Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Port, karczma i jaskinia lodowego giganta - Wiedźmin 3: Dziki Gon na nowych screenach

47 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Dzięki świeżej porcji screenów w wysokiej jakości możecie jeszcze raz przyjrzeć się niektórym miejscówkom, które jako Geralt zwiedzicie w Wiedźminie 3: Dziki Gon. Jest na co popatrzeć!

Przeczytaj cały tekst "Port, karczma i jaskinia lodowego giganta - Wiedźmin 3: Dziki Gon na nowych screenach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na tych screenach świeci się jak psu jaja :/ Mam nadzieję, że to tylko efekt uboczny obróbki graficznej, a nie faktyczny stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aliasing wali po oczach ale przynajmniej nie są to screeny prerenderowane. Przynajmniej CD Projekt RED nie wstydzi się tego jak wygląda gra, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu screeny są na Red Engine 2, a nie 3? Skąd macie taką informację? Wydawało mi się, że pierwsze screeny przy okazji zapowiedzi były właśnie z RE3, dlatego tak się chwalili. Po kiego mieliby robić lokacje i modele na RE2(do tego dopracowywać je, by pokazać opinii publicznej), a później przesiadać się na RE3(rozumiałbym tylko, że nie jest gotowy, ale imo to nie wyjaśnia tego, że prezentują nam screeny z RE2).
No chyba, że sobie jaja robicie, bo tak to na początku odebrałem ;P. Ale te screeny rzeczywiście nie są zachwycające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu screeny są na Red Engine 2, a nie 3? Skąd macie taką informację? Wydawało mi się,
> że pierwsze screeny przy okazji zapowiedzi były właśnie z RE3, dlatego tak się chwalili.
> Po kiego mieliby robić lokacje i modele na RE2(do tego dopracowywać je, by pokazać opinii
> publicznej), a później przesiadać się na RE3(rozumiałbym tylko, że nie jest gotowy, ale
> imo to nie wyjaśnia tego, że prezentują nam screeny z RE2).
> No chyba, że sobie jaja robicie, bo tak to na początku odebrałem ;P. Ale te screeny rzeczywiście
> nie są zachwycające.
Redzi wiele razy mówili że to RE3 ale jeszcze ze starym rendererem, z W2. Na nowy, ten który będzie w W3 będzie trzeba poczekać bo wciąż go dopracowują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta cała kampania reklamowa zaczęła się trochę zbyt wcześnie, skoro gra wychodzi dopiero w przyszłym roku. Teraz będziemy zalewani kilkoma niepotrzebnymi screenami tygodniowo i powtarzaniem sloganów z poprzednich wywiadów. Nie lubię czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 10:09, Driftwood napisał:

Dla mnie ta cała kampania reklamowa zaczęła się trochę zbyt wcześnie, skoro gra wychodzi
dopiero w przyszłym roku. Teraz będziemy zalewani kilkoma niepotrzebnymi screenami tygodniowo
i powtarzaniem sloganów z poprzednich wywiadów. Nie lubię czegoś takiego.


Wolę to niż PRowy bełkot Tomka Gopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować