Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

State of Decay, zombie-survival z otwartym światem, zadebiutuje w czerwcu. Jest nowy trailer

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

State of Decay nareszcie doczekało konkretniejszego terminu wydania. Do premiery dojdzie za około za dwa miesiące, tymczasem możecie obejrzeć soczysty zwiastun, który przedstawia zmagania z napastliwymi umarlakami.

Przeczytaj cały tekst "State of Decay, zombie-survival z otwartym światem, zadebiutuje w czerwcu. Jest nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej takich gier tym wieksze szanse że w końcu dostaniemy prawdziwy zombie-survival z otwartym światem dobrej jakości. Teraz czekam na ROAM ( http://www.roam-game.com ) bo ten tytuł na razie jest najbardziej survival. Akurat w tego typu grze liczy się klimat a nie grafika czy rzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie też Dead State.
Graficznie projekt tez nie powala [chociaż twórcy podkreślają, ze wszelkie wizualne aspekty jakie do tej pory widzimy ulegną jeszcze poprawie przed premierą] ale klimat i fakt, ze to turówka w starym stylu z rzutu izometrycznego dają nadzieję na ciekawe podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czym więcej takich gier tym wieksze szanse że w końcu dostaniemy prawdziwy zombie-survival
> z otwartym światem dobrej jakości. Teraz czekam na ROAM ( http://www.roam-game.com )
> bo ten tytuł na razie jest najbardziej survival. Akurat w tego typu grze liczy się klimat
> a nie grafika czy rzuty.
Jest juz? DayZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 12:34, H1ghlander napisał:

> A już się ucieszyłem, że fajna gra będzie o zombie a to na xboxa ;/
Będzie też na pc...

/facepalm

Napisali że "powinna". Niekoniecznie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kolejna durna gra w której od uderzenia autem w organizm żywy (lub nieżywy) pojawia fontanna
> krwi. i po co to? Jak dla mnie to Dead Island still rulez!

Jak dla mnie Dead Island było monotonnym na dłuższą metę FPSem na jedno przejście i rozinstalowanie. Tu natomiast mam nadzieję, że dostaniemy swobodę podejmowania decyzji i gra położy większy nacisk na "survival" niż na akcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czym więcej takich gier tym wieksze szanse że w końcu dostaniemy prawdziwy zombie-survival
> z otwartym światem dobrej jakości. Teraz czekam na ROAM ( http://www.roam-game.com )
> bo ten tytuł na razie jest najbardziej survival. Akurat w tego typu grze liczy się klimat
> a nie grafika czy rzuty.

Ale liczy się też rzut, ten z góry odpada na dzień dobry, bo gra nigdy nie wystraszy a powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze zombie to od razu mi sie zapala lampka kontrolna "uwaga, poklady shitu wykryte, proceed with caution".
Niestety, ale to linia najmniejszego oporu, jechanie na tym co modne (bylo jakis czas temu), aby latwo zarobic kase. Nie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że wersja na PC zbytnio się nie opóźni a sama gra będzie co najmniej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chwila chwila chwila! Najlepszą grą zombie jet gra od Telltale "The Walking Dead" KONIEC

Że what? Film interaktywny? Jako elektroniczne dzieło jest naprawdę dobre, ale gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 10:45, Pietro87 napisał:

Sprawdź sobie też Dead State.
Graficznie projekt tez nie powala [chociaż twórcy podkreślają, ze wszelkie wizualne aspekty
jakie do tej pory widzimy ulegną jeszcze poprawie przed premierą] ale klimat i fakt,
ze to turówka w starym stylu z rzutu izometrycznego dają nadzieję na ciekawe podejście
do tematu.


Wiem, obserwuje tą grę ale jednak jeszcze jej nie ma ;/ na razie mimo iż Zombie są prawie wszędzie tak dobrej gry o Zombie jeszcze nie ma lub wszystko jest w alpha mode a na tego typu produkcję patrze ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować