Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dunwall z perspektywy Dauda - pierwszy gameplay trailer Dishonored: The Knife of Dunwall

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W przyszłym tygodniu dojdzie do premiery The Knife of Dunwall, pierwszego fabularnego DLC do Dishonored. Już teraz możemy za to przyjrzeć się rozgrywce dzięki nowemu materiałowi filmowemu.

Przeczytaj cały tekst "Dunwall z perspektywy Dauda - pierwszy gameplay trailer Dishonored: The Knife of Dunwall" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 19:01, mati285 napisał:

DLC zapowiada się świetnie, ale pytanie brzmi czy posiadaczom polskiej wersji gry będzie
dane w to w ogóle pograć?


Teoretycznie tak. Cenega jakiś czas temu ogłosiła, że to DLC i poprzednie zostanie wydane w Polsce w jednym "paku". Tak czy siak kupiłem wersję ROW, zainstalowałem, aktywowałem i pograłem w pierwsze DLC, więc i tak kupię to DLC na gamersgate i nie będę czekał na wersję Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 19:23, KrzysztofT napisał:

Tak czy siak kupiłem wersję ROW, zainstalowałem, aktywowałem
i pograłem w pierwsze DLC, więc i tak kupię to DLC na gamersgate i nie będę czekał na
wersję Cenegi.


Otóż to. I tak trzeba robić. Ja robię tak już od jakiegoś czasu i nie daję kasy temu pseudo wydawcy na "c".
To, że oni zapowiadali, że wydadzą DLC to jedno. Pytanie kiedy to zrobią.
Ja tam czekam na premierę na zachodnich serwisach i nie czekam aż krajowy ''wydaffca'' łaskawie pozwoli mi wydać moje pieniądze.

Co do newsa, trailera nie oglądam. Nie będę sobie spojlował zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 18:52, barth89 napisał:

Ten trailer zawiera spoiler, czy mi się wydaje (gry jeszcze nie skończyłem)?


Spoiler w jakim sensie? Grę ukończyłem spory czas temu i pewnie dlatego nic tam "złego" nie widzę w tym trailerze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 19:23, KrzysztofT napisał:

Teoretycznie tak. Cenega jakiś czas temu ogłosiła, że to DLC i poprzednie zostanie
wydane w Polsce w jednym "paku". Tak czy siak kupiłem wersję ROW, zainstalowałem,
aktywowałem i pograłem w pierwsze DLC, więc i tak kupię to DLC na gamersgate i nie będę
czekał na wersję Cenegi.

Możesz podać źródło informacji, że Cenega wyda oba brakujące DLC w jednym packu na terenie Polski? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 11:50, Janek_Izdebski napisał:

> Teoretycznie tak. Cenega jakiś czas temu ogłosiła, że to DLC i poprzednie zostanie
> wydane w Polsce w jednym "paku". Tak czy siak kupiłem wersję ROW, zainstalowałem,
> aktywowałem i pograłem w pierwsze DLC, więc i tak kupię to DLC na gamersgate i nie
będę
> czekał na wersję Cenegi.
Możesz podać źródło informacji, że Cenega wyda oba brakujące DLC w jednym packu na terenie
Polski? Dziękuję. :)


Niestety nie mogę znaleźć linka :( Ale wyraźnie było napisane, że Dunwall City i to nowe DLC pojawią się w jednej "paczce" w dniu światowej premiery tego DLC na które czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 13:05, KrzysztofT napisał:

Niestety nie mogę znaleźć linka :( Ale wyraźnie było napisane, że Dunwall City i
to nowe DLC pojawią się w jednej "paczce" w dniu światowej premiery tego DLC na które
czekamy.

Mam nadzieję, że to na 100% pewna informacja. Jeśli tak jest w istocie, to dzięki serdeczne za info. W takim razie poczekam na wersję cenegową obu DLC (taką mam podstawkę). Nie trzeba będzie drugi raz kupować podstawki w wersji UK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak czy siak kupiłem wersję ROW, zainstalowałem, aktywowałem
> > i pograłem w pierwsze DLC, więc i tak kupię to DLC na gamersgate i nie będę czekał
> na
> > wersję Cenegi.
>
> Otóż to. I tak trzeba robić. Ja robię tak już od jakiegoś czasu i nie daję kasy temu
> pseudo wydawcy na "c".
> To, że oni zapowiadali, że wydadzą DLC to jedno. Pytanie kiedy to zrobią.
> Ja tam czekam na premierę na zachodnich serwisach i nie czekam aż krajowy ''wydaffca''
> łaskawie pozwoli mi wydać moje pieniądze.
>
> Co do newsa, trailera nie oglądam. Nie będę sobie spojlował zabawy.
> > Tak czy siak kupiłem wersję ROW, zainstalowałem, aktywowałem
> > i pograłem w pierwsze DLC, więc i tak kupię to DLC na gamersgate i nie będę czekał
> na
> > wersję Cenegi.
>
> Otóż to. I tak trzeba robić. Ja robię tak już od jakiegoś czasu i nie daję kasy temu
> pseudo wydawcy na "c".
> To, że oni zapowiadali, że wydadzą DLC to jedno. Pytanie kiedy to zrobią.
> Ja tam czekam na premierę na zachodnich serwisach i nie czekam aż krajowy ''wydaffca''
> łaskawie pozwoli mi wydać moje pieniądze.
>
> Co do newsa, trailera nie oglądam. Nie będę sobie spojlował zabawy.

Jasssne bo inny dysrybutor poszedł w deweloperkę, więc kto został? Zła i nikczemna firma, dająca SP jako bonus, a nie musiała, robiąca coraz lepsze lokalizacje (Karolino Tyś Naszą Lartą:)) więc masz rację, olewaj ich, kanarów też olewaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 22:21, fablish napisał:

Jasssne bo inny dysrybutor poszedł w deweloperkę, więc kto został? Zła i nikczemna firma,
dająca SP jako bonus, a nie musiała, robiąca coraz lepsze lokalizacje (Karolino Tyś Naszą
Lartą:)) więc masz rację, olewaj ich, kanarów też olewaj...


Nie zła i nikczemna firma tylko taka, która nie szanuje swoich klientów.
Lokalizacje nadal są na poziomie mocno średnim więc bez zbędnego hurra optymizmu tu.
I nie mam pojęcia jaki Ty znalazłeś związek między dystrybutorem gier (które nie są towarem niezbędnym do życia) a kanarami (którzy egzekwują prawo)...

A teraz proponuję pójdź na Steam i kup ten najnowszy dodatek do Dishonored... Oh wait... Nie da się... Podziękuj cenedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 13:31, Phobos_s napisał:

>
A teraz proponuję pójdź na Steam i kup ten najnowszy dodatek do Dishonored... Oh wait...
Nie da się... Podziękuj cenedze :)


Otóż to... Niestety pomimo iż niby oficjalnie jest juz na Steamie nie da sie go kupic bo jest "błąd wersji podstawowej". Nie ma to jak mieszkac w kraju III świata...

Na Facebooku oficjalna odpowiedź to "trwaja negocjacje o wydaniu... ble ble mamy nadzieję ble ble.. "

A wcześniej "mieli nadzieję" że wydadzą to DLC razem z poprzednim w dniu premiery - czyli dziś. Przynajmniej tak pisali na forach.

Może na Boże Narodzenie sie wyrobią... Nie powiem - zapunktowali u mnie SP do Bioshocka Infinite - ale teraz znów spadli.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować