Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox: stałe połączenie z siecią nie będzie jednak warunkiem korzystania z konsoli?

27 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Im bliżej oficjalnej zapowiedzi Microsoftu, tym więcej plotek pojawia się na temat nowego Xboksa – konsoli, która ma skupiać się nie tylko na grach, ale i innych mediach.

Przeczytaj cały tekst "Nowy Xbox: stałe połączenie z siecią nie będzie jednak warunkiem korzystania z konsoli?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakaś pozytywna informacja na temat nowego xbox''a. Moja wiara w tą konsole wróciła, cieszę sie ze jednak będzie można grać w gry ze starego xbox''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No w końcu jakaś pozytywna informacja na temat nowego xbox''a. Moja wiara w tą konsole
> wróciła, cieszę sie ze jednak będzie można grać w gry ze starego xbox''a :D

Przeczytaj to: VGLeaks donosi, że nowy Xbox będzie kompatybilny z grami na Xboksa 360 dzięki specjalnemu, dodatkowemu urządzeniu dokupywanemu osobno – mniejszej skrzyneczce bez własnego napędu, którą można połączyć z właściwą konsolą. Ma ono kosztować mniej niż 150 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jestem w stanie podjąć decyzji którą z pośród dwóch konsol kupię, i zapewne po targach E3 nie będę w stanie podjąć jednoznacznej decyzji. Zakup konsoli to poważna sprawa, w końcu jest to sprzęt który będzie mi służył przez co najmniej pięć lat. Jeżeli chodzi o nowego XBOX''a to ze wszystkich informacji jakie do tej pory ujżały światło dzienne wynika że wszystko skupi się na usługach sieciowych które i tak nie będą dostępne na terenie naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto Kinect będzie potrafił rozpoznać ruch oczu i określić liczbę widzów"

A to po co? aaa, no jak to po co - przecież taka funkcją aż się prosi o wprowadzenie limitu osób mogących obejrzeć dany film. Kupiłeś licencję na jedną osobę i chcesz obejrzeć z żoną/dziewczyną/kumplem? O nie nie kochany, Kinect czuwa i film się nie włączy. Ale jeśli dopłacisz ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Pewnie sobie poczekam z zamówieniem nowej konsoli, aż oficjalnie podadzą większość informacji na temat nowego xboxa i sony. Wtedy się porówna, co się bardziej opłaca :I

P.S.: Mam jakieś złe przeczucia odnośnie Microsoftu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No w końcu jakaś pozytywna informacja na temat nowego xbox''a. Moja wiara w tą konsole
>
> > wróciła, cieszę sie ze jednak będzie można grać w gry ze starego xbox''a :D
>
> Przeczytaj to: VGLeaks donosi, że nowy Xbox będzie kompatybilny z grami na Xboksa 360
> dzięki specjalnemu, dodatkowemu urządzeniu dokupywanemu osobno – mniejszej skrzyneczce
> bez własnego napędu, którą można połączyć z właściwą konsolą. Ma ono kosztować mniej
> niż 150 dolarów.

A to co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 21:31, Eternal101 napisał:

No Microsoft nawracasz się :D


Moce słowa, coś mi się jednak wydaje, że czekają nas inne niespodzianki związane z ich najnowszym tworem. Do czasu oficjalnej konferencji nie ma co robić sobie nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 22:42, Shinigami napisał:

> No Microsoft nawracasz się :D

Moce słowa, coś mi się jednak wydaje, że czekają nas inne niespodzianki związane z ich
najnowszym tworem. Do czasu oficjalnej konferencji nie ma co robić sobie nadziei ;)


Ale przecież Microsoft nigdy nie powiedział że będzie stałe połączenie wymagane więc nie wiem o jakich ty nadziejach mówisz, a ta plotka jest bliższa prawdzie niż te o always online ;p. Microsoft nie pozwoli sobie na strate użytkowników i hajsu więc wiesz :). Chociaż nie zmienia to faktu że mam złe przeczucia co do ich ekskluzywnych gier.

Drazok Ja jedyne do czego mam złe przeczucia to do exów na xboxa.

V1dr Identycznie jak PS 4 i znakowanie płyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 22:56, Eternal101 napisał:

Ale przecież Microsoft nigdy nie powiedział że będzie stałe połączenie wymagane więc nie wiem o jakich ty nadziejach mówisz /.../


Nigdy nie zdementował jednoznacznie plotek / źródeł które twierdziły inaczej. To, że konsola może nie wymagać stałego połączenia z internetem wcale nie oznacza, że Microsoft nas czymś nie zaskoczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing widac dziala. Najpierw puszczaja plote, ze bedzie wymagac... robi sie glosno i hate na MS. Pozniej mowia, ze nie bedzie trzeba ciagle byc podlaczonym i nagle MS to aniolek, nagle MS sie nawraca, nagle ludzie przyklaskuja jaki to xbox bedzie fajny.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 22:35, oxygar napisał:

> > No w końcu jakaś pozytywna informacja na temat nowego xbox''a. Moja wiara w
tą konsole
>
> > wróciła, cieszę sie ze jednak będzie można grać w gry ze starego xbox''a :D

>
> Przeczytaj to: VGLeaks donosi, że nowy Xbox będzie kompatybilny z grami na Xboksa
360
> dzięki specjalnemu, dodatkowemu urządzeniu dokupywanemu osobno - mniejszej skrzyneczce

> bez własnego napędu, którą można połączyć z właściwą konsolą. Ma ono kosztować mniej

> niż 150 dolarów.

A to co za problem?


bo za mniej niz 150$ to sobie starego xbox360 kupisz i na nic to urzadzenia, a tu widac zamiast wrzucic to urzadzonko w nowego xboxa to po prostu beda zadac zaplaty za wsteczna kompatybilnosc... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie jestem w stanie podjąć decyzji którą z pośród dwóch konsol kupię, i zapewne
> po targach E3 nie będę w stanie podjąć jednoznacznej decyzji. Zakup konsoli to poważna
> sprawa, w końcu jest to sprzęt który będzie mi służył przez co najmniej pięć lat. Jeżeli
> chodzi o nowego XBOX''a to ze wszystkich informacji jakie do tej pory ujżały światło
> dzienne wynika że wszystko skupi się na usługach sieciowych które i tak nie będą dostępne
> na terenie naszego kraju.

A wystarczy zakupić obie konsole i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 23:45, TobiAlex napisał:

A wystarczy zakupić obie konsole i problem z głowy.

Nie każdego będzie stać na dwie konsole + obowiązkowy roczny abonament za granie po sieci na przynajmniej jednej z tych platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak wszystkie te technologie zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie po to, żeby wrzucać na każdym kroku reklamy dobrane do widza. Well done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 23:15, Shinigami napisał:

> Ale przecież Microsoft nigdy nie powiedział że będzie stałe połączenie wymagane
więc nie wiem o jakich ty nadziejach mówisz /.../

Nigdy nie zdementował jednoznacznie plotek / źródeł które twierdziły inaczej. To, że
konsola może nie wymagać stałego połączenia z internetem wcale nie oznacza, że Microsoft
nas czymś nie zaskoczy ;]


Ja się obawiam tylko o tytuły startowe na tych platformach a to że będzie np płatny xbox live i granie przez neta lata mi to, do grania w MP mam kompa :).

TobiAlex a zasponsorujesz mi jedną z nich?

killyox nigdy nie przyklaskiwałem żadnej firmie robiącej konsole a już bankowo nie M$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplatformowy ekosystem ;o. Rozumiem, że xbox, będzie łączyć się przez usb z drzewami w ogrodzie, dzięki czemu będziemy współżyć z naturą perfekcyjnie? Takiego pojęcia jeszcze nie spotkałem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować