Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro: Last Light - przegląd przeciwników na nowym zwiastunie

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

4A Games udostępniło drugie nagranie w formie poradnika przetrwania pokazujące świat gry. Tym razem twórcy zaprezentowali wrogów, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć – zarówno mutantów, jak i ludzi.

Przeczytaj cały tekst "Metro: Last Light - przegląd przeciwników na nowym zwiastunie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak jarałem jak teraz ^^ Klimat wylewa się z ekranu i nie mogę się doczekać aż zagram, ale tylko po ciemku ;-)
Wie ktoś może na ile czasu jest kampania? Chciałbym sobie kupić a nie wiem czy się opłaci za cenę pełnej teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak jarałem jak teraz ^^ Klimat wylewa się z ekranu
> i nie mogę się doczekać aż zagram, ale tylko po ciemku ;-)
> Wie ktoś może na ile czasu jest kampania? Chciałbym sobie kupić a nie wiem czy się opłaci
> za cenę pełnej teraz..

Wiesz, dla mnie czas gry to pojęcie względne. Gra Ci się podoba to pewnie będziesz ją eksplorował a to na pewno czas wydłuży. Ja widzę, że ktoś przechodzi grę w 5h to ja mogę grać i 11h. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest nowy Sniper, gdzie nawet grając pistoletem, zaglądając w każdy zakamarek (o ile takowe są) to gra na ok. 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie martwiłbym się tak bardzo o czas gry. Robią ją Ci sami goście co część poprzednią, a w tejże (2033) było całkiem sporo zwiedzania i możliwości wyboru drogi do celu. Poza tym po gameplayach można wnioskować, że tym razem zapewniono jeszcze większą eksplorację i większe, otwarte tereny. W każdym razie... Czekam na grę z niecierpliwością! Oby więcej takich FPSów jak Bioshock Infinite i Metro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:02, Grey_Wolf napisał:

A które rodzaje przeciwników są ekskluzywne dla osób które kupią grę w przedsprzedaży?


To nie UBI ani EA... Wszystkie DLC masz w limitowanej edycji, w Metro 2033 też DLC prawie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:18, Sanders-sama napisał:

To nie UBI ani EA... Wszystkie DLC masz w limitowanej edycji, w Metro 2033 też DLC prawie
nie było.

Wyraźnie jest napisane że edycja limitowana jest tylko w przedsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 13:55, Grey_Wolf napisał:

> To nie UBI ani EA... Wszystkie DLC masz w limitowanej edycji, w Metro 2033 też DLC
prawie
> nie było.
Wyraźnie jest napisane że edycja limitowana jest tylko w przedsprzedaży.


No i? Pisałem coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować