Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Need for Speed od Criterionu to Underground?

24 postów w tym temacie

Ja bym chyba wolal, zeby Criterion sie wzial za jakiegos nowego Burnout''a, bo NFS-y im jakos nie bardzo ida. Wychodzi taka papka, ni to NFS, ni to Burnout. O ile ich wydanie MW mnie poprostu znudzilo gdzies w polowie listy, to ich wydanie HP to jakis dżołk o "jezdzeniu pod prad dla nitro". Ja jednak podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umarł w butach... :(

Już mogliby to chociaż inaczej nazwać, a tak ludzi przyciągnie nazwa, myśli o pierwszych dwóch Undergroundach i wyjdzie to średnio. Criterion - Burnout plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo nie... Tylko nie kolejny NFS. Powoli zaczynam wątpić, ale że kiedyś powstanie godny następca burnouta 3 lub 4 z zrywającą łeb prędkością i katastrofami w ruchu lądowych na skrzyżowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tutaj też wieje fejkiem. Zwróćcie uwagę, że litery, które powtarzają się w tytule wyglądają tak samo, mają te same miejscówki. Mi to wygląda na jakiś font dostępny w internecie, twórcy poważnej gry nie pozwoliliby sobie na taki bubel. Do tego - skoro ma wrócić Bayview, to niby dlaczego miałyby się w nim znajdować europejskie miejscówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby przestac niszczyc ta serie w koncu:(
O ile ich wydanie MW bylo lepsze od HP to i tak zadna z "nowych" odslon serii nie dorasta nawet do piet starym NFS''om o tych nazwach:/
Teraz chca zniszczyc dobre imie Underground''a, po prostu swietny pomysl...
Jak juz musza jakiegos NFS''a tworzyc to niech chociaz nie bezczescza jego dobrej nazwy i wymysla jakis podtytul nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boshe czy ty to widzisz... Jakiś czas temu był podobny temat, pisałem w nim że chciałbym nowego undergrounda, ale nie zrobionego przez C.. Teraz to już nawet nie chcę wiedzieć co to za kicz wyjdzie, sugerując się zniszczeniem tytułu Most Wanted w ubiegłym roku. Cóż, nie wiem czy to potwierdzone czy nie, ale cokolwiek by nie wyszło, wyjdzie katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co jaj już niszczyć to wszystko, a nie wybiórczo.

Naprawdę dziwię się ludziom że kupują te gry. Pomijam już jaki to crap, ale od 5ciu lat sprzedają tę samą grę pod różnymi nazwami i w różnych seriach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, Big Ben, Koloseum i Akropol w logu, a w tekście mowa o Bayview, mieście z USA.

Jeśli to nie jest fake, to ja jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią to zrobią to będzie strzał w głowę dla Criterionu. Wiele ludzi im tego nie wybaczy jak zepsują kolejną cześć NFS i chyba najlepszą jaka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować