Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock Infinite wciąż na szczycie w Wielkiej Brytanii - to już trzeci tydzień z rzędu!

35 postów w tym temacie

Bioshock niech postoi jak najdłużej, może inni wydawcy spróbują zrobić coś podobnego w tych klimatach, jednocześnie celując w poziom Infinite.

...Dobra, koniec sucharów, cieszę się, że B:I dobrze się trzyma i oby jak najdłużej, zasłużył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 12:28, Harunia napisał:

Neverending hype. Szkoda ze gra jest co najwyzej srednia, fajna fabula
(choc dziurawa) jeszcze dobrej gry nie robi.

Zawsze musisz narzekać? Chyba jeszcze nie widziałem żadnego pozytywnego komentarza z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 12:54, Leos8 napisał:

Czekam, aż nazwie jakąś gre dobrą.


Może on po prostu nie lubi gier? xD

A tak na serio,każdy ma swoje zdanie i może je wszędzie wygłaszać,mamy w końcu wolność słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 12:54, Leos8 napisał:

Każdy ma jakieś hobby, nie? :)
Czekam, aż nazwie jakąś gre dobrą.

Również na to z niecierpliwością czekam. :D

@bobobo

Dnia 15.04.2013 o 12:54, Leos8 napisał:

Może on po prostu nie lubi gier? xD

To po co w takim razie siedzi i udziela się na forum?

Dnia 15.04.2013 o 12:54, Leos8 napisał:

A tak na serio,każdy ma swoje zdanie i może je wszędzie wygłaszać,mamy w końcu wolność słowa.

Owszem, mamy. Tylko, że Harunia zdaje się hejtować wszystkie gry i wszystkich wydawców, a to troszkę nie fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sniper na 20. miejscu, o co tu chodzi.

O zorganizowana siatke hejterska dzialajaca w podziemiu. Albo o to, ze jakakolwiek gra z dzielnym wojakiem na okladce sie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Neverending hype. Szkoda ze gra jest co najwyzej srednia, fajna fabula
> > (choc dziurawa) jeszcze dobrej gry nie robi.
> Zawsze musisz narzekać? Chyba jeszcze nie widziałem żadnego pozytywnego komentarza z
> Twojej strony...
>
Co jak co, ale kolega ma 100% racji, ja nie mogę zmęczyć tej gry... WŁAŚNIE O CYZM MY WGL MÓWIMY SKORO GRANIE W NIĄ TO ISTNA MĘCZARNIA. Gram w gry od 9 roku życia odkąd dostałem pierwszy komputer teraz mam 21 lat. Owszem, jestem dość wymagającym graczem, uwielbiam świetną fabułę, co najmniej przyzwoitą grafikę i wspaniały świat, ale to co oferuje nowy Bioshock jak dla mnie woła o pomstę do nieba, absolutnie nie rozumiem fenomenu tej gry, jakaś laska ze mną lata bez żadnego wyrazu, nie wiem po co ona tam jest, tylko mi przeszkadza. Grafika na ULTRA hahh bez komentarza... Powiem wprost jarałbym się jakbym miał 12 lat i żałuję każdego grosza wydanego na tą grę, fabularnie gra niestety też leży i niestety jest strasznie przewidywalna i troszkę obraża inteligencję graczy. Tyle w temacie, no ale to moje zdanie i możecie mieć je gdzieś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 12:28, Harunia napisał:

Neverending hype. Szkoda ze gra jest co najwyzej srednia, fajna fabula (choc dziurawa)
jeszcze dobrej gry nie robi.


Hype musi być, w końcu to następna część (można by rzec kultowego) Bioshocka, poza tym to dopiero drugi Bioshock od Irrational Games. To, że ty nie rozumiesz fabuły nie znaczy, że jest dziurawa - akurat historia w Infinite jest spójna i jest najmniejszym powodem do narzekań i krytykowania.

@wieprzak

>jakaś laska ze mną lata bez żadnego wyrazu, nie wiem po co ona tam jest, tylko mi przeszkadza

co

>fabularnie gra niestety też leży i niestety jest strasznie przewidywalna i troszkę obraża inteligencję graczy

co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, najlepsza gra póki co tego roku. Jak nic jej nie przebije to ma na 100% gwarantowany tytuł gry roku zapewne, fabuła jak i końcówka to mózgotrzepy których próżno szukać w innych grach.

Harunia Średnia gra? Znajdź mi drugą taką grę z takim zakończeniem i taką fabułą, w każdej innej grze da się prawie wszystkiego domyślić łącznie z zakończeniem a w tej grze nigdy bym się nie spodziewał takiego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:48, wieprzak napisał:

Tyle w temacie, no
ale to moje zdanie i możecie mieć je gdzieś. Pozdrawiam.


Uff, dzięki, bo już miałem komentować Twoją bzdurną wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To, że ty nie rozumiesz fabuły nie znaczy,
> że jest dziurawa - akurat historia w Infinite jest spójna i jest najmniejszym powodem
> do narzekań i krytykowania.

Dziwne, bo sobie rozmawialem w sprawie fabuly w oficjalnym topiku o BI tu na forum i tam swoje watpliwosci napisalem, a jakos nie widzialem tam twojego nicka, zebys mi to tlumaczyl. No to dajesz, strona 25 i dalsze. Aha- prosze nie odsylaj mnie do jakichs opracowan fabuly na necie, troche juz tego przerobilem.
Nie o rozumienie tu chodzi a o to, ze sie fabula kupy nie trzyma i jak sie logicznie zastanowisz to jest ona zwyczajnie bez sensu. To ze wszystkie bzdurne tlumaczenia tworcow lyknales jak pelikan i sie nad nimi nawet nie zastanowiles to nie znaczy od razu, ze inni tez tak robia.
Ale wiem, to takie modne, powiesz ze film dajmy na to Lyncha ci sie nie spodobal, tos od razu glupek ktory nie rozumie sztuki, kiep i gimbus.

>Owszem, mamy. Tylko, że Harunia zdaje się hejtować wszystkie gry i wszystkich wydawców, a to troszkę nie fair...

>Każdy ma jakieś hobby, nie? :)Czekam, aż nazwie jakąś gre dobrą.

No chyba nie hejtuje wszystkich wydawcow.
Zreszta juz tu gdzies niedawno podawalem liste gier ktore mi sie podobaja, chyba sobie jako podpis walne zeby tego nie powtarzac. Robbo lubie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać gustu sobie niezbyt wyrobiłeś ;)
Na szczęście ostatnie zdanie ratuje nas od dyskusji, dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:03, Harunia napisał:

No chyba nie hejtuje wszystkich wydawcow.
Zreszta juz tu gdzies niedawno podawalem liste gier ktore mi sie podobaja, chyba sobie
jako podpis walne zeby tego nie powtarzac. Robbo lubie hehe.

Mógłbyś przypomnieć jakie? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:03, Harunia napisał:

Dziwne, bo sobie rozmawialem w sprawie fabuly w oficjalnym topiku o BI tu na forum i
tam swoje watpliwosci napisalem, a jakos nie widzialem tam twojego nicka, zebys mi to
tlumaczyl. No to dajesz, strona 25 i dalsze.


Nie chce mi się odpowiadać na twoje ściany tekstu tylko żeby coś ci udowodnić, sorki.

Dnia 15.04.2013 o 15:03, Harunia napisał:

Aha- prosze nie odsylaj mnie do jakichs
opracowan fabuly na necie, troche juz tego przerobilem.
Nie o rozumienie tu chodzi a o to, ze sie fabula kupy nie trzyma i jak sie logicznie
zastanowisz to jest ona zwyczajnie bez sensu.


Właśnie chodzi o rozumienie tu chodzi, zwyczajne przejście gry i przeczytanie większości voxophone''ów niewiele da jeśli nie włączy się mózgu. Jeśli gra się spodobała - przejdź jeszcze raz, wiedząc mniej więcej o co biega to inne doświadczenie. Jeśli się nie podoba - nie męcz dupy i nie narzekaj, że nie ma sensu, ani nie oczekuj że ktoś inny ci ją przystępnie wyjaśni. ;P

Dnia 15.04.2013 o 15:03, Harunia napisał:

To ze wszystkie bzdurne tlumaczenia tworcow
lyknales jak pelikan i sie nad nimi nawet nie zastanowiles to nie znaczy od razu, ze
inni tez tak robia.


-_-

Dnia 15.04.2013 o 15:03, Harunia napisał:

Ale wiem, to takie modne, powiesz ze film dajmy na to Lyncha ci sie nie spodobal, tos
od razu glupek ktory nie rozumie sztuki, kiep i gimbus.


Zarzucanie spójnej historii braku spójności to co innego, co to w ogóle za porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować