Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku z bonusami w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

14 postów w tym temacie

gram.pl

2 maja będzie miała miejsce premiera nowego dodatku do Might & Magic Heroes VI zatytułowanego Cienie Mroku, który już teraz można zamówić w sklepie gram.pl z bonusem dostępnym wyłącznie w przedsprzedaży. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy.

Przeczytaj cały tekst "Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku z bonusami w przedsprzedaży w sklepie gram.pl! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki robią, a podstawki jeszcze nie połatali jak trzeba. Nadal zdarzają się błedy uniemożliwiające dalszą rozgrywkę np. zawieszenie się obrazu w zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to Might & Magic Heroes VI: Complete Edition ma zawierać podstawkę, komplet ULC, komplet DLC i dodatek z kompletem ULC do niego. Wyczytałem coś takiego bodajże na forum Ubisoftu, więc osoby, które chcą mieć komplet rzeczy w grze, powinny zainwestować w tę edycję. Do tego art na pudełku miażdży. :)

Sam nie jestem w stanie potwierdzić tych słów, bo nie mogę aktualnie znaleźć tego wątku na forum Ubi gdzie o tym była mowa, więc jeśli się okaże, że tak nie jest, to nie chciałbym być posądzany o wprowadzenie kogoś w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ciekawości wszedłem na sklep ubisoftu i okazuje się, że bonusów jest więcej więc
> tutaj nie kupię Cieni...
Tylko cena o 50 PLN wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 22:53, darsz napisał:

Tylko cena o 50 PLN wyższa...


Niby racja ale skoro już bawię się w kolekcjonera to szkoda mi tego nie mieć mimo ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to kiedy będzie ta premiera? :D mamy 2 maja a tu cienie mroku nie łączą się z confluxem i zablokowała się zawartość podstawowej wersji gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować