Arkham Asylum głównie dlatego, że dostaliśmy to samo tyle że podane w mocno ulepszonej formule, która mimo całej swojej miodności nie dała mi takiej radości jak pierwsze zetknięcie z nowymi przygodami Nietoperza.
Losy Arkham Origins na pewno będę śledził aczkolwiek z pewnym dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję skończyć poprzednie dwie części parę tygodni temu i muszę powiedzieć, że zasłużyły na uznanie. Pewnie na nowego Batmana się nie rzucę, ale jakiś czas po premierze dam mu szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rocksteady pewnie szykuje nowego Batmana pod next-geny. Origins może być ostatnią częścią przygód Nietoperka na obecne platformy ;)

Tak w ogóle to muszę nadrobić Arkham City. W sklepie "nie dla idiotów" stoi po 70zł w wersji na PS3, a jakoś nadal nie mogę się zebrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak w ogóle to muszę nadrobić Arkham City. W sklepie "nie dla idiotów" stoi po 70zł w
> wersji na PS3, a jakoś nadal nie mogę się zebrać :P

W grudniu był ten batman w ps plusie. Oczywiście to co innego niż pudełko, niemniej grać i wydać 70zł albo grać i liczyć na to kilka złotych to jest różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować