Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Dragon Age III nie boją się konkurencji - Wiedźmina 3 i Dark Souls II

197 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

BioWare wierzy w moc własnego tytułu i nie zamierza oglądać się na konkurencję. Firma wciąż nie chce jednak zdradzać kolejnych szczegółów dotyczących Dragon Age III: Inquisition.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Dragon Age III nie boją się konkurencji - Wiedźmina 3 i Dark Souls II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powinni bo w odroznieniu od wiedzmina 1 i 2 to dragon age 2 byl syfem jakich malo.

EDIT: mnie juz zmietli DA2 z powierzchni ziemi. Bylo tak fatalne, ze gorzki smak do dzis pozostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na obrazku opatrzonym szyldem "Dragon Age III" widnieją postaci z Dragon age II?
Czy to jest obrazek zaczerpnięty z oficjalnych źródeł, czy raczej czyjaś radosna twórczość?

Swoją drogą - przypomina się inny tekst (chyba też Pepsiego) o marketingowych mantrach - tutaj mamy ewidentnie do czynienia z "nieustraszonymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:36, scythe_86 napisał:

Mam nadzieję, że będzie lepsza od DA2... Nie byłem w stanie zmęczyć tej gierki...


Gorsza raczej juz nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHAHA bitch please ... Dragon Age do pięt nie dorasta Wiedźminowi .
A Dark Souls mimo dość irytującego portu na blaszaki nadal jest lepszą produkcją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA również pokłada w tym tytule zaufanie i jest bardzo podekscytowane tym, co tworzymy -

^^ "To mnie nie eksajtuje !" ;-)

Skoro w jednym newsie padają te trzy tytuły, to u mnie wygląda to następujaco:

1. Dark Souls 2 - mogę brać w ciemno preorder.

2.Wiedźmin 3 - kupię na 100%. Nie gwarantuje, że premierowo, bo CDP nie potrafi wydać na premierę gry bez bugów, więc tu się zobaczy ;-). Ale po pierwszym, drugim patchu mają mój szmal.

3.Dragon Age 3 - być może... w przecenie, z kompletem dodatków. O ile będzie trzymać przynajmniej przyzwoity poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:42, Panor napisał:

AHAHAHAHA bitch please ... Dragon Age do pięt nie dorasta Wiedźminowi .


zalezy czy ktos woli walke zrecznosciowa pelna turlania sie czy taktyczna gdzie steruje sie druzyna. czy ktos woli glownego bohatera z mocno narzuconym rozwojem/ekipunkiem czy zarzadzanie skladem teamu, rozwijaniem go i ubieraniem. ja tam zdecydowanie wyzej cenie DA1 niz W1 i W2 razem wziete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:43, Lordpilot napisał:

EA również pokłada w tym tytule zaufanie i jest bardzo podekscytowane tym, co tworzymy
-


^^ "To mnie nie eksajtuje !" ;-)

Skoro w jednym newsie padają te trzy tytuły, to u mnie wygląda to następujaco:

1. Dark Souls 2 - mogę brać w ciemno preorder.

2.Wiedźmin 3 - kupię na 100%. Nie gwarantuje, że premierowo, bo CDP nie potrafi wydać
na premierę gry bez bugów, więc tu się zobaczy ;-). Ale po pierwszym, drugim patchu mają
mój szmal.

3.Dragon Age 3 - być może... w przecenie, z kompletem dodatków. O ile będzie trzymać
przynajmniej przyzwoity poziom...


Kto wie, moze Demo DA3 wypuszcza. Zapewne dzieki demo DA2 wiele osob sobie odpuscilo ta gre.

PS

EA to wszystko eksajtuje, zawsze i wszedzie i w odniesieniu do kazdej gry, nawet najwiekszego knota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:46, EmperorKaligula napisał:

> AHAHAHAHA bitch please ... Dragon Age do pięt nie dorasta Wiedźminowi .

zalezy czy ktos woli walke zrecznosciowa pelna turlania sie czy taktyczna gdzie steruje
sie druzyna. czy ktos woli glownego bohatera z mocno narzuconym rozwojem/ekipunkiem czy
zarzadzanie skladem teamu, rozwijaniem go i ubieraniem. ja tam zdecydowanie wyzej cenie
DA1 niz W1 i W2 razem wziete.



Fabularnie uwazam osobiscie W2 za duzo lepsze od DA1, ale tajemnica nie jest, ze BW nie robi jakis niesamowicie dobrych fabularnie gier. Ja lubie dojrzala fabule wlasnie jak w W2.

Wolnosc i swobode jednak wole ta z DA1 i mimo wszystko mam sentyment do izometrycznej kamery.

U mnie wyglada to tak DA1=W2 > W1. W2 fabula, grafika i klimat, DA1 swiat, druzyna, swoboda i rozmiar

Generalnie wyjdzie w 2015 Torment: Tides of Numenara i zapewne pokaze grom RPG co znaczy interesujaca fabula (bo combatu to raczej za duzo tam nie bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA również pokłada w tym tytule zaufanie i jest bardzo podekscytowane tym, co tworzymy - utrzymuje.

Exciting mode in... 3... 2.. 1... Go!

Gra jest wystarczająco silna, by się wyróżniać - stwierdza przedstawiciel BioWare''u.

Chcą powiedzieć że znowu pójdzie na marketing tej gry więcej niż na produkcję i dlatego nie da się jej nie zauważyć..

Niczego się nie boimy - mówi.

Oczywiście że się boją... Tylko debil przyznałby się jak jest naprawdę.

I dodaje, że RPG będzie spełniał "tradycyjne, wysokie standardy" BioWare''u.

Czyli uproszczone dialogi, walkę, ratowanie świata przed kolejnym wielkim złym i więcej homo romansów?

Podziękował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:46, EmperorKaligula napisał:

/.../ wyzej cenie DA1 niz W1 i W2 razem wziete.


DA1 trzymał poziom, dwójka natomiast pokazała, że należy zaopatrzyć się w pada i spamować klawisze w dowolnej kolejności - do tego wszystko okraszone było przepięknymi i niepowtarzalnymi lokacjami. Po trójce nie spodziewam się niczego więcej - chyba, że nagle się obudzili - w co również wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie o DA III nie słyszymy i nie usłyszymy zbyt szybko. Co chwilę pojawia się jakiś Tweet gdzie piszą co robią ale nie zdradzają zbyt wiele. Myślę, że pierwsze "porządne informacje" pojawią się w maju albo dopiero na E3. Jeśli tak bardzo chcą nas zaskoczyć to raczej nie pokażą tego na małej imprezie. E3 będzie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 częścią też byli podekscytowani i wychwalali ja pod niebiosa obiecując nam rpg idealnego gdzie mamy mnóstwo zabawy.
Wyszło co wyszło.

Sam szkic fabuły 2 części nie był zły, za to wykonanie było koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się boją. Niedawno czytałem, że skoro Wiesiek wychodzi w 2014, to BioWare chce jak najszybciej skończyć DAIII aby wydać go przed końcem 2013 co może się odbić na jego finalnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować