Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy dodatek do Sniper: Ghost Warrior 2 dostępny na Xboksie 360

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Sniper: Ghost Warrior 2 na PC przed kilkoma tygodniami doczekał się bezpłatnego DLC, które teraz wylądowało na platformie Xbox Live Marketplace. Właściciele konsoli PlayStation 3 otrzymają je prawdopodobnie jutro.

Przeczytaj cały tekst "Darmowy dodatek do Sniper: Ghost Warrior 2 dostępny na Xboksie 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za to dziadostwo bym 1 zł nie dał
I nie musisz - DLC jest darmowe :p
Ja wiem, czy taka słaba? Sprzedaje się nieźle, recki może nie rewelacyjne, ale mimo wszystko na poziomie 6/10. Rzekłbym ze średniej półki całkiem dobra gra. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE ja tam uważam że gra jest całkiem niezła i kupiłem ją co do diabolo20 to stary jak możesz coś oceniać jak tego nie masz kupionego to tak jak byś ocenił osiągi samochodu po tym co widzisz na obrazku. Śmieszny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły to jest Bioshock Infinite czy nawet Far Cry Blood Dragon.
Snajper to zwykły, przeciętny gniot niewart kasy ani czasu :)

Co do oceniania, umysł człowieka pozwala dość precyzyjnie ocenić czy coś jest fajne czy nie. Jeśli nie posiadasz jeszcze takiej umiejętności to wiedz, że przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv że niby SGW2 gniot że niby jakieś zasikane kresówki w stylu bioshocka, czy wogóle porąbanego far cry blood dragon które nie powinno mnieć przedrostka farcry lepsze od niego to chyba jakiś żart.
Sniper GW2 jest grą średniubudżetową ze średniej pułki chociaż patrząc na te tytuły co podałeś to chyba z wyższej ale nie powinniśmy się wykłucać o to co jest lepsze bo o gustach się nie dyskutuje.

Odwracając twoją niemiłą wypowiedz może twój umysł błędne ocenia i jeszcze powinien trochę potrenować, niestety umiejętność oceniania czy coś jest dobre/złe nie przychodzi z wiekiem czy też rozumem ponieważ wszystko jest relatywne i nic nie jest pewnikiem.
Nie posidanie własnego zdania czasami przchodzi z wiekiem a czasami wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 17:31, Selv napisał:

Co do oceniania, umysł człowieka pozwala dość precyzyjnie ocenić czy coś jest fajne czy
nie. Jeśli nie posiadasz jeszcze takiej umiejętności to wiedz, że przyjdzie z czasem.


Ale wcześniej, czy później niż zdolność formułowania i posiadania własnej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własną opinie każdy może mieć, to bardzo fajne i sprawia, że świat jest ciekawy.
Snajper, w moich oczach (i nie tylko), posiada wady które są niezależne od gustu i po prostu psują rozgrywkę.
Nie toleruje tekstów "nie grałeś to nie możesz mieć zdania" bo to jest bzdura na poziomie "zrób lepsze"
I pytanie na wieczór: Czy mogę mieć zdanie na temat czyjegoś zdania?

@TrueSeaker
Nigdy się nie sugerowałem nazwami. Jak dla mnie Far Cry 3: Blood Dragon może się nazywać Baldurs Gate 3 - ciągle to przyjemniejsza gra niż Snajper :)
Jeśli nie podyskutujemy o gustach to podyskutujmy o statystyce (średnich itp), w końcu to ona rządzi światem ;)
Możliwe, że się mylę. Może świat się myli i Snajper jest grą wybitną wartą swojej ceny, zostanie doceniona za parę lat a Tomasz Jacyków może naprawdę ubiera się fajnie.
Póki co, gra zebrała oceny zbliżone do słabych gier co oczywiście nie zabrania mieć jej fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2013 o 22:47, Selv napisał:

Nie toleruje tekstów "nie grałeś to nie możesz mieć zdania" bo to jest bzdura na poziomie
"zrób lepsze"
I pytanie na wieczór: Czy mogę mieć zdanie na temat czyjegoś zdania?


Możesz, ale z zastrzeżeniem, że ktoś może takiego tekstu nie tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędne koło, podoba mi się ;)
Chociaż może pojechałem po krawędzi to jednak mam nadzieje, że nikt się nie obraził :)
Ja bym się nie obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 17:31, Selv napisał:

Co do oceniania, umysł człowieka pozwala dość precyzyjnie ocenić czy coś jest fajne czy
nie. Jeśli nie posiadasz jeszcze takiej umiejętności to wiedz, że przyjdzie z czasem.


Taaa, ostrzeżenie za obraźliwe sformułowanie zdania skierowanego do innego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Selv - przecież nikt nie udowadnia, że SGW2 dorówna, czy pokona gry typu FarCty czy inne z tego segmentu. Wystarczy porównać budżety. :D SGW2 - to typowy przedstawiciel średniej półki. I tyle.
Ja tam grałem i w podstawę i w DLC''ka. Giera jest po prostu do zagrania. Ja tam spędziłem kilkanaście popołudni na relaksie po robocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamowanie się wielkimi nazwiskami (Stuart Black) jak i silnikami (Cry Engine 3) zobowiązuje ;)
Z marketingowego punktu widzenia Snajper miał być gra AAA a wyszło BBB :P
Mógłbym się założyć, że Blood Dragon było tańsze niż Sniper 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak może i zobowiązuje ale nie koniecznie. Sądzę że nie ma co porównywać do CrySis3(CS3) w kwestii grafiki , ale np: grałem w SGW2+DLC i w CS3 jeżeli miał bym coś porównać to SI w SGW2 jest mądrzejsze i stara się chować czy też próbują nas wsiąść w "kleszcze" z dwóch stron fakt że nie jest to regułom ale kilka razy się z tym spotkałem, czego nie da się zauważyć w CS3, poza pary mi wyjątkami
(sprawdzałem bez maskowania i nie byłem jakoś super schowany ). CO do Blood Dragon - szacowany czas gry 7 h różnica 30 min do 1 h między snajperem, czyli żadna. Gra inspirowana filmami z lat 80 XX wieku, no i ocena 7/10 czyli podobnie jak SGW 2. Co do oceny osobistej gry, nie mogę się wypowiedzieć gdyż jeszcze w nią nie grałem, po samej fabule i kolorystyce nie mogę się za nią wsiąść. Fakt zbierania mnie odrzuca od niej, to tak jak poprzednie dwie części. Wolałem pierwszą część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem ze Sniperem jest taki, iż jeżeli go się przez cały czas reklamuje jako grę na silniku CryEngine to gracz myśli "kurczę... ta gra będzie super, bo CryEngine". Tylko jak się już grę zainstaluje, włączy i pogra kilka minut to trochę czuje się, że to jednak nie to, na co się czekało. Faktycznie - fajnie się strzela ze snajperki jak zwykle, trafia się z kilku kilometrów i mówi "heaaaaadshoooot". Jednak gry tylko i wyłącznie dla postrzelania z karabinu snajperskiego się nie kupuje. Gra musi być wtedy wykończona i zrobiona tak, jak tego wszyscy oczekują - czyli musi być naprawdę dobra. Już nie czepiam się o to, że jest liniowa, bo i liniowe gry mogą być cudownym przeżyciem. Jednak pierwszy przykład z brzegu: jak zobaczyłem kamerę zza pleców głównego bohatera jak są zrobione jego ruchy to powiedziałem - ups, chyba im to nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie zwracałem uwagi na ruchy postaci nie ma to znaczenia w game play żadnego.
Silnik jest faktycznie może i nie wykożystany w pełni ale grę nie robi się dla grafiki tylko dla pieniędzy co potwierdza także far cry 3 blood dragon nazwany jako farcry tylko dla tego żeby się sprzedał.
Pozatym zamą grafiką się nie nagrasz co potwierdza także crysis 3.
Na tle tych gier wysoko budżetowych chociaż blod dragona chyba do takich nie można zaliczyć chyba że silnik DUNA także nie wykorzystany w pełni się do tego zalicza SGW2 wypada dość nieźle szczególnie zwracają uwage na nisko koszt wykonania produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He ja absolutnie się z wami zgadzam, że są nie doróbki w tej grze, i nawet nie pisze że tak nie ma bo to by było oszczerstwo. Mimo tych błędów Przyjemnie mi się grało i szczerze, Kupiłem tą grę właśnie dla stylu Snajpera, Silnik mnie w ogóle nie interesował, mimo że widziałem iż CryEngine ma duży potencjał tak jak pisze TrueSeaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować